LEGO Worlds Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Traveller’s Tales / TT Games


Wydawca:

Warner Bros. Interactive Entertainment


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

7 marca 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Akcji, TPP, sandbox, LEGO, kooperacja, crafting

Języki: polski, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, duński, rosyjski, włoski, japoński, portugalski brazylijski, chiński uproszczony, holenderski, chiński tradycyjny, arabski, czeski, węgierski, koreański, portugalski, szwedzki, turecki

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4627 razy

Waga: 7.92GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe LEGO Worlds :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 512 MB GeForce 8800 GT
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows XP(SP3)
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Quad Core 2.6 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1.5 GB GeForce GTX 480/1 GB Radeon HD 5850
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows XP(SP3)/7

LEGO Worlds to kontynuacja niezwykle popularnej serii autorstwa studia Traveller’s Tales. Ta pozycja znacząco odbiega od wszystkiego, do czego przyzwyczaili nas twórcy. W tej odsłonie nie przenosimy się bowiem do żadnego ze znanych nam światów, a kreujemy go na własną rękę.

LEGO Worlds Download PC pełna wersja

LEGO Worlds pobierz Ściągnij Grę!

Zabawa duńskimi klockami chyba dla każdego z nas stanowiła kiedyś nie lada gratkę. Tworzenie wymyślnych konstrukcji i „pisanie” fabuły dla losów kwadratowych ludzików potrafiło wciągnąć na długie godziny i bez reszty oderwać od nauki. Propozycja deweloperów ze studia Traveller’s Tales to nic innego jak olbrzymi karton po brzegi wypełniony wirtualnymi klockami, z którymi możemy zrobić co tylko zechcemy. Brzmi świetnie, prawda? Pobierz LEGO Worlds Download i przekonaj się sam!

Rozgrywka

Rozgrywka LEGO Worlds wyraźnie nawiązuje do kultowego Minecrafta. Czy należy uznać to za wadę? Absolutnie nie! Gra zapewnia doskonałą rozrywkę a przyjemna dla oka oprawa graficzna (pozbawiona jakiegokolwiek realizmu, ale to akurat nie jest niespodzianką) dodatkowo zachęca do zagłębienia się w świat stworzony z popularnych klocków. Pobierając LEGO Worlds Download przenosisz się do losowo wybranej przestrzeni, której możesz nadać dowolny kształt – potrzeba dodatkowej rekomendacji?

Sama rozgrywka nie należy do szczególnie skomplikowanych – gracz otrzymuje do dyspozycji narzędzia do kształtowania terenu oraz nieograniczoną ilość klocków LEGO. Z ich pomocą tworzymy nasz własny świat. Nasza rola nie jest jednak ograniczona wyłącznie do budowy otoczenia, gracz odpowiada także za stworzenie wszystkich postaci, które mają się w nim pojawić. Składając ze sobą kolejne klocki tworzymy teren, wioski, miasta i właściwie wszystko co tylko przyjdzie nam do głowy. Warto podkreślić, że twórcy gry udostępniają też klocki będące wirtualnym odpowiednikiem fizycznych zestawów sygnowanych logotypem LEGO. Sprawdź kolejną część tej serii The LEGO Ninjago Movie Video Game.

To jeszcze nie wszystko, na co pozwala najnowsza propozycja studia Traveler’s Tales. Rozgrywka jest prowadzona w dwóch trybach. Pierwszy z nich pozwala stworzyć własny świat z opcją zapisu poszczególnych jego elementów, które mogą być wykorzystane w innych projektach. Drugi tryb daje naszej postaci możliwość eksplorowania tajemniczych krain. Zgodnie z nadrzędnym założeniem LEGO Worlds, gracz może stworzyć własny pojazd bądź wierzchowca, którym będzie podróżował po świecie zbudowanym z kwadratowych klocków. Możemy zdecydować się też na jedną z gotowych opcji. Klockowe światy możesz poznawać m.in. z pokładu samolotu, górniczej maszyny do drążenia tuneli czy poduszkowca. Możesz też dosiąść konia, jednak jeżeli to dla Ciebie zbyt mało ekscytujące przeżycie, wskocz na grzbiet niedźwiedzia. Po drodze napotkasz inne postacie, jednak niektóre z nich nie okażą się być przyjaźnie nastawione. Spokojnie, na Twoim podorędziu nie zabraknie gadżetów, które pomogą Ci wyjść cało z potyczki.

Tryb gry

Najnowsza propozycja z popularnej serii daje możliwość prowadzenia gry w trybie single lub multiplayer. W rozgrywce wieloosobowej (realizowanej przez Internet) istnieje możliwość udostępniania pozostałym graczom stworzonych przez siebie projektów. To daje gwarancję wciągającej zabawy na długie godziny. Pobierz LEGO Worlds Download i dołącz do zabawy!

LEGO Worlds Download CODEX

LEGO Worlds download Pobierz Grę!

Komentarze odwiedzających
 1. Kasia

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *