Labyrinth Download

Labyrinth to niekonwencjonalna gra stworzona z myślą o komputerach PC. Jest to również typowo sieciowa gra fantasy, łącząca sekwencję strategiczną, karcianki i RPG.

Labyrinth Download skidrow

Labyrinth pobierz grę Ściągnij Grę!

Cała rozgrywka rozpoczyna się poprzez aktywację kart losowanych z talii. Dzięki temu możemy dowodzić drużynami naszpikowanymi gwiazdami podczas wszelakich przygód. Oczywiście w takiej grze nie obyłoby się bez konstruowania własnych lochów, które wkrótce staną się celem ataków zagorzałych przeciwników. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i została opracowana przez niezawodne jak dotąd studio Free Range Games. Przy projektowaniu zasad rządzących rozgrywką pomagał zespół Stone Blade Entertainment. Ma on na koncie już takie sławne produkcje jak: Solforge oraz Ascension.

Chcesz przetestować ich prawdziwą wartość? Po prostu pobierz za darmo Labyrinth PC Download i sprawdź na własnej skórze, jak to jest korzystać z dzieł najlepszych wytwórni na świecie. Gra osadzona jest w wypełnionej magią i tajemniczością sferze Hylea. Akcja rozpoczyna się w mieście Starfall, w którego centrum zmaterializowała się dziura w rzeczywistości, prowadząca do innych wymiarów. Tym samym metropolia stała się szanowanym centrum handlu i niezwykłych badań naukowych. Gracze stają się odtąd żądnymi przygód dzielnymi poszukiwaczami nowych wrażeń. Przybywają oni do krainy Starfall, aby zdobyć władzę, chwałę, sławę i ogromny zarobek.

Uważasz się za świetnego dowódcę? Potrafisz kompetentnie zarządzać podwładnym zespołem ludzi? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca to bez wahania ściągnij Labyrinth free Download i spróbuj swoich sił. Umożliwimy Ci kierowanie kilkunastoosobową grupą innych graczy, którzy eksplorują pełne wrogów i pułapek mapy. Wszystkie walki toczą się w systemie turowym. Nasza wspólna zabawa bogata jest w ciekawe zwiedzanie lokacji i toczenie zażartych bitew, ale jak przystało na tą produkcję możemy spodziewać się czegoś nietypowego. Otóż każda akcja, poczynając od ruchu, poprzez ataki, a na aktywacji zaklęć i zdolności kończąc, wymaga bowiem zagrywania kart wylosowanych ze skomponowanej własnoręcznie talii.

Nieustannie jesteśmy oczarowywani nowymi trybami gry i wieloma niewiadomymi. Najczęściej bitwy toczą się między sobą nawzajem. Jako zarządcy zagrywamy kartami i tym samym dowodzimy całym zespołem. Oczywiście z naszego przywództwa płyną również inne fantastyczne korzyści. Możemy stać się profesjonalnymi budowniczymi i stworzyć własne lochy wedle naszej osobistej koncepcji. Zapełniamy je niezliczoną ilością potworków, pułapek, przeszkód i bossów. W praktyce fundamentalnym zadaniem użytkowników jest przedzieranie się przez cudze lochy i obrona własnych lochów przed oponentami. Zobacz także grę Necromunda Underhive Wars do pobrania.

Tak perfekcyjnie skomponowany system rozgrywek pozwala na nieustającą frajdę, multum radości i zagadkowości. Zapewnia również dopływ wrażeń, adrenaliny i całkowicie nowych przygód. Czujesz, że ta gra jest przeznaczona dla Ciebie? Uwielbiasz dobrą zabawę? Pamiętajmy jednak, iż gra ma ograniczenia wiekowe: od 12 lat w górę!

Labyrinth Pobierz pełna wersja

Labyrinth download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 Ghz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 460 / 1 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7+
 

  • Free Download Labyrinth Torrent
  • Pobierz Labyrinth Crack Chomikuj
  • Pebx Labyrinth Pobierz za darmo
  • Skidrow Labyrinth Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *