Little Nightmares 2 Download

Little Nightmares II

Platformy: PC, PS4, XONE, PS5, XSX, Nintendo Switch
Producent:

Tarsier Studios


Wydawca:

Bandai Namco Entertainment


Data premiery:

11 lutego 2021


Tryb gry:

single player


Gatunek: Zręcznościowe, platformówki, horror, elementy logiczne, 2.5D, side-scroll, Find Your Next Game

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Arabski, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Hiszpański latynoamerykański, Chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Little Nightmares 2 Deluxe Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 15211 razy

Waga: 3.05GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Little Nightmares 2:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1280 MB GeForce GTX 570 / 2 GB Radeon HD 7850
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7870
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Little Nightmares 2 to kolejna odsłona popularnej już gry wydanej w 2017 roku z gatunku horroru. Jej twórcą jest Tarsier Studios, natomiast została wydana przez Bandai Namco Entertainmet.

Little Nightmares 2 Pobierz za darmo na PC

Little Nightmares 2 download Pobierz

Fabuła / Opis

W Little Nightmares II wcielamy się w rolę małego chłopca o imieniu Mono. Wraz ze swoją towarzyszką – małą dziewczynką, muszą stawić czoło z cała zgrozą panującą w miejscu, w które zostało wypaczone przez transmisję wydobywającą się z mrocznej Wieży Sygnałowej. Mono odkrywa jej położenie i postanawia udać się do niej by poznać źródło zła, które niszczy miasto. Oraz przede wszystkim uratować Szóstkę.

Gra utrzymana jest w podobnym stylu co jej poprzednia część. Mroczny i nieco groteskowy klimat jest mocno podkreślony przez dodaną oprawę muzyczną. Wszystko to sprawia, że grając w tę grę ciągle czujemy atmosferę grozy i niepokoju.

Zasady w grze Little Nightmares 2

W przeciwieństwie do poprzedniej części tej gry, Mono nie jest całkowicie bierną postacią. Mamy możliwość chwytania wielu przedmiotów, i używania ich w celu rozwiązywania zadań, jak i obrony przed wrogami.

Mono wraz z towarzyszką musi przebyć niebezpieczną drogę do wieży, która jest pełna zagadek, przeszkód i niebezpiecznych mieszkańców tego upadłego miasta. Jest on jedyną nadzieją dla Szóstki, który bez jego pomocy będzie skazany na okrutny los.

Gra wymaga od nas logicznego myślenia oraz zręczności, która jest bardzo potrzebna w momencie, gdy musimy się schować przed wzrokiem przeciwnika lub przed nim uciec. W grze mamy do dyspozycji również pewne przedmioty. Takie jak kapelusze i pozostałości po usterkach innych urządzeń, które po skompletowaniu wymaganej ilości odblokowują kolejne etapy gry.

Tryb gry Little Nightmares

Little Nightmares 2 to może grać wyłącznie jedna osoba, w związku z tym gra jest przeznaczona dla osób preferujących single player. Kontrolę mamy tylko nad Mono, kontrolę nad jego towarzyszką i Szóstką przejmuje sztuczna inteligencja. Oczywiście jest ona aktywna i odpowiednio reaguje na zachowanie Mono, nad którym mamy kontrolę.

Dostępność – gra dostępna do pobrania

Gra została wydana na kilka platform między innymi: Microsft Windows, Nintendo, PlayStation 4, Stadia, Xbox One, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Gra dostępna jest od razu do pobrania, przy użyciu przycisku „pobierz”. Co ciekawe, wszyscy posiadacze wersji dostępnej na PlayStation 4 i Xbox One mają do dyspozycji za darmo aktualizację gry, do wydań na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Aktualizacja oferuje przede wszystkim znacznie lepszą grafikę oraz wysoką płynność działania animacji.

Little Nightmares II Download – Pełna Wersja

Little Nightmares II Pobierz Download

crack codex Little Nightmares II bandai namco entertainment europe, plików kup gry Little Nightmares II, odkryć mono młodego chłopca uwięzionego Little Nightmares II, chłopca uwięzionego w świecie Little Nightmares II, gry Little Nightmares II przygodowe postaci, wcielasz się w mono Little Nightmares II deluxe edition, informacje Little Nightmares II 2021 bandai namco entertainment, zobacz świata Little Nightmares II odległej wieży razem, mono six Little Nightmares II, ścieżka dźwiękowa Little Nightmares II żółtym płaszczu, avatars odkryć mroczne nome's attic Little Nightmares II all rights reserved, bandai namco entertainment europe Little Nightmares II ps4 ocena digital tarsier wypaczonym pegi 2021, używamy poprzez korzystanie pomoc all serwisu, podróż szóstka koszmarów lokacje postaci świata

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.