Kerbal Space Program 2 Download PC

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Star Theory / Intercept Games


Wydawca:
 

Private Division


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Gatunek:  Symulacje, science fiction, symulator kosmiczny, sandbox, kosmiczne, edukacyjne, elementy strategiczne, maszyny i urządzenia, kooperacja, statki kosmiczne, crafting, Find Your Next Game

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Rosyjski, Chiński uproszczony, Portugalski brazylijski, Chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8799 razy

Waga: 5GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Kerbal Space Program 2:

Kerbal Space Program 2 to druga osłona kosmicznej gry symulacyjnej. Produkcja z pewnością spełni wszystkie oczekiwania osób, którym przypadłą do gustu pierwsza część. Na uwagę zasługuje fakt, że twórcy wdrożyli tutaj szereg usprawnień, dzięki którym zabawa jest jeszcze ciekawsza. Producentem jest studio Star Theory, a wydawcą Private Division który ponosi odpowiedzialność za grę The Outer Worlds. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak Microsoft Windows, Xbox One, Playstation 4.

Podbój kosmosu

Marzysz o podboju kosmosu? Pobierz Kerbal Space Program 2 Download i weź udział w niebezpiecznej misji, która może diametralnie odmienić losy planety. W opisywanej grze zasiadamy za sterem programu kosmicznego. Został on stworzony specjalnie na potrzeby wyżej wspomnianej misji.

Na uwagę zasługuje fakt, że program kosmiczny został stworzony przez obcych. Nie musimy się ich obawiać, ponieważ mają one pokojowe zamiary. To przyjaźnie nastawione osobniki o zielonej skórze. Stwory postanowiły opuścić swoją planetę po to, aby zdobyć nową wiedzę. Jest to dla nich również forma rozrywki. Podróż na ziemię to wielka przygoda, która gwarantuje niezapomniane emocje.

Kerbal Space Program 2 Pobierz pełna wersja

Kerbal Space Program 2 do pobrania
Zainstaluj Grę! W pierwszej kolejności musimy ustalić plan lotu. Musimy uwzględnić czynniki otoczenia. Pamiętajmy, że nie wszystko zawsze przebiega zgodnie z planem. Musimy liczyć się z niepowodzeniami, które utrudnią nam realizację misji. Warto również wspomnieć o zapasach, które niezbędne są podczas lotu. Dzięki nim załoga szczęśliwie dotrze do celu.

Budowa rakiety

Darmowe gry PC, XONE, PS4 to prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną poczuć się niczym prawdziwi konstruktorzy. W opisywanej produkcji musimy samodzielnie zbudować rakietę. Do dyspozycji mamy szereg części, które wykorzystamy podczas tego procesu. To wyłącznie od nas zależy, jak będzie wyglądać finalna wersja konstrukcji.

Każdy obiekt kosmiczny musi posiadać niezbędne wyposażenie. Mowa tutaj o np. kapsułach tlenu. Warto uwzględnić to podczas projektowania. Zbudowana przez nas rakieta musi być nie tylko funkcjonalna i niezawodna, ale również komfortowa. Od jej jakości zależy dalszy przebieg rozgrywki. Właśnie dlatego warto jest przyłożyć się do tego zadania.

Eksploracja kosmosu

Fabuła w omawianej grze opiera się przede wszystkim na eksploracji kosmosu. Na szczęście do dyspozycji mamy gotowe samouczki, które zostały przygotowane przez ekspertów. Warto korzystać z praktycznych wskazówek, gdyż znacznie ułatwią nam one odnalezienie się w nowych okolicznościach. Warunki panujące w kosmosie są dość specyficzne, przez co musimy zachować rozwagę oraz należytą ostrożność.

Na uwagę zasługuje fakt, że gra oferuje nam kilka różnych poziomów trudności. Za każdym razem zabawa będzie toczyć się inaczej. Wybór uzależniony jest od poziomu naszych umiejętności. Na początek warto wybrać jest najłatwiejszy tryb. Z czasem warto jest podnieść sobie poprzeczkę. Należy wiedzieć, że stopień zaawansowana ma bezpośredni wpływ np. na zachowanie rakiety podczas lotu, czy też proces sterowania.

W tej odsłonie znajdziemy również wiele elementów science-fiction. Z pewnością usatysfakcjonują one tych, którzy mają dość monotonii. W drugiej części serii może zbudować pozaziemską kolonię. To my decydujemy, jak będą kształtować się jej losy. Ponadto możemy budować własne stacje kosmiczne na obcych planetach. Możliwości są niemal nieograniczone.

Gromadzenie surowców

Szeroki zakres możliwości konstrukcyjnych, czy też budowlanych jest wielką zaletą. Utrudnieniem może okazać się brak niezbędnych surowców. Trzeba pamiętać o zgromadzeniu materiałów, które będą nam niezbędne podczas tworzenia, czy też modernizacji poszczególnych obiektów. Potrzebne surowce możemy zdobyć na wiele różnych sposobów.

Postęp technologiczny sprawia, że do dyspozycji mamy szereg innowacyjnych rozwiązań. Warto skorzystać jest z łazików, za pomocą których zbadamy warunki panujące na obcych planetach, czy też księżycach. Niewątpliwym atutem jest fakt, że mogą one ułatwić nam przetransportowanie materiałów.

Ciekawą opcją jest możliwość odwiedzenia sąsiadujących układów słonecznych. Oczywiście nie możemy uczynić tego zbyt wcześnie. Potrzebujemy wyjątkowego statku kosmicznego, który umożliwi nam niebezpieczną i daleką podróż. Trzeba dodać, że tutaj liczą się nawet najmniejsze detale. Twórcy zadbali o szczegółową oprawę graficzną.

Kolejną zaletą są realistyczne zjawiska, które możemy obserwować w przestrzeni kosmicznej. Rozgrywka może toczyć się nie tylko w trybie single player, ale również wieloosobowym. W drugim przypadku kolonie kosmiczne budujemy wspólnie z kilkoma innymi graczami. Duże znaczenie ma współpraca.

Kerbal Space Program 2 Download

Pobierz gre Kerbal Space Program 2 PC
Ściągnij Grę!

  • pebx Kerbal Space Program 2 demo torrent
  • chomikuj Kerbal Space Program 2 za darmo
  • codex Kerbal Space Program 2 PC Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *