Hunting Simulator 2 Pobierz za darmo

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Neopica


Wydawca:

Nacon / Bigben Interactive


Data premiery:

16 lipiec 2020


Tryb gry:

single player


Gatunek: Symulacje, FPP, łowiectwo, zwierzęta

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Hunting Simulator 2 Bear Hunter Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 9655 razy

Waga: 4.20GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Hunting Simulator 2:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Pentium G3220 3.0 GHz / AMD Athlon II X3 450 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560 Ti / Radeon HD 7770
 • Miejsce na dysku: 17 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i3-6100 3.7 GHz / AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 590
 • Miejsce na dysku: 17 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Jesteś fanem przeróżnych gier – symulatorów? Lubisz wcielać się w przeróżne role i wykonywać rozmaite zadania? Kochasz spędzać wolny czas na graniu? Interesujesz się polowaniami oraz myślistwem? Szukasz oryginalnej i bardzo wciągającej gierki? Jeżeli tak, to z pewnością zainteresuje Cię mój tekst o grze Hunting Simulator 2. Miałem okazję grac w nią w ostatnim czasie, więc chętnie podzielę się swoimi opiniami. Serdecznie zapraszam Cię do lektury mojego tekstu!

Hunting Simulator 2 Download Pełna Wersja PC

Hunting Simulator 2 pobierz Pobierz Grę!

Gra Hunting Simulator 2 to typowa gra – symulator. Jest to oczywiście kontynuacja poprzedniej wersji. Została wyprodukowana przez Neopica natomiast za jej wydanie odpowiadali Nacon oraz Bigben Interactive. Gra jest przeznaczona na następujące platformy: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One oraz Microsoft Windows. Nie możemy więc narzekać na wąskie dostosowanie gry do upodobań graczy na całym świecie!

O co chodzi w tej grze?

Gra Hunting Simulator 2 to typowy symulator. Fabuła nie jest więc zbytnio zawiła ani skomplikowana. Wszystko polega na tym, że gracz po prostu wciela się w postać myśliwego. Oczywiście zadania, które przed nim stoją polegają na tym by upolować jak największą ilość zwierzyny. Gra została oczywiście tak zaprojektowana i stworzona, że wszystko, co robi nasza postać widzimy z perspektywy pierwszoosobowej. Jest to, więc klasyczny FPP. Opis fabuły nie brzmi może zbyt fascynująco i zachęcająco, ale to, co zostało przygotowane dla gracza jest naprawdę bardzo interesujące. Producenci zadbali bowiem o to by rozgrywka była bardzo wciągająca.

Co czeka na gracza?

Jak już wyżej wspomniałem fabuła na pierwszy rzut oka nie przedstawia się zbyt zachęcająco. Jednak to, co gra ma do zaoferowania jest naprawdę bardzo imponujące i wywarło na mnie spore wrażenie. Przede wszystkim wcielając się w postać myśliwego mamy do wyboru naprawdę bardzo dużo miejsc do polowania. Co, więcej nie ograniczają się one do jednego kontynentu! Możemy przemierzać swoją postacią zarówno Stany Zjednoczone jak i Europę! Wybierać możemy spośród bardzo zróżnicowanej i doskonale odtworzonej profesjonalnej broni myśliwskiej.

Ponadto naszym zmaganiom mogą pomagać specjalnie szkolne psy tropiące – w skrócie jest to w pełni profesjonalna wyprawa myśliwska. Nie można się tutaj przyczepić do niczego! Zadbano by gra doskonale odtwarzała klimat wielogodzinnych i trudnych polowań. Gracz ma możliwość upolowania około 30 różnych gatunków dzikich zwierząt. Co, więcej gra została zaprojektowana w taki sposób, że umożliwia swobodne podejmowanie decyzji odnośnie taktyki. Oznacza to, że nikt nie narzuca nam w jaki sposób chcemy zrealizować swoje zadanie w grze. Pozwala to na sporą autonomię i jeszcze bardziej wciąga! Zobacz też poprzednią odsłonę serii pierwszą część Hunting Simulator do pobrania.

Komu poleciłbym tę grę?

Gra Hunting Simulator 2 to z pewnością bardzo oryginalna pozycja na rynku gier. Należy zaznaczyć, że z pewnością nie przypadnie ona do gustu każdemu graczowi. Przede wszystkim jest to doskonała propozycja dla każdego fana dobrych i profesjonalnych symulatorów. Oczywiście tematyka jest nieco kontrowersyjna, gdyż z pewnością nie każdy chciałby grac w grę, której głównym celem jest polowanie na zwierzęta.

Hunting Simulator 2 Pobierz za darmo

Hunting Simulator 2 download Zainstaluj Grę!

 • Pełna Wersja Hunting Simulator Torrent exsite
 • Pobierz Hunting Simulator 2 crack chomikuj
 • Free Download Hunting Simulator 2 codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.