Halo Wars 2 Download

Jesteś fanem gry na konsolę Halo Wars? A może chciałeś ją zakupić, ale nie mogłeś, bo nie była dostępna w wydaniu na komputery osobiste? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. 21 lutego 2017 roku ukaże się druga część cyklu. Dostępna będzie również w wydaniu na PC. Weź udział w pasjonującej rozgrywce i tocz starcia na dużą skalę. Pobierz Halo Wars 2 download i przekonaj się, na czym polega fenomen tej gry!

Halo Wars 2 Download PC / zainstaluj pełna wersja

Halo Wars 2 pobierz Ściągnij Grę!

Kontynuacja znanej gry strategicznej na konsolę XBOX 360

Pierwsza część gry, która była dostępna jedynie w wersji na konsolę XBOX 360, została wydana w 2009 roku przez Ensemble Studios. Chociaż niektóre gry stworzone przez to studio (oprócz Halo Wars między innymi: Age of Empires czy Star Wars: Galactic Battlegrounds), obecnie już ono nie istnieje. Na szczęście stworzenia kontynuacji gry Halo Wars podjęły się dwie inne ekipy: Creative Assembly i 343 Industries. Co ważne, grę będzie można zainstalować również na komputerach osobistych. Pewnym ograniczeniem może być jedynie fakt, że wymagany jest do tego system Windows 10.

Fabuła gry

Gra Halo Wars 2 przenosi nas znów w świat dobrze znany nam z kultowego uniwersum Halo. Kierujemy w niej kosmicznym niszczycielem o nazwie „Spirit of Fire”. Będziemy sterować zespołem ludzi, którzy wchodzą w skład armii o nazwie UNSC. Dowodząc naszym oddzialem będziemy walczyć z przerażającą armią przybyszów z obcej planety. Najeźdźcy nazywani są Covenantami. Akcja gry Halo Wars 2 jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń, które miały miejsce w grze Halo Wars. Wydarzenia w grach z cyklu Halo Wars mają miejsce jeszcze przed rozpoczęciem fabuły Halo. Jeżeli masz ochotę stanąć do walki, pobierz Halo Wars 2 download.

Mechanika rozgrywki

W grze Halo Wars 2 znajdziemy bardzo wiele elementów, które pojawiły się już w innych częściach cyklu Halo. W grze będziemy brać udział w walkach, które toczą się zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Godny uwagi jest rozmach, z jakimi się prezentują się poszczególne potyczki. W każdej z nich bierze udział aż kilkadziesiąt jednostek. W grze będziemy mogli zobaczyć między innymi znane już z cyklu Halo pojazdy wojenne znane jako Warthog.

W grze Halo Wars mieliśmy do czynienia z bardzo intuicyjnym sterowaniem. Nic dziwnego, gra ta powstała wyłącznie z myślą o konsoli XBOX 360. Ponieważ gra Halo Wars 2 jeszcze czeka na swoją premierę, na razie jeszcze dokładnie nie wiadomo, w jaki sposób zostanie rozwiązana ta kwestia w drugiej części. Możemy jednak się spodziewać, że w tym zakresie zostaną wprowadzone istotne zmiany, ponieważ gra będzie przeznaczona również na komputery osobiste. W grze: Halo Wars, dynamika akcji była jednym z największych atutów. Miejmy nadzieję, że nie ucierpi ona również w drugiej części gry.

Kwestie techniczne

Muzyka w grze Halo Wars 2 jest bardzo pompatyczna. To może razić niektórych graczy, jednak właśnie taka muzyka dobrze wpisuje się w ciężko, wojenną estetykę gry, nie psuje jej klimatu, wręcz przeciwnie, pozostaje on spójny.

Gra może się podobać również pod względem graficznym. Potyczki zaprezentowane są z dużym rozmachem. W grze Halo Wars dużym problemem był fakt, że stosowanie bardziej skomplikowanych strategii na konsoli było utrudnione. Warto poczekać do premiery gry, by zobaczyć, jak ta kwestia zostanie rozwiązana w wersji na komputery osobiste. Jest tu duży potencjał do działania dla twórców gry. Ponieważ ataki na wroga są bardzo widowiskowe, zdecydowanie warto zapoznać się z drugą częścią gry. Jeśli masz na to ochotę, pobierz Halo Wars 2 download.

Halo Wars 2 Pobierz Cracked PL

Halo Wars 2 download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *