LEGO The Incredibles Download

LEGO Iniemamocni

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Traveller’s Tales / TT Games


Wydawca:
 

Warner Bros. Interactive Entertainment


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

15 czerwiec 2018


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:
 

1-2

Gatunek:  Akcji, filmy animowane, LEGO, platformówki 3D, humorystyczne, na 2 osoby, kooperacja, przygodowe gry akcji, podzielony/wspólny ekran

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Danish, Dutch, Portuguese-Brazil, Russian, Arabic, Korean, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

LEGO The Incredibles + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 18955 razy

Waga: 13.66GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe LEGO The Incredibles:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3-3240 3.4 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850
  • Miejsce na dysku: 16 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Któż z nas jako dziecko nie bawił się klockami LEGO? Niektórzy śmiało mogliby je zaliczyć do swoich ulubionych zabawek. Niektórym z kolei ta pasja towarzyszy także w dorosłym wieku. Już 15 czerwca bieżącego roku na platformach PlayStation 4, PC, Xbox One oraz Nintendo Switch zagości niezwykła gra LEGO The Incredibles inspirowana wchodzącym właśnie do kin filmem “Iniemamocni 2”. Już teraz dostępne są liczne zwiastuny gry, które stanowią zaledwie przedsmak prawdziwej rozgrywki. W grę będzie można grać samodzielnie lub też w ścisłym porozumieniu z drugim graczem. Czekasz na nową emocjonującą grę, która będzie stanowiła dobrą alternatywę dla już od dawna istniejących? Producentem gry jest Traveller’s Tales, a jej wydawcą Warner Bros. Interactive Entertainment. Data premiery na PC 15 czerwiec 2018.

LEGO The Incredibles Download Reloaded

LEGO The Incredibles pobierz Ściągnij Grę!

Świat przedstawiony w grze

Kto oglądał film animowany “Iniemamocni” zna już dobrze bohaterów tej gry. To typowa gra akcji, w której mamy podział na dobrych i złych. Jako przedstawiciele jasnej strony mocy (w tym wypadku jesteśmy członkami sympatycznej rodzinki z filmu “Iniemamocni“) musimy rozprawiać się z wirtualnymi wrogami. Przestrzeń zbudowana z klocków LEGO jest bardzo dynamiczna, ale również przedstawiana często w humorystycznych kontekstach. Twórcy gry niektóre sytuacje potraktowali z przymrużeniem oka, zapewniając nam rozrywkę i świetną zabawę. To doskonały sposób na przełamanie codziennej monotonii. Niewiele jest gier, które poza interesującą fabułą, mają do zaoferowania również sporą dawkę nieszablonowego poczucia humoru. Warto to docenić.

Wysil szare komórki i zostań mistrzem łamigłówek!

LEGO The Incredibles ma cechy typowej platformówki, nie brak tu także zróżnicowanych zagadek dla naszego umysłu. Jeżeli gramy w wersji na dwóch graczy, zagadek jest jeszcze więcej, a ich rozwiązanie często jest uzależnione od tego, jak efektywnie potrafimy współpracować z partnerem. Jak to często w życiu bywa: do tanga trzeba dwojga. Jeżeli lubisz łamigłówki i chcesz chociaż raz poczuć się jak Sherlock Holmes, pobierz za darmo LEGO The Incredibles PC download i podążaj tropem tajemnicy. Ta gra na pewno spełni oczekiwania wytrwałych i niezłomnych poszukiwaczy. Jest przeznaczona dla osób reprezentujących różne grupy wiekowe oraz zawodowe, ponieważ dobra zabawa nie zna granic i nie jest zarezerwowana wyłącznie dla nielicznych. Odnajdź w sobie zatem dziecięcą radość i sentyment do duńskich klocków, które niegdyś umilały ci każdą chwilę. Inna tego typu gra LEGO Marvel Super Heroes 2 pobierz.

Uniwersalne wartości

Walka dobra ze złem to motyw stary, jak świat, lecz w tej odsłonie z pewnością może na nowo zachwycać. Poza tym, któż z nas nie poczułby się wyjątkowo, gdyby stanął przed ważnym wyzwaniem obrony ludzkości przed okrutnymi siłami zła. Każdy żądny przygód gracz znajdzie tu coś dla siebie. Warto zatem już teraz odliczać dni do daty premiery LEGO The Incredibles! Gra przenosi nas w świat niespełnionych dziecięcych fantazji, daje nam super moce, które są udziałem każdego małego chłopca i każdej małej dziewczynki. Daj się oczarować i porwać do świata wyobraźni zbudowanego z klocków LEGO i ściągnij LEGO The Incredibles free download.

LEGO The Incredibles Pobierz Cracked pełna wersja

LEGO The Incredibles download Pobierz Grę!

  • Skidrow LEGO The Incredibles Free Download
  • Steam PC LEGO The Incredibles Torrent
  • Cracked LEGO Iniemamocni 3DM do pobrania
  • Pełna wersja LEGO The Incredibles Download PC

crack codex

Komentarze odwiedzających
  1. wiki

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *