Kursk Download

Kursk to trzymająca w napięciu gra przygodowa stworzona przez polskiego producenta Jujubee. Warto dodać, że nie jest to typowa gra przygodowa, gdyż dużą rolę odgrywa w niej motyw detektywistyczny. Na uwagę zasługuje fakt, że produkcja przypomina nieco thriller, który toczy się wokół nas. Z pewnością zaintryguje to osoby, które preferują rozgrywkę trzymającą w napięciu. Pobierz Kursk pełna wersja i dzięki swoim umiejętnością szpiegowskim dowiedz się, w jakich okolicznościach zatonął rosyjski okręt.

Kursk Download PC reloaded

Kursk steam

Pobierz za Darmo!

Przerażające elementy występujące w grze sprawiają, że możemy poczuć się, jak uczestnicy prawdziwego horroru. Jest to rozgrywka pierwszoplanowa przeznaczona wyłącznie dla jednego gracza. Nie ma tutaj możliwości rozgrywki multiplayer, co dla niektórych może być niewielkim minusem.

Głównym celem gracza jest rozwikłanie tajemnicy dotyczącej zatonięcia rosyjskiego okrętu o nazwie Kursk. Zdarzenie to miało miejsce w sierpniu 2000 roku na Morzu Bartensa. Pobierz Kursk Download i przekonaj się, czy był to jedynie nieszczęśliwy wypadek, czy też zaplanowany zamach. Podczas katastrofy zginęło ponad 118 osób. Prawdziwy przebieg tragedii do tej pory nie jest jasny. Wszelkie dyskusje to jedynie spekulacje, gdyż brak jest wystarczających materiałów dowodowych, dzięki którym możliwe byłoby potwierdzenie jednej wersji. Okręt mógł zatonąć poprzez zderzenie z innym obiektem, a dokładniej amerykańskim okrętem podwodnym. Inną opcją eksplozja torpedy, która była przyczyną tego, że okręt został pochłonięty przez morze. Doniesienia sugerują również, że katastrofa zdarzyła się na skutek buntu znajdującej się na niej załogi. Kolejnym domniemaniem jest to, że jeden uczestnik morskiej wyprawy próbował odebrać sobie życie, a przy okazji unicestwił swoich towarzyszy. Każda opcja jest bardzo prawdopodobna, więc odkrycie prawdy nie będzie łatwym zadaniem. Kliknij na przycisk do pobrania Kursk Download i przekonaj się, czy jesteś dobrym detektywem. Być może uda Ci się odkryć, dlaczego rosyjski kolor przepadł w morskiej czeliści.

Grafika gry jest bardzo przyjemna dla oka, więc nie można zarzucić twórcom tego, że nie zadbali o detale. Całość jest wyjątkowo spójna i dopracowana, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Ciekawym jest również to, że fabuła odkrywa tutaj bardzo ważną rolę. Bez niej niemożliwym jest odkrycie prawdy. Musimy dogłębnie obserwować otoczenie, a także śledzić pomocne dialogi napotkanych postaci. Pobierz Kursk Download i obudź w sobie szpiegowski zmysł. Wystarczy jedynie odrobina sprytu i skupienia, aby udowodnić wszystkim, jak naprawdę przebiegła katastrofa na Morzu Bartensa. Trzeba jednak podkreślić, że gra nie toczy się w przyjaznym otoczeniu i pięknym krajobrazach. Elementy grozy z pewnością wywołają w graczu napięcie, a także wyjątkowe emocje. Z tego powodu jest to produkcja dedykowana raczej starszym osobom, które cenią sobie klimat niczym z thrillera. Tematyka tej gry jest niezwykle interesując, więc warto ją przetestować.

Kursk Pobierz / zainstaluj na PC

Kursk prophet

Pobierz za Darmo!

  • Do pobrania Kursk PC Pełna wersja
  • Skidrow PC Kursk za darmo Reloaded
  • Torrent Kursk Warez-bb PC
  • Chomikuj Kursk Download free

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *