Warhammer Vermintide 2 Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Fatshark


Wydawca:

Fatshark


Data premiery:

8 marzec 2018


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-5

Gatunek: Akcji, FPP, fantasy, elementy RPG, kooperacja, Warhammer, Xbox Game Pass

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Warhammer: Vermintide 2 + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 16877 razy

Waga: 33.5 GB

Ocena użytkowników: 4,8/5

Wymagania sprzętowe Warhammer: Vermintide 2:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5870
 • Miejsce na dysku: 45 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.5 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 370
 • Miejsce na dysku: 45 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Warhammer: Vermintide 2 to następczyni Warhammer: The End Times – Vermintide, która wydana została w 2015 roku. Podobnie jak poprzedniczka, produkcja jest grą akcji z perspektywą pierwszej osoby. Tytuł ponownie rozgrywa się w uniwersum Warhammera i wydany został na komputery osobiste z systemem PC Windows. Jeżeli jesteś miłośnikiem tego fantastycznego świata, pobierz Warhammer Vermintide 2 Download i poznaj zupełnie nową historię. Kontynuacja hitowego tytułu ponownie jest dziełem studia Fatshark, znanego chociażby z Krater czy War of the Vikings. Data premiery na PC to 8 marzec 2018.

Warhammer Vermintide 2 Download Pełna Wersja PC

Warhammer Vermintide 2 pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Pierwsza część cyklu Verminitide opowiadała o walce dzielnych bohaterach ze Skavenami w mieście Uberseik. Kontynuacja rozgrywa się w mieście-twierdzy Helmgart. Lokacja ta położona jest niedaleko granicy Bretonnii. Zadaniem gracza jest nie tylko walka z wrogimi szczuropodobnymi kreaturami, ale również zmierzenie się ze znacznie groźniejszymi siłami Chaosu. W przypadku porażki, możliwy jest nawet upadek imperium. Jeżeli chcesz zadbać o losy Helmagrtu, pobierz za darmo Warhammer Vermintide 2 PC Download i wypróbuj swoich sił w nierównej walce o przyszłość całej krainy.

Mechanika

Zabawa w Warhammer: Vermintide 2 skupia się na walce z żyjącymi w Starym Świecie bestiami i opiera przede wszystkim na kooperacji między gracami oraz odpowiednio opracowanej współpracy. Pod tym względem kontynuacja nie odróżnia się szczególnie od swojej uznanej uznanej poprzedniczki. Gracz ponownie ma do czynienia z brutalną grą akcji, w której szczególne znaczenie ma umiejętna walka na bliskim dystansie. Do zabawy wykorzystać można rozmaite miecze oraz włócznie, a także kuszę lub inną broń o dalszym zasięgu. Jeżeli chcesz wypróbować rozbudowany arsenał, ściągnij Warhammer: Vermintide 2 free Download i osiągnij mistrzostwo fechtunku podczas niezwykle krwawej jatki.

Rozgrywka

Tym razem we wspólnych przeprawach wziąć udział może czterech graczy, którzy wcielają się w bohaterów dysponujących zróżnicowanymi zdolnościami. Łącznie wybrać można spośród pięciu odmiennych herosów, z których każdego udoskonalić można w trzech odrębnych ścieżkach rozwoju. Pośród dostępnych bohaterów znajduje się krasnolud Bardin Goreksson, łowca głów Victor Saltzpyre, rycerz Markus Kruber, Mag Sienna Fuegonasus oraz skrytobójczyni Kerillian. Sprawdź również inną grę serii Total War Warhammer II pobierz.

Nowości w grze

Urozmaiceniem w stosunku do poprzedniczki jest znacznie usprawniony system łupów. Zakończenie misji pozwala na otrzymanie różnego rodzaju nagród, w tym materiałów niezbędnych do craftingu. Nowością jest również zaimplementowany system Heroic Dreeds, który umożliwia generowanie unikalnych scenariuszy poprzez zmianę otoczenia, obiektów broni czy składu wrogich sił. Nie odnotowano natomiast szczególnych zmian pod względem oprawy graficznej, która ponownie prezentuje się mrocznie i estetycznie. Tytuł wykorzystuje serwery dedykowane, a dodatkową atrakcją jest wsparcie dla modów.

Warhammer Vermintide 2 Pobierz grę na PC

Warhammer Vermintide 2 download Pobierz Grę!

 • Free Download Warhammer Vermintide 2 Crack Exsite
 • Pobierz Warhammer Vermintide 2 Torrent Chomikuj
 • Pebx Warhammer Vermintide 2 Pobierz za darmo
 • RELOADED Warhammer Vermintide 2 Free Download

crack p2p

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.