Halo Wars The Definitive Edition Download

Platformy: PC, XONE
Producent:

343 Industries


Wydawca:

Xbox Game Studios / Microsoft Studios


Data premiery:

20 kwietnia 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Strategiczne, science fiction, RTS, taktyczne, Xbox Play Anywhere, Xbox Game Pass

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, czeski, węgierski, japoński, koreański, rosyjski, chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 2188 razy

Waga: 11.01GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Halo Wars: Definitive Edition :

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3 2.4 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD Graphics 4000
  • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7(SP1) 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i5 2.6 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560
  • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Byłeś fanem gry Halo Wars? Mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość! W lutym 2017 roku na rynku pojawi się zremasterowana wersja hitu z 2009 roku. Co ważne, w przeciwieństwie to pierwotnej wersji gry, która była dostępna jedynie na konsolę XBOX 360, Halo Wars The Definitive Edition będzie można zainstalować również na komputerach osobistych. Jeżeli więc masz ochotę zagrać na swoim komputerze w Halo Wars, pobierz Halo Wars The Definitive Edition download.

Halo Wars The Definitive Edition Download PC pełna wersja

Halo Wars The Definitive Edition pobierz Ściągnij Grę!

Odświeżona wersja gry RTS na konsolę XBOX 360

Gra Halo Wars The Definitive Edition to odświeżona wersja RTS-a na konsolę XBOX 360. Tak jak w pierwowzorze, rozgrywka skupia się w niej na rozbudowanej kampanii fabularnej, mamy również opcję gry w trybie multiplayer. Zaszło jednak kilka widocznych zmian. Przede wszystkim unowocześnieniu i poprawie ubiegła grafika, także gra od strony wizualnej prezentuje się teraz naprawdę dobrze. Nacisk nadal położony jest na walkę, dlatego też dużemu uproszczeniu uległ proces budowania bazy surowcowej. Gra Halo Wars The Definitive Edition, w przeciwieństwie do pierwowzoru, nie została wyprodukowana przez studio Ensemble Studios, które upadło, lecz przez ekipę 343 Industries.

Fabuła gry

W Halo Wars The Definitieve Edition przenosimy się do roku 2531 – czyli dwadzieścia lat, przed wydarzeniami, które stanowiły fabułę Halo: Combat Evolved. Ludzkość jest w stanie wojny, toczy ją z przerażającymi przybyszami z kosmosu – cywilizacją Covenant, która pochodzi z odległej planety. Przedstawiciele tej cywilizacji uznali, że ludzie stanowią obrazę dla ich bogów, dlatego też należy ich całkowicie wyeliminować. Naszym zadaniem będzie wcielić się w postać dowódcy załogi kosmicznego krążownika Spirit of Fire. Wybierzemy się z nią w podróż na odległą planetę Harvest, gdzie dowiemy się, że przedstawiciele cywilizacji Covenant zdołali już wydobyć potężny magiczny artefakt, który może przesądzić losy wojny na ich korzyść. Masz ochotę dołączyć do załogi Spirit of Fire, by stanąć do walki o ocalenie ludzkości z pokładu kosmicznego krążownika? Nie zwlekaj, pobierz Halo Wars The Definitive Edition download, a na pewno nie pożałujesz.

Mechanika gry

W czasie wojny będziemy brać udział w starciach z innymi kosmicznymi jednostkami. Walki toczyć się będą zarówno w przestrzeni kosmicznej, jak i na ziemi. W grze istotny będzie przede wszystkim aspekt taktyczny, chociaż pojawiają się również aspekty strategiczne. Nie są one jednak w tej grze dobrze rozwinięte.

Każda z dwóch przedstawionych w grze frakcji posiada inny wygląd, inne jednostki, uzbrojenie i metody walki. W grze ważną rolę będzie odgrywało między innymi wykorzystanie ukształtowania terenu. W bazach będziemy szkolić nasze jednostki i prowadzić badania nad nowymi rodzajami broni, tak jak było wspomniane wcześniej, moduł strategiczny w grze nie jest zbyt rozwinięty.

Tryby gry

W grze możemy znaleźć zarówno tryb singleplayer jak i tryb multiplayer. Tryb singleplayer oferuje nam bardzo interesującą kampanię fabularną. Jeśli chodzi o kwestie techniczne, gra została bardzo ulepszona pod względem grafiki. Nic dziwnego. Od 2009 roku technika poszła w tym zakresie bardzo do przodu. Teraz możemy oglądać grę w o wiele bardziej atrakcyjnym pod względem wizualnym wydaniu. Gracze na całym świecie mogli być zawiedzeni, że gra Halo Wars dostępna była jedynie na XBOX 360. Teraz każdy, kto posiada Windows 10, może zainstalować ją u siebie na komputerze. Pobierz Halo Wars The Definitive Edition, a na pewno nie pożałujesz.

Halo Wars The Definitive Edition Pobierz PL

Halo Wars The Definitive Edition download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.