Immortal Legacy: The Jade Cipher Pobierz

Immortal Legacy: The Jade Cipher to przede wszystkim gra typu shooter, ale też podchodząca pod gatunek akcja i horror. Wykonawcą i producentem tej propozycji dla pełnoletnich graczy jest chińskie studio VIVA Games. Team ten wydał produkcję, w którą mogę grać zarówno na PC, jak i na platformie PlayStation 4. Producenci zapewniają datę premiery na lipiec 2020 rok.

Immortal Legacy: The Jade Cipher Download

Cover gry Immortal Legacy: The Jade Cipher PC
Zainstaluj Grę! Darmowa gra recenzowana pozwala na rozgrywkę w trybie single player. Na uwagę zasługuje dobra oprawa graficzna, ponieważ realnie oddaje scenerię. Mam do czynienia z ciekawą fabułą, która wciąga od samego początku. Akcja rozgrywa się z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Ze względu na to liczy się zarówno refleks, jak i spostrzegawczość.

Immortal Legacy: The Jade Cipher – kogo zaciekawi?

Jesteś fanem sprawdzających się teorii spiskowych – znajdziesz tu coś dla siebie. W grze przenoszę się na mroczną wyspę. Nie tylko sceneria jest jak z horroru, ale i to, co na tej ziemi się wyczynia, przyprawia o gęsią skórkę. Otóż przedstawiony świat jest miejscem, gdzie przeprowadza się eksperymenty na ludziach.

Za tymi działaniami stoi organizacja, której celem jest znalezienie sposobu na nieśmiertelność. Jednak w dobrze ukrytych laboratoriach coś poszło nie tak, ponieważ w wyniku tych eksperymentów do życia powołano krwiożercze bestie. Czają się one te w różnych, mrocznych zakamarkach. Stwory są agresywne, więc muszę je jak najszybciej zlikwidować. Czy recenzowaną grę studia VIVA Games można porównać do takich produkcji jak 7 Days to Die? Poniżej przedstawiona galeria zdjęć.

Wyspa przedstawiona w Immortal Legacy: The Jade Cipher to labirynt niekończących się, mrocznych jaskiń. Oświetlają je jedynie płomienie lub jasne światło latarki, w którą jest wyposażona moja postać. Ze względu na to niejednokrotnie doznaję uczucia klaustrofobii, a ciśnienie podnosi też spotkanie z wyżej wspomnianymi istotami.

Jak zwyciężać?

Oczywiście moja postać nie jest zdana na łaskę pozytywnych splotów okoliczności. Mam do dyspozycji pokaźną kolekcję broni. Do wyboru jest między innymi szeroki arsenał pistoletów, a także liczne karabiny maszynowe. Jednak potyczki ze stworami nie są wszystkim, czego mogę się spodziewać w tej scenerii.

Poza refleksem muszę się też wykazać nie lada pomysłowością, ponieważ w grę wplecione są również liczne zagadki środowiskowe. Jedne są mniej inne bardziej skomplikowane, dlatego też gra jest pod wieloma względami dość wymagająca. Mogę się natomiast rozglądać w każdym kierunku. Łatwiej więc adaptuję się do zmieniającej się rzeczywistości.

Wybierając Immortal Legacy: The Jade Cipher download, mam jako protagonista do spełnienia misję, która polega na tym, by poznać prawdę. Cały czas muszę mieć rękę na pulsie, a przy tym zachować spokój, by móc jasno myśleć i podejmować słuszne decyzje. Tylko w ten sposób uda mi się przetrwać i wypełnić z powodzeniem swoje zadanie.

Dodatkowe możliwości

W grze Immortal Legacy: The Jade Cipher sceneria, choć momentami mroczna i makabryczna, jest niezwykle realna. Ze względu na to momentalnie wchodzę w buty mojej postaci. Grę mogę rozgrywać także z wykorzystaniem zestawu do rzeczywistości wirtualnej. Dlatego też produkcja ta staje się jeszcze bardziej fascynująca. Pobierz więc na PlayStation VR.

W rzeczywistości wirtualnej przyglądam się szczegółom, wykonując ruchy głową w dowolnym kierunku. Mam też lepszy refleks, gdy strzelam, ponieważ pomagają mi kontrolery – dzięki nim swobodnie steruję rękami postaci. Jest to bardzo pomocne, kiedy muszę dokładnie wycelować. Swoboda ruchów przydaje się też, kiedy chcę oświetlić wybrane miejsce.

Immortal Legacy: The Jade Cipher Pobierz

Okladka gry Immortal Legacy: The Jade Cipher PC
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-4460.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Grafika: 2 GB NVIDIA GeForce GTX 670.
  • Miejsce na dysku: 11 GB HDD.
  • DirectX: DX11.
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit.

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *