Gylt Pobierz grę w Pełnej Wersji PC

Platformy:  PC
Producent:
 

Tequila Works


Wydawca:
 

Tequila Works


Data premiery:
 

19 listopad 2019


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Przygodowe, TPP, survival horror, horror, przygodowe gry akcji, tytuły ekskluzywne Google Stadia

Języki:  Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6988 razy

Waga: 8GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Gylt:

Lubisz gry darmowe, w których można zaznać nieco strachu? Jeśli tak to pobierz Gylt (wystarczy kliknąć download i po kliku chwilach zapoznać się można z grą) i wejść w magiczną krainę lęków i strachów. Za powstanie i wydanie gry odpowiedzialni są programiści z Tequila Works.

Gylt Download – Pełna Wersja PC

Gylt pobierz gre Pobierz Grę!

Ciekawe połączenie

Gylt kto gra stanowiąca niebanalne połączenie gry przygodowej oraz survival horroru. W tym przypadku gracze odpowiedzialni są za kierowanie losem Sally – małej dziewczynki zagubionej w mrocznym świecie. Nowe miejsce, choć przerażające i pełne potworów nie odstrasza Sally – dziewczynka usilnie chce odnaleźć swoją kuzynkę.

Fabuła gry Gylt

Gra jest przyjemnym zaskoczeniem przede wszystkim dla miłośników produkcji wypuszczanych spod skrzydeł Tequila Works. Świat przedstawiony w grze jest niezwykle bogaty, zachwycający w każdym detalu. Nie brakuje tu również różnego rodzaju bestii czy pełzających potworów. Cała wizualna strona gry już na pierwszy rzut oka robi bardzo dobre wrażenie.

Jednak główną postacią gry Gylt download jest nie tylko Sally. Tuż za nią podąża nieco zakręcony osobnik. Co ciekawe, to właśnie od przeżywa większe chwile grozy niż dziewczynka poszukująca swojej kuzynki Emily. Dziewczynka jest nieuchwytna od ponad miesiąca, dlatego też Sally postanawia udać się na jej poszukiwania do zakręconego świata w stylu Upside Down. Sally tropiona jest nie tylko przez tajemniczego nieznajomego, ale również i liczne potwory.

W czasie poszukiwań Sally udaje się do swojego rodzinnego miasta, które jest opustoszałe. Rodzinne okolice dziewczyny wyglądają strasznie, tak jakby niemal przed chwilą przeszedł przez nie potężny huragan. Ponadto wszędzie pełno jest potworów z czarnego szlamu, z których macek wystają gałki oczne czy potworów dwunożnych z długimi pazurami i odwróconymi twarzami , które bardzo swobodnie wędrują chodnikach. Inną ciekawą grą przygodową jest Weakless za darmo do pobrania.

Kwestie techniczne

Gylt jest grą opierającą się przede wszystkim na pokonywaniu kolejnych etapów i pokonywaniu licznych pojawiających się na nich zagrożeń. Co ciekawe i wartościowe dla przebiegu gry, na każdym z etapów pojawiają się innego rodzaju zagrożenia, przez co jest ona ciekawsza, a akcja żywsza i nie nudna. Głównie zadanie graczy polega na ucieczce przed potworami i unikaniu ich niszczycielskiego wzroku.

Wiele osób sugeruje, że gra inspirowana jest serialem Stranger Things. Grafika zastosowana w grze, choć jest mroczna, w bardzo kreskówkowym stylu, to jednak wzbudza zachwyt wśród nie jednego gracza. Niestety, ku niezadowoleniu niektórych w Gylt korzystać można jedynie z trybu gry single player.

Powoli nie zawsze oznacza źle

Cechą charakterystyczną Gylt jest dość powolna mechanika. W tym przypadku to jednak zaleta, ze względu na to, że chodzenie, rozglądanie się, schylanie się i interakcja z obiektami wprowadzane są powoli, pojedynczo i bez zbędnego pośpiechu. Na ekranie nie brakuje również licznych, ułatwiających grę podpowiedzi.

Co ciekawe, gracze mają swoje specjalne miejsce (dość obszerne), w którym mogą przetestować swoje nowe narzędzia.

Gylt Pobierz za darmo na komputer PC

Gylt download Download free!

  • Pełna wersja Gylt torrent chomikuj
  • free Download Gylt cracked exsite
  • Darmowa gra Gylt do pobrania na komputer
  • Codex Gylt free Download skąd pobrać?

stadia cracked

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *