Hunting Simulator Download 2017

Hunting Simulator to zupełnie nowa, fantastyczna propozycja dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń. Już w czerwcu do sprzedaży wejdzie ciekawy, zupełnie nowy symulator, który ma na celu dokładnie pokazać użytkownikowi, jak wygląda kwestia polowań oraz w jaki sposób się one odbywają. Gra została opracowana przez niezależne studio Neopica, które podjęło się stworzenia symulatora. Ponadto wydawcą gry jest znana firma Bigben Interactive, która wspólnie z zespołem Neopica stworzyła coś zupełnie nowego i nieoczekiwanego. Gra dostępna będzie na wielu różnych platformach, w tym także na PC Windows. Jeśli pragniesz wcielić się w rolę myśliwego, nauczyć się skradać lub celować do zwierzyny z ambony, to Hunting Simulator będzie dla Ciebie idealną propozycją, która koniecznie musi zasilić Twoją kolekcję. Pobierz Hunting Simulator Download i przekonaj się co to znaczy stanąć oko w oko z dziką zwierzyną.

Hunting Simulator Pobierz – Pełna Wersja PC

Hunting Simulator download

Pobierz za Darmo!

Twórcy tytułu zadbali o otoczenie i najwyższy realizm. Głównym filarem gry jest możliwość polowania na ponad 37 różnych gatunków zwierząt. Nie mówimy tu jedynie o zającach, sarnach czy ptactwie wodnym – w grze pojawiają się także samce i samice większych drapieżników, jak niedźwiedzie czy wilki. Występowanie poszczególnych gatunków uzależnione jest w dużej mierze od ich występowania w naturalnym środowisku, dlatego, aby móc upolować konkretny gatunek zwierzęcia należy udać się do jego z dwunastu dostępnych regionów. Do dyspozycji graczy studio oddało m.in. dębowe lasy Francji, górskie obszary stanu Kolorado, kanadyjską tajgę prowincji Alberta czy też zaśnieżone równiny Alaski. Wybór obszarów i środowiska jest naprawdę duży, dlatego każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Należy jednak pamiętać o tym, że zupełnie inaczej poluje się w górach, lasach czy na otwartym terenie. Ponadto każdy myśliwy ma do dyspozycji ogromny arsenał broni, a także inne, ciekawe gadżety. Gracze mogą korzystać zarówno z broni palnej, jak i białej. Karabiny Browning czy Winchester idealnie sprawdzą się podczas polowań na grubą zwierzynę, natomiast różnego rodzaju łuki lub kusze będą doskonałe do polowań na zające lub ptactwo wodne. Gracze mają również do dyspozycji ponad 50 sztuk różnego rodzaju akcesoriów, pośród których można znaleźć wabiki, drony, a także specjalne proszki, które w łatwy i szybki sposób pomagają ocenić siłę i kierunek wiatru. Drony będą idealnym narzędziem, jakie może posłużyć do wywiedzenia się w najbliższej okolicy.

Twórcy zadbali również o to, aby idealnie odwzorować cykl dobowy, które ma duże znaczenie w całej rozgrywce. Tropienie wymaga wielogodzinnych obserwacji, bacznego rozglądania się za śladami, a także zacierania własnych śladów. Gracz może zarówno podkradać się i strzelać do zwierzęcia z bliskiej odległości, jednak w niektórych przypadkach dużo lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie oddanie strzału z osadzonej wysoko ambony. Należy pamiętać, że gracz oceniany jest za swoje umiejętności poprzez system punktacji. Punkty są przyznawane po każdym polowaniu – można się wówczas dowiedzieć, ile ważyła zwierzyna, z jakiej odległości padł strzał czy jakie organy przebiła kula. Jeśli masz w sobie żyłkę myśliwego, uwielbiasz chodzić po lesie i tropić zwierzęta to ten tytuł jest zdecydowanie dla Ciebie. Koniecznie pobierz Hunting Simulator Download, wciel się w rolę myśliwego na Alasce lub w Kolorado i zbieraj trofea, które zasilą Twoją kolekcję.

Podstawą tytułu jest kampania, która składa się ze 111 misji. Gra oferuje naprawdę bogaty wachlarz różnego rodzaju trybów – można grać solo i szlifować swoje umiejętności na strzelnicy, lub spróbować swoich sił na multiplayerze. Gra zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji fantastyczną, niewiarygodnie realistyczną grafiką, co jest zasługą silnika Unreal Engine 4. Pobierz Hunting Simulator Download już dziś i sam na własnej skórze sprawdź, jakie emocje może przynieść polowanie na dziką zwierzynę.

Hunting Simulator Download

Hunting Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

  • CODEX Pobierz Hunting Simulator Crack Exsite
  • Free Download Hunting Simulator Torrent
  • Chomikuj Hunting Simulator Free Download
  • Pebx Hunting Simulator Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *