LEGO Gwiezdne wojny Przebudzenie Mocy Download

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę w świecie Star Wars? Dowiedz się więcej i pobierz LEGO Gwiezdne wojny Przebudzenie Mocy download. Jest to kolejna odsłona słynnej przygodowej gry akcji, która łączy kultowe uniwersum Star Wars ze znaną marką klocków Lego. Tym razem fabuła bazuje na wydarzeniach, które rozgrywają się w siódmej części sagi. Co ciekawe, w grze znajdziemy również wiele ekskluzywnych wątków, które twórcy gry wprowadzili, by wypełnić luki fabularne między Powrotem Jedi i Przebudzeniem mocy.

LEGO Gwiezdne wojny Przebudzenie Mocy Download

LEGO Star Wars: The Force Awakens pobierz Ściągnij Grę!

Kolejna część bestsellerowego cyklu

Pierwsza gra z cyklu Lego Star Wars ukazała się w 2005 roku i od razu stała się międzynarodowym hitem. Od tej pory ukazały się trzy pełne wersje gry. Bazują one na motywach klasycznej oraz nowej trylogii kinowej oraz anonimowego serialu, który mogliśmy oglądać w telewizji – Wojny Klonów. Ta gra jest oparta na siódmej części sagi: Gwiezdne wojny. Przebudzenie mocy. Tak jak w przypadku poprzednich części gra powstała w słynnym Studio TT Games. Może być ona bardzo atrakcyjna zarówno dla osób, które znają poprzednie części i które w nie nie grali. Dlatego bez względu na to, czy znasz poprzednie części czy nie pobierz LEGO Gwiezdne wojny Przebudzenie Mocy download.

Fabuła

Fabuła w grze Lego Gwiezdne wojny Przebudzenie Mocy bazuje przede wszystkim na filmie. Oznacza to, że będziemy brali udział w wydarzeniach 30 lat po Powrocie Jedi. Gra koncentruje się na losach nowych postaci takich jak były szturmowiec Najwyższego Porządku Finn, zbieraczka złomu Rey czy Poe Dameron, pilot Ruchu Oporu. Nie będą rozczarowani również ci, którzy czekają na kluczowe postacie znane ze wcześniejszych części: Luke Skywalker, Han Solo i księżniczka Leia pojawiają się w tle.

Rozgrywki

Gra jest przygodówką. Rozgrywki w „Przebudzeniu mocy” bazują na podobnym mechanizmie co poprzednie części. Tak jak w ich przypadku i tu możemy wcielać się w postacie z serii i przeżywać przeróżne przygody. Możemy rozwiązywać zagadki logiczne bazujące na klockach Lego i walczyć z przeciwnikami.

Nie powinniśmy się nudzić. Twórcy gry nie tylko eksploatują stary, sprawdzony schemat, ale i wprowadzają nowe elementy, które mają szanse zaciekawić i zaskoczyć gracza. Wśród tych nowości możemy wymienić funkcję wielokrotnych konstrukcji, która sprawia, że zagadki rozwiązujemy w inny sposób; bardzo efektowne bitwy na blastery, gdzie walczymy ze szturmowcami Najwyższego Porządku oraz ulepszony sposób lotu statkami kosmicznymi. Będziemy mogli je pilotować samotnie lub w trybie kooperacji, eksplorując przy tym różne areny.

Polska wersja językowa

Dobrą informacją dla polskich graczy jest fakt, że dostępna jest również polska wersja językowa. Została ona bardzo starannie przygotowana przez aktorów, którzy występowali w dubbingu do filmu Gwiezdne Wojny. Możemy znaleźć tu głosy między innym Marcina Dorocińskiego, Marcina Bosaka, Weroniki Humaj, Franciszka Pieczki i Kacpra Kuszewskiego. Osoby, które zakupią polską wersję językową będą mogły przełączyć również się na język angielski i porównać, która im lepiej odpowiada.

Gra dostępna jest na PC oraz na konsole: Xbox One, Playstation 4, Playstation 3, Xbox 360 oraz Playstation Vita. Jeśli jesteś fanem uniwersum Star Wars nie wahaj się i LEGO Gwiezdne wojny Przebudzenie Mocy pobierz, a z pewnością nie będziesz zawiedziony. Nie oderwiesz się od rozgrywki przez długie godziny. To nie lada gratka dla wszystkich fanów uniwersum.

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy Pobierz PC

LEGO Star Wars: The Force Awakens download Pobierz Grę!

  • Pobierz LEGO Gwiezdne wojny Przebudzenie Mocy Torrent Crack
  • Exsite LEGO Star Wars: The Force Awakens Free Download
  • Pebx LEGO Gwiezdne wojny Przebudzenie Mocy Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja LEGO Star Wars: The Force Awakens Download PC
Komentarze odwiedzających
  1. Maciej

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *