Gravel Download

Gravel to fantastyczna propozycja włoskiego studia Milestone, który odpowiedzialny jest za takie tytuły jak MotoGP, Ride czy też WRC. Gra została wydana na platformę PC Windows. Zapewnia doskonałą rozrywkę wszystkim miłośnikom rajdów samochodowych, którzy uwielbiają ścigać się, zdobywać kolejne trofea oraz wcielać się w prawdziwego mistrza kierownicy. Deweloperzy obiecują nie tylko doskonałą zabawę, ale również wprawiającą w zdumienie, trójwymiarową grafikę. To właśnie ona sprawi, że gracz poczuje się, jakby naprawdę siedział za kierownicą samochodu rajdowego. Jeśli gry wyścigowe należą do Twoich ulubionych, to ten tytuł koniecznie musi znaleźć się w Twojej kolekcji. Pobierz Gravel Download i sprawdź swoje umiejętności, walcz o kolejne punkty i zdobywaj trofea.

Gravel Download – do pobrania za darmo

Gravel steam pobierz

Pobierz za Darmo!

Tematyka gry obraca się wokół zawodów Offroad Masters, które pozwalają na rywalizację w najbardziej egzotycznych punktach na świecie, jakie można sobie tylko wyobrazić. Deweloperzy zabierają graczy na wyprawę do dżungli, zwiedzanie lasów, pustyni, wydm, gór pokrytych śniegiem i pięknych, białych plaż. Ponadto mapy rozgrywek charakteryzują się bardzo otwartą strukturą i pozwalają jednocześnie graczom na samodzielne wyznaczanie tras prowadzących do mety. Jest to tytuł bardzo realistyczny i sytuuje się gdzieś pomiędzy symulatorem a zręcznościówką. Każdy samochód dzięki temu, że ma inną ilość koni pod maską prowadzi się inaczej, a różne typy nawierzchni na torach dają zupełnie inne wrażenia podczas wyścigów. Twórcy jednocześnie zadbali także o to, aby sterowanie samochodami można było stosunkowo szybko i łatwo opanować, aby każdy, bez względu na poziom umiejętności mógł dobrze się bawić i cieszyć się z kolejnych, przebytych wyścigów. Jeśli uważasz, że jesteś doskonałym kierowcą rajdowym i nie masz sobie równych, to koniecznie musisz sprawdzić swoje umiejętności i zdolności. Pobierz Gravel Download i stań się prawdziwym mistrzem, który nikogo się nie boi i jest najlepszym kierowcą na świecie.

Akcja gry może być toczona w czterech różnych trybach. W Cross Country można swobodnie przemierzać wszystkie zaprezentowane lokacje oraz rywalizować z innymi graczami o to, kto pierwszy dojedzie do serii punktów, jakie zostały zaznaczone na mapie. Wild Rush charakteryzuje się znacznie niebezpieczniejszymi miejscami, gdzie wyścigi nie mają praktycznie żadnych reguł i wszystkie chwyty są dozwolone. Speed Cross to wyścigi, które odbywają się na mapach i stanowią one rekonstrukcję autentycznych tras, które istnieją w świecie rzeczywistym. Bardzo ciekawą opcją jest także Stadium Circuit, czyli zamknięte areny z ogromną ilością przeszkód, które pozwalają na bardzo wysokie i spektakularne skoki ramp. Gracz może ścigać się solo lub istnieje także tryb multiplayer, który wspierają liczne opcje sieciowe i społecznościowe. Bardzo ciekawa jest sama forma przedstawienia gry – zawody odbywają się w formie telewizyjnego show, które transmitowane jest szerszej społeczności na kanale Garvel. W ramach tego właśnie show kolejni zawodnicy mogą rywalizować o kolejne punkty i coraz wyższe pozycje w rankingach.

Gra odznacza się doskonałą, trójwymiarową grafiką, którą zawdzięczamy mocnemu silnikowi Unreal Engine 4. To właśnie ten silnik zapewnia bardzo wysoki poziom znacznej ilości detali i szczegółów, a także gracze mogą teraz korzystać z map o znacznych rozmiarach. Cała rozgrywka staje się jeszcze bardziej dynamiczna dzięki zmiennemu cyklowi dnia i nocy oraz warunków atmosferycznych. Koniecznie pobierz Gravel pełna wersja i pobij wszystkich swoich przeciwników. Stań na podium i zostań prawdziwym, niepokonanym mistrzem tego sportu.

Gravel Pobierz zainstaluj reloaded

Gravel crack pc

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Gravel Crack Chomikuj
  • CODEX Gravel Free Download PC
  • Exsite Gravel Pobierz za darmo
  • Free Download Gravel Torrent Pebx

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *