Kursk Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Jujubee


Wydawca:
 

Jujubee


Data premiery:
 

7 listopad 2018


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Przygodowe, FPP, thriller, szpiegowskie, polskie, historyczne

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Kursk Platinum Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 8744 razy

Waga: 4.74GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Kursk:

Minimalne:
 • Procesor: Dual Core 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 380
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Quad Core 3.2 GHz
 • Pamięć: 12 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1080 / Radeon RX Vega
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Kursk to trzymająca w napięciu gra przygodowa stworzona przez polskiego producenta Jujubee. Warto dodać, że nie jest to typowa gra przygodowa, gdyż dużą rolę odgrywa w niej motyw detektywistyczny. Na uwagę zasługuje fakt, że produkcja przypomina nieco thriller, który toczy się wokół nas. Z pewnością zaintryguje to osoby, które preferują rozgrywkę trzymającą w napięciu. Pobierz Kursk download i dzięki swoim umiejętnością szpiegowskim dowiedz się, w jakich okolicznościach zatonął rosyjski okręt. Data premiery na PC 7 listopad 2018.

Kursk Download PC reloaded

Kursk pobierz gre Ściągnij Grę!

Przerażające elementy występujące w grze sprawiają, że możemy poczuć się, jak uczestnicy prawdziwego horroru. Jest to rozgrywka pierwszoplanowa przeznaczona wyłącznie dla jednego gracza. Nie ma tutaj możliwości rozgrywki multiplayer, co dla niektórych może być niewielkim minusem.

Głównym celem gracza jest rozwikłanie tajemnicy dotyczącej zatonięcia rosyjskiego okrętu o nazwie Kursk. Zdarzenie to miało miejsce w sierpniu 2000 roku na Morzu Bartensa. Pobierz za darmo Kursk i przekonaj się, czy był to jedynie nieszczęśliwy wypadek, czy też zaplanowany zamach. Podczas katastrofy zginęło ponad 118 osób. Prawdziwy przebieg tragedii do tej pory nie jest jasny. Wszelkie dyskusje to jedynie spekulacje, gdyż brak jest wystarczających materiałów dowodowych, dzięki którym możliwe byłoby potwierdzenie jednej wersji. Okręt mógł zatonąć poprzez zderzenie z innym obiektem, a dokładniej amerykańskim okrętem podwodnym.

Inną opcją eksplozja torpedy, która była przyczyną tego, że okręt został pochłonięty przez morze. Doniesienia sugerują również, że katastrofa zdarzyła się na skutek buntu znajdującej się na niej załogi. Kolejnym domniemaniem jest to, że jeden uczestnik morskiej wyprawy próbował odebrać sobie życie, a przy okazji unicestwił swoich towarzyszy. Każda opcja jest bardzo prawdopodobna, więc odkrycie prawdy nie będzie łatwym zadaniem. Ściągnij Kursk free Download i przekonaj się, czy jesteś dobrym detektywem. Być może uda Ci się odkryć, dlaczego rosyjski kolor przepadł w morskiej czeliści.

Grafika gry jest bardzo przyjemna dla oka, więc nie można zarzucić twórcom tego, że nie zadbali o detale. Całość jest wyjątkowo spójna i dopracowana, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Ciekawym jest również to, że fabuła odkrywa tutaj bardzo ważną rolę. Bez niej niemożliwym jest odkrycie prawdy. Musimy dogłębnie obserwować otoczenie, a także śledzić pomocne dialogi napotkanych postaci. Podobną grą jest UBOOT pobierz PC.

Wystarczy jedynie odrobina sprytu i skupienia, aby udowodnić wszystkim, jak naprawdę przebiegła katastrofa na Morzu Bartensa. Trzeba jednak podkreślić, że gra nie toczy się w przyjaznym otoczeniu i pięknym krajobrazach. Elementy grozy z pewnością wywołają w graczu napięcie, a także wyjątkowe emocje. Z tego powodu jest to produkcja dedykowana raczej starszym osobom, które cenią sobie klimat niczym z thrillera. Tematyka tej gry jest niezwykle interesując, więc warto ją przetestować.

Kursk Pobierz / zainstaluj na PC

Kursk download Pobierz Grę!

 • Do pobrania Kursk PC Pełna wersja
 • Skidrow PC Kursk za darmo Reloaded
 • Torrent Kursk Warez-bb PC
 • Chomikuj Kursk Download free

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *