Iron Harvest Download

Iron Harvest to klasyczna strategia czasu rzeczywistego, czyli RTS. Gra stworzona została, jak również jej wydawcą jest niemiecka firma King Art Games. Premiera gry na PS4, PC oraz XONE zapowiadana jest na koniec roku 2019.

Iron Harvest Pobierz pełna wersja PL

Iron Harvest download
Ściągnij Grę!

Inspiracje

Gra oparta jest na założeniach takich jak uniwersum stworzone przez znanego grafika i ilustratora Jakuba Różalskiego. Swoim klimatem nawiązuje (i często jest porównywana) do słynnej steampunkowej produkcji Company of Heroes czy Warhammer: Vermintide 2.

Platformy na jakie gra jest dostępna, języki, kategorie wiekowe, dostępność

Gra dostępna będzie na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox. Dostępna będzie w wielu językach, między innymi po angielsku i po polsku. Producent na razie nie zdefiniował kategorii wiekowych dla gry Iron Harvest, ale można się spodziewać że tego rodzaju produkcja będzie dostępna w średnim przedziale wiekowym. Pobierz grę Iron Harvest download kiedy tylko będzie dostępna w sprzedaży.

Fabuła – co do tej pory wiadomo?

Fabuła gry oddaje zmagania pomiędzy krajami w alternatywnej, steampunkowej rzeczywistości lat dwudziestych ubiegłego wieku. W świecie gry Europę zajmują trzy państwa: Imperium Saksonii, Republika Polonii i Rusviet. Kontrolowane przez gracza siły są zatem elementem zmagań pomiędzy tymi państwami.

Gra dostępna jest w tym momencie w wersji Alfa, a udostępniona została między innymi sponsorom, którzy wsparli ten kikstarterowy projekt. Fabuła gry ukazuje zmagania armii w stylu początku dwudziestego stulecia wspomaganych przez bojowe mechy i inne,charakterystyczne dla steampunkowych światów maszyny.

Jeżeli fascynuje Cię ten styl, steampunk to coś w czym odnajdujesz się najlepiej, a także jesteś fanem historii (fabuła gry nawiązuje dosyć mocno do zmagań polsko – sowieckich z 1920 roku) i po prostu uwielbiasz mechy i inne bojowe maszyny Iron Harvest to gra stworzona dla Ciebie. Ściągnij za darmo Iron Harvest download kiedy gra się ukaże i ciesz się możliwością zanurzenia się w rzeczywistość alternatywnej historii.

Zasady i mechanika gry

Iron Harvest to typowa strategia czasu rzeczywistego. Linia fabularna realizowana jest więc przez udane przechodzenie kolejnych, charakterystycznych dla kampanii i stronnictwa misji. Walka odbywa się na planszach różnej wielkości i polega na rozbudowie armii i umiejętnym kierowaniu jej przeciw siłom przeciwnika.

Przyjęcie gry

Mimo, że gra znajduje się wciąż we wczesnej fazie alfa, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem graczy. Już w fazie zbierania funduszy projekt odniósł wielki sukces, co przełożyło się na jakość wykonania gry. Przewiduje się, że gotowa gra odniesie duży sukces marketingowy i na stałe wejdzie do kanonu gatunku.

Iron Harvest Download do pobrania

Iron Harvest chomikuj
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel® Core™ i3-540 3.06GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 460 v2, 1GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Iron Harvest Torrent Pebx
  • Premiera Iron Harvest Crack Chomikuj
  • Exsite Iron Harvest Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *