LEGO Marvel Super Heroes 2 Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Traveller’s Tales / TT Games


Wydawca:

Warner Bros. Interactive Entertainment


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

14 listopada 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Gatunek: Zręcznościowe, TPP, LEGO, platformówki 3D, superbohaterowie, humorystyczne, na 2 osoby, kooperacja, Marvel Comics, superłotrzy, podzielony/wspólny ekran

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, arabski, duński, holenderski, koreański, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński tradycyjny, japoński

Pełna Wersja + Crack

LEGO Marvel Super Heroes 2 Deluxe Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 5891 razy

Waga: 15.21GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe LEGO Marvel Super Heroes 2:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4570T 2.9 GHz/AMD FX-6350 3.9 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750/Radeon HD 797
 • Miejsce na dysku: 16 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10

LEGO Marvel Super Heroes 2 to doskonała kontynuacja wydanej w 2013 roku popularnej platformówki LEGO Marvel Super Heroes. W tej serii superbohaterowie mają za zadanie złapać podróżującego w czasie Kanga Zdobywcę. Wbrew pozorom nie jest to łatwa sztuka, jednak mając do dyspozycji wiele nowych możliwości gra przebiega bardzo sprawnie. Jeżeli chcesz poczuć trochę adrenaliny i spróbować swoich sił w nowej odsłonie tej popularnej serii, pobierz LEGO Marvel Super Heroes 2 download na swój komputer i ciesz się z dobrej rozrywki.

Seria LEGO Marvel Super Heroes 2 to popularna kontynuacja, za którą odpowiedzialny jest Traveller’s Tales. Wspomniana produkcja ukazała się początkowo na platformie PC Windows, a jej głównym wydawcą została firma Warner Bros Interactive Entertainment, która ma w swoim portfolio także inne tytułu z cyklu LEGO. Data premiery gry na PC 14 listopad 2017.

LEGO Marvel Super Heroes 2 Download pełna wersja

LEGO Marvel Super Heroes 2 pobierz Ściągnij Grę!

W tej serii LEGO Marvel Super Heroes 2 głównym negatywnym bohaterem jest Kang Zdobywca, który poprzez podróże w czasie sieje zamieszanie. Superbohaterowe pochodzący z różnych epok starają się go powstrzymać, jednak nie jest to łatwe zadanie, ponieważ wróg ma do pomocy wielu superzłoczyńców i dlatego co chwilę trafia w inne miejsce.

Zabawa w LEGO Marvel Super Heroes 2 opiera się przede wszystkim na tych samych pomysłach, które poprzednio widzieliśmy w innych grach LEGO, stworzonych przez Traveller’s Tales. Jest to trójwymiarowa platformówka, gdzie znajdziemy mnóstwo postaci dysponujących unikalnymi zdolnościami. Podczas rozgrywki kierujemy między innymi Strażnikami Galaktyki, a także Spider-Manem, jak również Thorem i Hulkiem oraz Doktorem Strangem, Zielonym Goblinem lub Czarną Panterą. W tej serii walczymy z napotkanymi wrogami, jak również rozwiązujemy proste łamigłówki, przy tym używając mocy poszczególnych herosów. Jeżeli lubisz wyzwania oraz cenisz silnych herosów i chcesz stać się jednym z nich, pobierz za darmo LEGO Marvel Super Heroes 2 PC download na swój komputer, a dzięki temu z pewnością się nie zawiedziesz.

Wraz z pogonią za Kangiem Zdobywcą podczas rozgrywki udajemy się między innymi do starożytnego Egiptu, a także na Dziki Zachód. Odwiedzamy również Planetę Hulka, a nawet Nowy Jork z 2099 roku. Tryby serii LEGO Marvel Super Heroes 2 w wersji na platformę PC  umożliwiają doskonałą zabawę w popularnej kampanii fabularnej, jak również w trybie multiplayer przeznaczonym dla czterech osób. W tym przypadku cała rozgrywka polega na wykonywaniu określonych zadań w ramach wzajemnej współpracy, choć możliwa jest również walka na arenie. Zobacz również LEGO City Undercover pobierz.

LEGO Marvel Super Heroes 2 to kolejna odsłona kultowej już gry LEGO Marvel Super Heroes. Pierwsza część zyskała na całym świecie bardzo wielu zwolenników. Wielu graczy ściąga ją praktycznie na wszystkich kontynentach, ponieważ jest to doskonała seria, która przede wszystkim wciąga dobrą grafiką oraz wspaniałymi przygodami. Jeżeli i Ty również chcesz się zmierzyć ze światem Super Heroes, ściągnij LEGO Marvel Super Heroes 2 free download na swój komputer i ciesz się z doskonałej rozrywki, jaką z pewnością zapewni Ci ta seria.

LEGO Marvel Super Heroes 2 Pobierz Codex

LEGO Marvel Super Heroes 2 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i3-3240 3.4 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850 / 1 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 16 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10
 

 • Pre order LEGO Marvel Super Heroes 2 Free Download
 • Za darmo LEGO Marvel Super Heroes 2 Prophet
 • Reloaded LEGO Marvel Super Heroes 2 CHomikuj
 • Exsite LEGO Marvel Super Heroes 2 Do pobrania

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.