The Outer Worlds Download

The Outer Worlds to futurystyczne RPG z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, którego akcja rozgrywa się w futurystycznym, dystopijnym świecie, w którym wielkie korporacje kolonizują najdalsze zakątki wszechświata. Wydawcą gry jest nowojorska spółka Private Division znana z wielu nowatorskich wydawnictw. Gra pozostaje w dalszym ciągu w fazie wprowadzania, a w sprzedaży można oczekiwać jej jeszcze w tym roku 2019 i wydana na Microsoft Windows, PlayStation 4 oraz Xbox One.

The Outer Worlds Pobierz pełna wersja

The Outer Worlds do pobrania
Ściągnij Grę!

Twórcy gry

Gra The Outer Worlds została stworzona przez zespół kalifornijskiego studia Obsidian Entertainment, które obecnie jest własnością Microsoft Studios. Reżyserami odpowiedzialnymi za stworzenie fabuły gry byli Tim Cain i Leonard Boyarsky.

Platformy na jakie gra jest dostępna, języki, kategorie wiekowe, dostępność

Strzelanka dostępna będzie na takie platformy jak: Microsoft Windows, Xbox One i PlayStation 4. Przyjazna grafika i fabuła sprawiają, że nie będzie posiadała ograniczeń wiekowych, aczkolwiek polecana jest raczej starszej młodzieży i dorosłym graczom. Gra stworzona jest oryginalnie w języku angielskim, aczkolwiek dostępna będzie również w innych językach. Pobierz grę The Outer Worlds download kiedy tylko pojawi się w sprzedaży.

Fabuła

Gra The Outer Worlds na PC, PS4 i XONE to typowe space RPG. Główny bohater budzi się z krio-snu przed innymi członkami statku kolonizacyjnego i odkrywa, że zmierza on na tajemniczą planetę. Na planecie bohater razem ze swoją drużyną będzie musiał odkryć zamiary złowrogiej korporacji, ale przede wszystkim zwiedzić ten wspaniały świat.

Podróżowanie po planecie odbywa się za pomocą statku, który służy jednocześnie za bazę wypadową, magazyn na zgromadzone zapasy każdego rodzaju, a także jako miejsce, w którym przebywają członkowie drużyny. Bohater udając się na eksplorację poszczególnych miejsc może zabrać ze sobą maksymalnie dwóch członków drużyny, a reszta pozostaje na statku.

Jeżeli fascynuje Cię eksploracja kosmosu i odkrywanie nowych światów, a jednocześnie jesteś fanem gier z gatunku RPG The Outer Worlds jest stworzona dla Ciebie. Ściągnij za darmo The Outer Worlds download kiedy tylko gra będzie dostępna.

Zasady i mechanika gry

Gracz kontroluje jednocześnie maksymalnie trzy postacie: głównego bohatera oraz dwóch, aktualnie wybranych członków drużyny. Świat gry obserwowany jest z perspektywy pierwszej osoby. Za wykonywane zadania i pokonywanych wrogów drużyna dostaje punkty doświadczenia, które można wydać na poznawanie i rozwój posiadanych umiejętności. Wszystkie zalety i wady technologiczne to zasługa silnika Unreal Engine 4 z którego korzystają takie gry jak State of Decay 2 na PC z 2018 roku.

Przyjęcie gry

Materiały na temat gry, jakie zostały udostępnione do tej pory sprawiają, że wielu graczy oczekuje momentu kiedy będzie ona dostępna. Na uwagę zasługuje zwłaszcza bardzo duży świat gry, rozbudowana fabuła i robiąca wrażenie grafika.

The Outer Worlds Download do pobrania na PC

The Outer Worlds pobierz
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel® Core™ i5-3570K 3.4GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 770, 2GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 30 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz The Outer Worlds Torrent Pebx
  • Premiera The Outer Worlds Crack Chomikuj
  • Exsite The Outer Worlds Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *