Necromunda Underhive Wars Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Rogue Factor


Wydawca:

Focus Home Interactive


Data premiery:

8 wrzesień 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-4

Gatunek: Strategiczne, science fiction, turowe, Warhammer 40,000, taktyczne, elementy RPG

Języki: English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Necromunda: Underhive Wars Gold Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 8477 razy

Waga: 14.00GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Necromunda: Underhive Wars:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-3450 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 270
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6600 3.3 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Chcesz poznać świat gangów i na chwilę przenieść się do niebezpiecznego świata rozgrywek między jej członkami? Jeżeli tak, to Pobierz Necromunda Underhive Wars download jest właśnie dla Ciebie. To niezapomniana przygoda, której możesz stać się uczestnikiem . Przeżyjesz wiele niezapomnianych akcji i powalczysz o przywództwo. Producentem gry jest Rogue Factor, a wydawcą Focus Home Interactive.

Necromunda Underhive Wars Download pełna wersja

Necromunda Underhive Wars pobierz Pobierz Grę!

Necromunda – poznaj tajemniczy świat

Akcja gry rozgrywa się w Necromunda.  Jest to świat ukazany jako High World, czyli planeta z funkcją miasta. W tym miejscu produkowana jest amunicja, która sprzedawana jest Gwardii Imperialnej. To zarówno brań ręczna, pistolety, czy też karabiny, a nawet boltery. Na tym terenie działają właśnie gangi. Odznaczają się one bezwzględnością oraz niezwykłą brutalnością. Toczą między sobą zacięte walki, których celem jest pobicie nowych terenów, zdobycie surowców, czy też dominacji nad innymi członkami. Potyczki rozgrywają się w tunelach miasta Ulu, ale również na innych terenach pośród maszyn i zniszczonych fabryk.

Lubisz adrenalinę?

Pociąga Cię świat gangów, niebezpiecznych walk, a także mrożące krew w żyłach przygody to właśnie ta gra jest dla Ciebie.  Zakamarki miasta, trudności by pokonać ulice, które są zdominowane przez inne gangi. Zagrożenie czai się na każdym kroku, a Ty nie możesz pokazać słabości, lecz musisz walczyć o przetrwanie. Na każdym kroku ktoś próbuje Cię zdominować, ale Ty masz tylko jeden cel. Jest nim walka o terytorium. Nie chcesz się poddać, gdyż interesuje Cię tylko zwycięstwo. Cały klimat gry jest niezwykle wciągający. Podczas przemierzania zrujnowanych fabryk czujesz adrenalinę i czyiś oddech na plecach. Ale kroczysz dalej po zwycięstwo, bo to Twój jedyny cel. W tym miejscu rządzi, anarchia, przemoc oraz rywalizacja. Musisz uważać by ktoś nie wbił Ci noża w plecy. Zatem powinieneś kierować się ostrożnością i uważać na zdrady. Jeżeli interesuje Cię taktyka, ale i brutalna walka to opcja pobierz za darmo Necromunda PC download jest dla Ciebie idealna.

Jakość i grafika mają znaczenie

Necromunda Underhive Wars to gra  stworzona i wyprodukowana przez studio Rogue Factor.  Gra została oparta na kultowej już grze bitewnej Necromunda. Jest ona rodzajem gry turowej, zatem decyzje  i akcje są podejmowane naprzemiennie przez graczy. To ukłon w stronę klasycznych gier planszowych. To gra strategiczna, która wymaga sprytu, ale i logicznego myślenia. Zadaniem gracza jest kierowanie członkiem gangu, który chce zdobyć władzę w Hive City, czyli po prostu w  mieście Ulu. Co oczywiście wcale nie jest proste i wymaga pełnego skupienia, ale i podejmowania szybkich decyzji by osiągnąć swój cel. Na przeszkodzie  stoją inni członkowie konkurencyjnych gangów. Podobna gra Warhammer: The End Times Vermintide pobierz.

Ta gra jest  doskonałym wyborem dla wymagających graczy. Dzięki niej mogą przeżyć niesamowitą przygodę i wcielić się w gangstera. To adrenalina na najwyższym poziomie. Przemierzanie miast jest interesujące, gdyż gracz nie wie co czeka go na rogu ulicy. Zatem jeżeli jesteś wymagający i lubisz adrenalinę nie czekaj, tylko ściągnij Necromunda Underhive Wars free download i rozpocznij niezapomnianą przygodę.

Necromunda Underhive Wars Pobierz pełna wersja

Necromunda Underhive Wars download Pobierz Grę!

 • Skidrow Necromunda Underhive Wars Free Download
 • Steam PC Necromunda Torrent
 • Cracked Necromunda Underhive Wars 3DM do pobrania
 • Pełna wersja Necromunda Download PC

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.