Icarus Download Pobierz grę

Platformy:  PC
Producent:
 

RocketWerkz


Wydawca:
 

RocketWerkz


Wydawca PL:
 

brak


Data premiery:
 

3 grudzien 2021


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-8

Gatunek:  Symulacje, FPP, TPP, science fiction, sandbox, survival, kooperacja, crafting, Find Your Next Game, E3 2021

Języki:  polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Hiszpański latynoamerykański, Japoński, Koreański, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Icarus Supporters Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 3273 razy

Waga: 65GB

Ocena użytkowników: 3.3/5

Wymagania sprzętowe Icarus :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-8400 2.8 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060
 • Miejsce na dysku: 70 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-9700 3.0 GHz
 • Pamięć: 32 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce RTX 3060 Ti
 • Miejsce na dysku: 70 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Icarus to niesamowita gra survivalowa typu PvE (Player versus Environment), która trzyma w napięciu już od pierwszych chwil rozgrywki. Klimat utrzymany jest w stylu science fiction. Gra została opracowana i wydana przez studio RocketWerkz- starego wyjadacza wśród producentów gier survivalowych Jego założycielem jest Dean Hall– twórca moda DayZ.

Icarus gra do pobrania

icarus gra

Pobierz Grę

W rozgrywce wcielamy się w rolę poszukiwacza egzotycznej materii, który musi przetrwać w ekstremalnie dzikiej i brutalnej rzeczywistości świata Icarusa. Ten jawi się jako największy błąd, jaki kiedykolwiek popełniła ludzkość…

Zaciekawieni?

Pozycja dostępna na Microsoft Windows i podlega regularnej aktualizacji. Producentem jak i wydawcą jest studio RocketWerkz.

Fabuła Icarus

Tytułowym Icarusem jest planeta, która z zamierzenia miała stać się dla ludzi drugim domem niczym Ziemia. I to właśnie tam rozgrywa się cała akcja produkcji. Niestety, załamanie procesu terraformacji przyczynia się do zmiany składu powietrza, które staje się toksyczne dla organizmu ludzkiego. Wszelkie plany i nadzieje, jakie ludzie wiązali z kolonizacją nowego dla nich świata, legną doszczętnie w gruzach. Od tego momentu Icarus zostaje jedynie obiektem kpin, a także symbolem naiwnej i pysznej ludzkości, która próbując sięgnąć gwiazd, ponosi sromotną klęskę. Zupełnie jak Ikar w greckim micie.

Po pewnym czasie jednak, oczy ludzkości ponownie zwracają się ku nieszczęsnej planecie. Wszystko przez odkrycie ksenobiologów, którzy dowodzą, co tak naprawdę było powodem porażki..

Za wszystkim stoi egzotyczna materia, której wartości nie sposób oszacować. Odkrycie to staje się przełomowe i wywołuje wielką gorączkę złota. Podsyca to niemiłosiernie i tak już napięte do granic możliwości stosunki polityczne na Ziemi. Na stacji kosmicznej, która orbituje nad Icarusem, pojawiają się liczni poszukiwacze. Przyświeca im głód eksploracji nieprzyjaznego, ale i cennego w wartościowe surowce świata.

Rozgrywka w Icarusie od strony technicznej

Rozgrywkę prowadzimy w otwartym świecie, który obfituje w różnorodne środowiska, przypominające te ziemskie. Naszym zadaniem w Icarus jest wykonywanie powierzonych misji, w trakcie eksploracji rozległych obszarów. Jednocześnie, oprócz zbierania egzotycznej materii, musimy pamiętać o zaspokajaniu podstawowych potrzeb swojego bohatera- głodu, pragnienia oraz optymalnej ilości tlenu. Dzikie zwierzęta oraz zmienna aura wcale nie ułatwiają rozgrywki, wręcz przeciwnie. Jednakże zbieranie wielu różnych zasobów zwiększa nasze szanse na przetrwanie. Zdobyte surowce możemy wykorzystać choćby do stworzenia narzędzi, czy maszyn.

Ważne jest, by pamiętać, że rozgrywka prowadzona jest w trybie sesji ograniczonych czasowo. Należy więc bacznie obserwować zegar i roztropnie wykorzystywać każdą dostępną sekundę. Jeżeli nie uda nam się zdążyć powrócić na statek, nasze postępy i technologia zostaną utracone.

Podsumowanie

Produkcja Icarus to fantastyczna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w survivalu prowadzonym w klimacie science-fiction. Na pewno nie będziecie się nudzić, bo gra jest naprawdę dobrze opracowana. Wspaniała propozycja na wieczorne rozgrywki. Dasz się przekonać na poprowadzenie kosmicznej misji?

Icarus Download

gra symulacja do pobrania Pobierz Grę

Ocena 3.3/5

Zalet
 • Rewelacyjny klimat gry
 • SOundtrack na wysokim poziomie
 • Spójny interfejs
Wady
 • Wysokie wymagania sprzętowe
 • Problemy z wyświetlaniem cieni

skidrow game pelna wersja icarus pc do pobrania

Źródło: surviveicarus.com

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *