The Golf Club 2019 Download

The Golf Club 2019 featuring PGA Tour

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

HB Studios


Wydawca:
 

2K Sports


Data premiery:
 

28 sierpień 2018


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Sportowe, golf

Języki:  Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish

Pełna Wersja + Crack

The Golf Club 2019 Featuring PGA TOUR

Polska wersja językowa

Pobrano 8500 razy

Waga: 4.44GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe The Golf Club 2019:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-760 2.8 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 5770
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4670 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

The Golf Club 2019 to podobnie jak poprzednie części tej uznanej serii, symulator gry w golfa. Cykl narodził się po zakończeniu współpracy między firmą HB Studios rozwijającą serię Tiger Woods PGA, a golfistą Tigerem Woodsem w 2014 roku. Prace nad kolejnymi częściami były kontynuowane, ale od tamtej pory nowe produkcje nie są już sygnowane nazwiskiem Woodsa. Jeżeli jesteś fanem tej serii gier symulacyjnych, pobierz The Golf Club 2019 Download i zostań prawdziwym mistrzem golfa. Wydawcą gry jest 2K Sports. Data premiery 28 sierpień 2018 na platformy PC, PS4, XONE.

The Golf Club 2019 Download – Pełna Wersja PC

The Golf Club 2019 pobierz Ściągnij Grę!

Mechanika w grze The Golf Club 2019

Jak wskazuje tytuł, The Golf Club 2019 jest symulatorem gry w golfa. Gracz ma do dyspozycji wiernie odwzorowane, prawdziwe pola golfowe. Cała zabawa rozpoczyna się od wykreowania własnego zawodnika, do czego służy prosty w obsłudze kreator. Tym razem awatar utworzyć można korzystając z większej liczby dostępnych opcji. Najnowsza odsłona cyklu oferuje m.in. zupełnie nowe kije czy dynamicznie animowane, trójwymiarowe fryzury i zarost. Aby wykreować swój własny awatar, pobierz za darmo The Golf Club 2019 PC Download i zostań profesjonalnym zawodnikiem. Po stworzeniu własnej postaci, kolejnym etapem jest już właściwa rozgrywka. Tytuł pozwala na zabawę w trybie kariery oraz udział w turniejach, a także oferuje tryb swobodny.

Rozgrywka w grze The Golf Club 2019

Podczas zmagań na polach golfowych gracz może zastosować wiele różnych uderzeń, dobierając ich kąt oraz siłę. Aby osiągnąć sukces, należy też zwrócić uwagę na siłę wiatru oraz inne utrudnienia. Produkcja oferuje gaczom złoty środek między realizmem, a grywalnością. Jeżeli lubisz wciągające symulatory, ściągnij The Golf Club 2019 free Download i spróbuj swoich sił w każdym z dostępnych trybów zabawy. Gracze mogą dzielić się efektami swoich zmagań w internecie. Interesującym elementem jest także obecność kompletnego kreatora pól golfowych. Narzędzie to pozwala na własnoręczne projektowanie i gospodarowanie otoczenia terenu, włącznie z ogólnym układem, liczbą dołków czy wysokością drzew i roślinności. Obecnie w grze znaleźć można ponad 170 tysięcy pól stworzonych za pomocą edytora. Zobacz także The Golf Club 2 do pobrania.

Tryby i kwestie techniczne gry The Golf Club 2019

W grze The Golf Club 2019 obecne są tryby zarówno dla pojedynczego gracza, jak i wielu uczestników. Zmagania wieloosobowe mogą być jednak rozgrywane jedynie na polach zatwierdzonych przez twórców tytułu. Nową funkcją w cyklu jest możliwość grania o wirtualną walutę wewnętrzną, na przykład poprzez odpowiednie zakłady. Spróbuj swoich sił w obstawianiu wyników i pobierz grę The Golf Club 2019, aby zostać najlepszym graczem w wirtualnego golfa. Pod względem kwestii technicznych, produkcja zwraca uwagę przede wszystkim realistyczną i w pełni trójwymiarową oprawą wizualną. Pola golfowe opracowane zostały na silniku Unity i z zastosowaniem technologii Speed Tree, dzięki czemu prezentują się bardzo przyzwoicie. Dzięki wprowadzeniu odpowiednich poprawek, dobre wrażenie robi także generowana przez silnik publiczność.

The Golf Club 2019 Pobierz grę na PC

The Golf Club 2019 download Pobierz Grę!

 • Free Download The Golf Club 2019 Torrent Pebx
 • Pobierz The Golf Club 2019 Crack Chomikuj
 • SKIDROW The Golf Club 2019 Free Download
 • CODEX The Golf Club 2019 Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *