Grim Fandango Remastered Download

Firma Lucas Art wypuściła tę kultową już przygodówkę Grim Fandango w 1998 roku i niemal natychmiast stała się ona hitem gier na PC. Doczekała się swojej poprawionej wersji w 2015 roku. Grim Fandango Remastered w dużej części przypomina jednak swój pierwowzór. Twórcy starali się oddać mu dawny klimat i charakter, zachowując nawet styl grafiki. Producentem oraz wydawcą jest Double Fine Productions. Data premiery gry na PC 27 styczeń 2015.

Grim Fandango Remastered Download – Pełna Wersja PC

Grim Fandango Remastered Pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła akcji

Akcja gry rozgrywa się w czymś w rodzaju fikcyjnych zaświatów. Jest to coś w rodzaju połączenia meksykańskiego folkloru o francuskiego kina noir, co daje bardzo ciekawy efekt. Głównym bohaterem rozgrywek jest Manuel “Manny” Calavera, który jest agentem podróży w Departamencie Śmierci. Innymi słowy – zajmuje się przeprowadzaniem zmarłych na tamten świat. Zasłużonym funduje bilet na błyskawiczny pociąg do nieba, grzeszników zsyła na wieloletnią tułaczkę do nieba na piechotę.

Każdy z czterech aktów przedstawia jeden rok z życia Manny’ego, a właściwie – jeden dzień z jego życia. Manny w swojej codziennej pracy zajmuje się nie tylko przeprawianiem nieszczęśników na tamten świat. Jego zadaniem jest również analizowanie skomplikowanych, mniej “zerojedynkowych” przypadków niedawno zmarłych osób. Jeśli chcesz wcielić się w rolę fikcyjnego Charona, pobierz za darmo Grim Fandango Remastered PC download i daj się wciągnąć w charakterystyczny pozaziemski świat.

Sposób gry

Grim Fandango Remastered jest typową przygodówką. Bohater ma za zadanie przede wszystkim rozwiązywać zagadki logiczne, prowadzące do rozwikłania sprawy poszczególnych dusz. Gra pod względem wizualnym nie różni się bardzo od pierwowzoru, dzięki czemu zachowuje się dawny klimat i przyjemność z prowadzenia bohaterów. Pod względem grafiki producenci zrobili duży ukłon w stronę starszych graczy, pamiętających jeszcze czasy dawnego Grim Fandango. Wielu z nich z pewnością chciałoby przypomnieć sobie stare dobre czasy, gdy PC nie były jeszcze tak popularne w każdym domu i gra w gry komputerowe była luksusem, na który stać było nielicznych. Zobacz inną ciekawą grę przygodową Black Mirror pobierz.

Recenzje gry

Twórcy gry nie starali się niczego z fabuły gry ulepszyć. W zasadzie remake starej gry jest tylko wersją kultowej gry przeniesioną na możliwości techniczne nowszego sprzętu. Bohaterami są nieożywione postaci calaca, charakterystyczne dla meksykańskiego Dnia Zmarłych. To sprawia, że ogólny odbiór gdy nie jest tak mroczny i dramatyczny, jakby na to wskazywał opis fabuły. Co ciekawe, przygodówka jest faktycznie dość trudna, o ile gracz przyzwyczajony jest do stałego “prowadzenia za rączkę” i podpowiedzi. Tutaj ich nie spotkamy – aby iść dalej, trzeba uważnie słuchać ciekawych, charakterystycznych dialogów, uważnie eksplorować lokacje, poszukiwać wskazówek i ciągle myśleć. Zmieniony został natomiast sposób sterowania, aby ułatwić sterowanie użytkownikom zarówno PC jak i Playstation.

Zasadniczo gra w dalszym ciągu przedstawia ogromne wartości jeśli chodzi o sposób zdobywania kolejnych “szczebli”. Wciąż jest tak samo zaskakująca, zmuszająca do myślenia i nieszablonowa – a jedynie przystosowana do dzisiejszych realiów.

Grim Fandango Remastered Pobierz grę na PC

Grim Fandango Remastered Download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Dual Core 2.2 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: GeForce 8600/Radeon HD 4650 / 512 MB VRAM
  • Miejsce na dysku: 4.5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows Vista/7/8+
 

  • Free Download Grim Fandango Remastered Crack Pebx
  • Pobierz Grim Fandango Remastered Torrent Chomikuj
  • Exsite Grim Fandango Remastered Pobierz za darmo
  • Skidrow Grim Fandango Remastered Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *