Islands of Nyne Battle Royale Download

Platformy: PC, PS4, XONE

Producent: Define Human


Wydawca: Define Human


Data premiery: 12 lipiec 2018


Tryb gry: multiplayer


Tryb multiplayer: Internet


Liczba graczy: 1-100

Gatunek: Akcji, FPP, science fiction, zagraj za darmo, FPS, indie, strzelanki, Battle Royale

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4788 razy

Waga: 25GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Islands of Nyne: Battle Royale:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4790K 4.0 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Interesując się grami typu FPS na PC koniecznie pobierz Islands of Nyne Battle Royale download, który pozwoli Ci poznać nową futurystyczną propozycję strzelanki, w której wcielasz się w wyborowego strzelca na nieznanej Ci wyspie. Twoim celem jest przetrwanie do końca gry, ale by to osiągnąć musisz pomordować wszystkich graczy w niej uczestniczących. Producentem i wydawcą gry jest Define Human. Data premiery 12 lipiec 2018 na PC.

Islands of Nyne Battle Royale Download Skidrow

Islands of Nyne Battle Royale pobierz Ściągnij Grę!

Gra w trybie jednoosobowym – logistyka i posługiwanie się bronią

Islands of Nyne Battle Royale została umiejscowiona w tajemniczym miejscu stworzonym przez sadystycznych obcych, którzy zmuszają graczy do konfrontacji poprzez zmniejszające się pole plazmowe. Słowem jest to coś pomiędzy Mangą a Igrzyskami Śmierci. Doskonałą zabawę zapewnia jednoczesne uczestnictwo 100 graczy. To gra, która prowadzona jest rzecz jasna w trybie pierwszoosobowym. Do dyspozycji masz różnego rodzaju broń palną, którą najpierw musisz zdobyć, podobnie jak broń białą.

Na samym początku jesteś jak rozbitek na wyspie, który potrzebuje znaleźć wszystkie potrzebne do przetrwania rzeczy, takie jak amunicja i apteczka pierwszej pomocy. Do twojego plecaka jednak wszystko się nie zmieści, musisz więc analizować co może Ci być potrzebne, a co jest zbędnym balastem. Wymaga to zatem odpowiedniej logistyki, a także ciągłego myślenia w jaki sposób przetrwać. Wszystkie pola bitwy są bardzo futurystyczne. Przemieszczasz się między budynkami i starasz się nie zostać zaskoczonym przez innego gracza. Do swojej dyspozycji masz również samochody, którymi możesz się przemieszczać po wyspie. Podobną grą jest Playerunknown’s Battlegrounds Pobierz.

Gra w trybie drużynowym – jeszcze więcej emocji

Chcesz grać w trybie drużynowym? Nic prostszego. Po prostu pobierz za darmo Island of Nyne Royale PC Download i ciesz się możliwością rozgrywki drużynowej. Możesz grać w dwuosobowym zespole przeciwko 50 innym. Możesz również stać się członkiem 5 osobowego zespołu i walczyć przeciwko 20 innym. Dwie możliwości, a każda daje niesamowicie dużo frajdy, przy jednoczesnej współodpowiedzialności za wynik drużyny, która nie może posiadać słabego ogniwa, jeśli chce dotrzeć na sam szczyt. Dla niektórych rozgrywki drużynowe są znacznie bardziej wciągające, dlatego studio Define Human pomyślało również o stworzeniu takiej możliwości dla graczy. W tym przypadku gra kończy się, kiedy ostatnia drużyna zostanie na polu bitwy.

W Islands of Nyne Battle Royale możesz poznać różne typy broni, a także nauczyć się w jakich okolicznościach określona broń sprawdza się najlepiej. Dzięki temu  doskonalisz swoje umiejętności i za kolejnym razem jesteś w grze aż do końcowej potyczki, aż w końcu ty zostajesz najlepszym graczem potyczki, zabijając wszystkich pozostałych graczy.

Islands of Nyne Battle Royale Pobierz pełna wersja

Islands of Nyne Battle Royale download Pobierz Grę!

 • Skidrow Islands of Nyne Battle Royale Free Download
 • Steam PC Islands of Nyne Battle Royale Torrent
 • Cracked Islands of Nyne Battle Royale 3DM do pobrania
 • Pełna wersja Islands of Nyne Battle Royale Download PC

crack codex

Dodaj swój Komentarz