KartKraft Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Black Delta


Wydawca:
 

Black Delta


Data premiery:
 

2021


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Wyścigi, gokarty, indie

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5008 razy

Waga: 6.41 GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe KartKraft:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-8120 3.1 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760
 • Miejsce na dysku: 32 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-8600K 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070
 • Miejsce na dysku: 32 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

KartKraft kto gra, która ogromnie spodoba się miłośnikom gokartów. Mowa tu o Tobie? Jeśli tak, to potrzebujesz nieco cierpliwości. Premiera gry już niebawem, bowiem zaplanowana jest na dzień 2 czerwca 2019 roku (jest ta data premiery wersji na PC).

KartKraft Download Pełna Wersja PC

KartKraft pobierz gre Ściągnij Grę!

Najważniejsze informacje o grze

Prace nad grą toczyły się w australijskim studiu Black Delta. Nie jest to jednak typowa gra wyścigowa. Ciekawostką w tym przypadku jest zastosowanie dużej ilości elementów sandboksowych oraz MMO, co bez wątpienia czyni rozgrywki jeszcze bardziej ciekawszymi. Być może niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale wyczekiwana gra KartKraft jest rozwinięciem studenckiej wersji projektu noszącej nazwę KartSlim.

Jest to projekt autorstwa założyciela studia, który jednocześnie przez wiele lat był kierowcą wyścigowym. Chodzi tu o nikogo innego jak o Zacha Griffina. W grze nie będą dostępne polskie, a jedynie angielskie napisy. Miłośniku gokartów, gdy tylko przyjdzie ten dzień nie zwlekaj i pobierz grę KartKraft Download.

Mechanika zastosowana w KartKraft

Choć fabuła gry opiera się na zręcznościowym prowadzeniu wyścigów gokartowych, to jednak ta gra dość znacząco różni się od jej podobnych. Twórcy grę szczególny nacisk położyli bowiem na realizm całej rozgrywki, dlatego też głównie na tym skupiali się w czasie planowania i realizacji całej fabuły. Czy im się to udało? O tym z pewnością wszyscy będą mogli przekonać się już niebawem – ściągnij grę za darmo KartKraft PC Download w pełnej wersji.

Producentom i autorom gry zależało przede wszystkim na tym, aby możliwie jak najbardziej oddać wszelkie wrażenia, które towarzyszą uczestnikom jaki obserwatorem wyścigów pojazdów. Na te autorzy poświęcili mnóstwo czasu i pracy, pracując również nad tym aby stworzyć możliwie jak najbardziej szczegółowy model zniszczeń, sterownik ma bardzo duży wpływ na wysoki realizm prezentowanej gry.  Zobacz tez grę wyścigową GRIP pobierz.

Tryby rozgrywki

Jest wiele elementów, którymi gra KartKraft różni się od pozostałych gier wyścigowych. W tym przypadku gracze nie będą ścigać się wyłącznie z kierowcami, którzy są kontrolowani przez sztuczną inteligencję, co do tej pory oznaczało jedynie zabawę w pojedynkę.

W przypadku tej gry zdecydowanie bardziej ciekawszy niż tryb kariery, jest wariant wieloosobowy. Tu nie ma miejsca na sztuczną inteligencję, często hamującą emocjonalny przebieg gry. Zawody rozgrywane są pomiędzy prawdziwymi żywymi graczami, którzy mogą rywalizować nie tylko między sobą, ale również stworzyć w pełni profesjonalne wyścigowe zespoły, co bez najmniejszych wątpliwości stanowi ogromną atrakcje i zabawę na długie godziny. Jest to gra idealna dla graczy w każdym wieku, dlatego też może być to idealny prezent od rodziców dla swoich pociech.

KartKraft Pobierz grę za darmo

KartKraft download Pobierz Grę!

 • crack KartKraft ściągnij chomikuj
 • torrent KartKraft pobierz pebx
 • codex KartKraft free download

crack p2p

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *