GTA Trilogy Definitive Edition Download

GTA Trilogy - Definitive Edition

Platformy:  PC, PS4, XONE, PS5, XSX, Nintendo Switch
Producent:
 

Rockstar Games / Grove Street Games


Wydawca:
 

Rockstar Games


Data premiery:
 

11 Listopada 2021


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, TPP, samochodowe, gangsterskie, sandbox, pakiet, TPS, reedycje/remastery/remaki, strzelanki, Find Your Next Game

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Russian, Portuguese-Brazil, Polish, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 21744 razy

Waga: 27.90GB

Ocena użytkowników: 3/5

Wymagania sprzętowe Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2700K 3.5 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / 3 GB Radeon R9 280
 • Miejsce na dysku: 45 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-6700K 4.0 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 570
 • Miejsce na dysku: 45 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

GTA Trilogy Definitive Edition to zestaw trzech najpopularniejszych gier akcji spod szyldu Grand Theft Auto, wyprodukowanych przez firmę Rockstar – GTA San Andreas, GTA Vice City i GTA III. Gra została wydana na komputery osobiste, a także na wszystkie konsole do gier- Xbox 360 i PlayStation 5.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Pobierz za darmo

GTA Trilogy Definitive Edition Download pc Pobierz Grę

Dlaczego te gry są tak kultowe?

Bezapelacyjnie, jest to dla wielu graczy, sentymentalny powrót do czasów dzieciństwa, kiedy to popularny CJ, Claude, Tommy walczyli z lokalnymi gangami narkotykowymi. Grając przez pierwsze godziny w GTA Trilogy Definitive Edition czułem niemała dozę nostalgii, która nie opuszczała mnie przez kilkanaście godzin. Jeśli znajdą się tacy którzy uważają że styl graficzny nie jest zgodny z oryginałem, muszę jasno i wyraźnie podkreślić że nie taki był pierwotny zamysł twórców z firmy Rockstar.

Wszystkie kontynuacje serii Grand Theft Auto były swoistą parodią rzeczywistości, z bardzo kreskówkowymi postaci w takich a nie innych wersjach kolorystycznych. To z czym mamy do czynienia w tej wersji jest idealnym odwzorowaniem tamtych wersji, sprzed ponad dwudziestu lat. Jedynie podrasowane ogólne modele postaci i dodane bardziej gładkie tekstury otaczającego nas świata w codziennej rozgrywce.

Pierwsze wrażenia na temat rozgrywki i grafiki

Mimo tego że gracze otrzymali jedynie remaster gier, które dobrze znają, w sieci nie brakuje negatywnych opinii. Kontrowersje wywołała już sama cena, która osiągnęła wartość blisko trzystu set złotych. Co więcej, sama oprawa graficzna gry pozostawia wiele do życzenia. Podczas przerzucania gry na zupełnie nowy silnik graficzny, firma Rockstar zapewnia o jednym, bardzo istotnym elemencie jakim bez wątpienia jest kolizja obiektów i pojazdów drogowych.

Muszę jasno podkreślić, że ponad osiemdziesiąt procent błędów na które natrafiamy w grze jest właśnie spowodowana wspomnianą kolizją. Co oczywiste, samochód z samochodem może się zderzyć, ale całkowicie niedopuszczalne jest, aby postacie ludzkie przenikały się ze sobą, a nasze uzbrojenie lewitowało. Takie rzeczy absolutnie nie powinny mieć miejsca, szczególnie w czasach kiedy coraz więcej gier nowej generacji stawia na absolutną dbałość o każdy, nawet najmniejszy graficzny detal.

Porównanie GTA Trilogy i GTA V

W porównaniu z bijącą rekordy popularności GTA V, ta trylogia prezentuje się co najwyżej przeciętnie. To właśnie oprawa graficzna i bardzo rozbudowane tryby sieciowe sprawiają że w opinii wielu graczy GTA V to najlepsza gra w historii. Osobiście uważam, że Grand Theft Auto jest jedną z najlepszych gier w swoim gatunku w całej historii gier.

Zmiany i poprawki w nowym patchu

Wracając jednak do Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, po fali krytyki jaka spadła na twórców gry, w ostatnim czasie wydano patcha, z licznymi poprawkami. Wśród ponad stu zmian, najbardziej rzuca się w oczy filmowa kamera w trybie jednego gracza, która ma na celu poprawić realizm poruszania się wszystkich postaci. Mimo tak kosmetycznych zmian, trudno przypuszczać, żeby gracze zmienili swoją opinie. Jak wiadomo, pierwszego wrażenia nie można zrobić dwa razy.

GTA Trilogy Definitive Edition Download Pełna Wersja PC

Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition Pobierz za darmo Free Download

Ocena 3/5

Zalety
 • Trzy przełomowe gry
 • Udogodnienia takie jak punkty kontrolne
 • Lepszy system sterowania
Wady
 • Bardzo słaba jakość “poprawionej” oprawy graficznej
 • Niewybaczalne błędy w pisowni
 • Wydajność jest słaba
 • Błędy, zarówno stare jak i nowe
 • Zasługuje na coś więcej

 

Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition free downloadbringing these beloved worlds save his family andsan andreas updated for definitive editiongrand theft auto san andreas the definitive edition freethree epic stories life with all new rockstar gamesfree download grand theft auto iii definitive editionbrilliant new lighting new generation vice citygrand theft auto vice city and much more

anywhere and jack anyone three iconic cities increased draw distances and environmental. email address will his return very much of san andreas the neighborhood of betrayal. grand theft auto iii grand theft auto liberty city system requirements. criminal pile thank you man's rise criminal underworld pc game intel core i5 6600k amd fx nvidia geforce gtx grand theft auto trilogy

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *