Grand Theft Auto Vice City Download

Grand Theft Auto: Vice City - 10th Anniversary Edition

Platformy:  PC, PS4
Producent:
 

Rockstar Games


Wydawca:
 

Rockstar Games


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

13 maja 2003


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, TPP, samochodowe, gangsterskie, sandbox, TPS, reedycje/remastery/remaki, lata 80.

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 331693 razy

Waga: 1.28GB

Ocena użytkowników: 5/5

Wymagania sprzętowe Grand Theft Auto: Vice City:

Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Pentium III 12GHz
  • Pamięć: 256MB RAM
  • Karta graficzna: 64(+) MB Geforce 3 lub Radeon 8500
  • Miejsce na dysku: 1.5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP

W dzisiejszych czasach dzięki grom komputerowym można wcielić się w zupełnie różne role i przebywać w różnych miejscach. Można walczyć ze złymi ludźmi wcielając się w rolę dobrego policjanta, ale można też poczuć się jak członek mafii uciekając przed organami sprawiedliwości. Rockstar Games proponuje przeniesienie się w fikcyjne, klimatyczne miasto Vice City i możliwość poczucia się jak członek przestępczego świata. Vice City to miasto, które oparte jest na mieście Miami ze stanu Floryda z lat osiemdziesiątych. Nawiązanie do Miami polega nie tylko na wyglądzie bohaterów gry i miasta, ale też fabuła związana jest ze sprawami handlu i przemytu narkotyków.

Grand Theft Auto Vice City Download PC

GTA Vice City Download Ściągnij Grę!

Poradnik jak pobrać i zainstalować grę – oglądaj!

Chcesz stać się szanowanym w mieście przestępcą? Wpisz w wyszukiwarce Grand Theft Auto Vice City download i pobierz grę, a następnie przenieś się w mafijny świat lat osiemdziesiątych.

Grand Theft Auto Vice City jest kolejną częścią niezwykle popularnej serii gier o przestępczym świecie, a ściślej mówiąc, jest to rozwinięcie poprzedniej części, czyli Grand Theft Auto 3. Biorąc pod uwagę techniczne sprawy, GTA Vice City znacznie różni się od poprzedniej części. Dużo lepsza i płynniejsza grafika, szczegółowe modele budynków, roślinności i ludzi zdecydowanie rzucają się w oczy. Wieczór w Vice City jest klimatyczny, a to za sprawą rozjaśniających ciemność latarni, neonów klubów nocnych i sklepów, świateł w wieżowcach czy sygnalizacji świetlnych. GTA Vice City zdecydowanie pozwala poczuć atmosferę Miami. To wszystko wygląda jeszcze bardziej niesamowicie podczas opadów deszczu, kiedy to światła samochodów i kolorowe reklamy odbijają się od mokrej nawierzchni. To po prostu trzeba zobaczyć.

W GTA Vice City dopracowane zostały postacie. Reprezentują oni różne klasy społeczne, co można zobaczyć m.in. po ich ubiorze. Po ulicach miastach chodzą ubrani w kąpielówki turyści, kobiety z zakupami, biznesmani w garniturach, policjanci, staruszki, robotnicy, czy bezdomni. Również dzielnice miasta zostały zróżnicowane. Niejednokrotnie gracz odwiedzi portowe dzielnice czy biedne slumsy. W tak dużym mieście łatwo się zgubić, więc pomocna będzie mapa, szczegółowo przedstawiająca miasto. Z pewnością chcesz poczuć klimat Vice City. Pobierz GTA Vice City Download i ciesz się realistycznym widokiem tego niezwykłego miasta.

W Grand Theft Auto Vice City gracz wciela się w rolę Tommy’ego Vercettiego, który niedawno wyszedł z więzienia. Teraz rozpoczyna współpracę z byłym przełożonym, a jego zadaniem jest utworzenie filii narkotykowej w Vice City. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem. Tommy traci dorobek i pieniądze dla byłego przełożonego. Teraz za wszelką cenę stara się odnaleźć zaginione pieniądze oraz odpowiedzialnych za ich zaginięcie ludzi. Nie jest to proste zadanie. Tommy, a właściwie gracz wcielający się w rolę Tommy’ego, poznaje reguły Vice City i zaczyna wykonywać zlecenia dla nowych pracodawców. Do jego zadań należą głównie morderstwa na zlecenie, rozprowadzanie narkotyków czy fałszerstwa. Czy Tommy’emu uda się odnaleźć zaginione pieniądze? Chcesz poczuć się jak odważny i bezwzględny Tommy Vercettie? Wystarczy, że pobierzesz Grand Theft Auto Vice City Download i możesz rozpocząć mafijne życie w Vice City.

GTA Vice City Download – Pełna Wersja na PC

Grand Theft Auto Vice City Pobierz Pobierz Grę!

  • Pobierz Grand Theft Auto Vice City Crack Pebx
  • Free Download Grand Theft Auto Vice City Torrent
  • Chomikuj GTA Vice City Pobierz za darmo PC
  • Pełna Wersja Exsite GTA Vice City Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.