Gothic Remake Download za darmo

Platformy: PC, PS5, XSX
Producent:

Alkimia Interactive / THQ Nordic Barcelona Studio


Wydawca:

THQ Nordic / Nordic Games


Tryb gry:

single player


Gatunek: RPG, TPP, fantasy, reedycje/remastery/remaki, RPG akcji

Języki: Polski, Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 12388 razy

Waga: 8GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Gothic Remake:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3930K 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Gothic Remake to remake kultowej gry, wydanej już bardzo dawno temu, bowiem w roku 2001. Gra dostępna jest na PC. Jeśli jesteś fanem odświeżania dawnych kultowych gier nie zwlekaj i pobierz reedycje jak najszybciej (kliknij download i za chwilę możesz się przekonać o tym, jak remake ma się do kultowej wersji). Oficjalna strona gry.

Gothic Remake Pobierz za darmo na PC

Gothic Remake Download Download!

Podstawowe informacje

Gothic Remake to gra dostępna dla użytkowników PC. W tym przypadku zarówno za produkcję, jak i stronę wydawniczą odpowiada THQ Nordic / Nordic Games. W grze dostępne są polskie napisy oraz angielskie napisy i dialogi.

O co chodzi w grze

Gothic Remake na komputer jest grą pozwalającą graczom przenieść się do magicznego i pełnego zaskakujących elementów królestwa Myrtana. Na jego czele stoi Rhobar II, który utworzył na wyspie Khorinis kolonię karną. Zesłani tam skazańcy zmuszani są do bardzo ciężkiej pracy w Górniczej Dolinie, przy wydobywaniu rudy. Oczywiście, jak na magiczny świat przystało więźniowie mają zamkniętą drogę ucieczki. W tym przypadku ucieczka możliwa jest przez barierę przenikalną jedynie z zewnątrz.

Każdy gracz w Gothic Remake wciela się w rolę bezimiennego więźnia, który dopiero rozpoczyna swoją walkę w kolonii. Musi on nie tylko przyjąć na siebie trudy ciężkiej pracy przy wydobyciu rudy, ale również walczyć o przetrwanie.

Mechanika zastosowana w Gothic Remake

Gry darmowe często charakteryzują się tym, że akcja ukazywana jest w nich z perspektywy trzeciej osoby (w świecie gier nazywa się to perspektywą TPP). W przeciwieństwie jednak to wielu innych gier, w Gothic Remake do pobrania mamy do swojej dyspozycji dość ograniczony świat, opierający się przede wszystkim na obozach założonych przez kopaczy rudy, kopalniach, wioskach orków oraz licznych występujących w tym magicznym świecie ruinach.

Dużą ciekawostką w tym przypadku jest bardzo duża nieliniowość opowiadanej historii. Co to oznacza w praktyce? Otóż w takim przypadku to gracz decyduje o tym,do której frakcji się przyłączy, co ma oczywisty, i to nie mały wpływ na przebieg fabuły. Jeśli jesteś fanem przypomnij sobie grę z Gothic 3 do pobrania.

Magiczny świat gry nie jest światem bezpiecznym. Czyha w nim mnóstwo zagrożeń, a gracze muszą stawać do walki z licznymi przeciwnościami. Skazaniec nie tylko musi bronić się przed nieprzychylnie do niego nastawionymi współwięźniami. Równie dużym, a być może nawet i większym zagrożeniem dla nich są liczne magiczne potwory. W pierwszych etapach gry największym zagrożeniem są wilki, wielkie chrząszcze i ścierwojady. Później jest już bardziej niebezpiecznie, bowiem do gry wkraczają szkielety, demony oraz orki.

W trakcie gry gracze zbierają punkty doświadczenia, dzięki którym mogą awansować na kolejne poziomy. Im wyższy poziom tym większy potencjał bojowy. Co ciekawe, wchodząc na coraz wyższe poziomy gracze spotykają nauczycieli z całego świata, którzy skutecznie pomagają im w pokonywaniu wszystkich czyhających na nich zagrożeń.

Zastosowana technika

Gra dostępna jest w trybie single player. Z całą pewnością Gothic pod względem grafiki oraz dopracowania poszczególnych elementów prezentuje się znacznie lepiej niż poprzednia wersja.

Gothic Remake Download – Pełna Wersja PC

Gothic Remake Pobierz Pobierz Grę!

 • Free Download Gothic Remake torrent darkw
 • Pobierz Gothic Remaster cracked Chomikuj
 • gra na komputer Gothic Remake free download
 • Codex Gothic Remastered darmowa gra PC

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *