Anno 1800 Download

Platformy: PC
Producent:

Ubisoft Blue Byte


Wydawca:

Ubisoft


Wydawca PL:

Ubisoft GmbH


Data premiery:

16 kwiecień 2019


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-4

Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, RTS, kolonizacyjne, budowa miasta, XIX wiek

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Anno 1800 Complete Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 16322 razy

Waga: 24.43GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Anno 1800:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 285
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

Anno 1800 to kolejna odsłona dobrze znanej wszystkim gry ekonomicznej, stworzonej przez studio Blue Byte Software. Już sam fakt nadzorowania produkcji tej gry przez Ubisoft dowodzi, przed jakim wyzwaniem stali jej producenci i jakie są wobec niej oczekiwania. Jak sama nazwa wskazuje, akcja gry została osadzona w czasach rewolucji przemysłowej.

Anno 1800 Pobierz grę PC

Anno 1800 download Ściągnij Grę!

Mechanika gry

Gracz, podobnie jak w poprzednich odsłonach gry, również i tutaj staje się władcą lokalnego miasta, które dzięki jego zabiegom, ma stać się prawdziwą metropolią. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż rozwój danej lokalizacji jest uzależniony od mnóstwa różnych czynników. Do obowiązków władcy należy między innymi budowa nowych kopalń, rozbudowa miasta, a także jego projektowanie. W Anno 1800 sama budowa kolejnych budynków nie wystarczy, by móc skutecznie rozwijać osadę. Tu równie ważne jest stworzenie odpowiednich ciągów komunikacyjnych, w ramach których transportowane będą materiały i towary. Od tego, w jak płynny sposób będą one przemieszczane w obrębie miasta, zależeć będzie szybkość jego rozwoju. Dlatego, jeśli jesteś dobry w strategiach ekonomicznych, pobierz za darmo Anno 1800 Download i stań się władcą z krwi i kości.

Oczywiście sama rozbudowa to nie wszystko. W Anno 1800 bardzo istotny jest handel z innymi osadami. Dzięki temu pozyskujemy dodatkowe środki, które możemy wykorzystywać do dalszej rozbudowy osady. Rzecz jasna rozwój naszego miasta to również wzrastające potrzeby jego mieszkańców, dlatego obowiązkiem władcy będzie ich zaspokajanie. Sprawdź również Anno 2205 pobierz.

W miarę rozwoju naszej osady, pojawiać się będą coraz to nowe problemy. Rozwój i zajmowanie kolejnych terytoriów, przedłoży się oczywiście na wejście w interakcje z innymi metropoliami, z którymi możemy wchodzić w sojusze, bądź też… toczyć wojny. Oczywiście wszelakie inwestycje mogą doprowadzić do całkowitego opustoszenia skarbu miasta. Deficyt ten można zredukować poprzez wzrost podatków, aczkolwiek może to doprowadzić do rosnącego niezadowolenia mieszkańców, a w konsekwencji – nawet do buntów. Jeśli wiesz, jak tego uniknąć, ściągnij Anno 1800 free Download i rozwiń własną osadę na swój autorski sposób.

Tryby gry

Anno 1800 to kilka różnych trybów gry, oferujących rozgrywkę jedno i wieloosobową. Szczególnie ciekawie prezentuje się tryb multiplayer, oferujący sporo różnych wariantów i modyfikacji. Jeśli chcesz je odkrywać, pobierz grę Anno 1800 i poznaj je od środka.

Kwestie techniczne

Anno 1800 jest grą niezwykle rozbudowaną od strony technicznej. Poszczególne animacje przedstawiające np. budowę konkretnych inwestycji umożliwiają obserwację wszystkich czynności z bliska. Co równie ważne, trójwymiarowy interfejs gry charakteryzuje się bardzo dużą dbałością o detale, co jest zasługą wydajnego silnika graficznego.

Anno 1800 Download – Pełna Wersja

Anno 1800 pobierz gre Pobierz Grę!

 • Pobierz Anno 1800 crack Chomikuj
 • Free Download Anno 1800 Torrent Pebx
 • CODEX Anno 1800 Pobierz za darmo
 • Gra Anno 1800 free Download

crack Empress

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.