Sea of Solitude Download

Sea of Solitude

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Jo-Mei Games


Wydawca:

Electronic Arts Inc.


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

5 lipiec 2019


Tryb gry:

single player


Gatunek: Przygodowe, TPP, indie, eksperymentalne/artystyczne, przygodowe gry akcji, eksploracyjne, Xbox Game Pass, EA Play

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Japanese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8054 razy

Waga: 0.74GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe Sea of Solitude: The Director's Cut:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3 2120 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10

Sea of Solitude to gra przygodowa i zręcznościowa, której bohaterką jest dziewczynka imieniem Kay. Przemierza ona zalany wodą świat w poszukiwaniu odpowiedzi na egzystencjalne pytania, przy okazji walcząc z potworami. Jeśli chcesz dowiedzieć się czy podróż Kay zakończy się szczęśliwie, koniecznie pobierz Sea of Solitude Download i przekonaj się czy potwory znajdujące się na zewnątrz są na pewno największym wrogiem bohaterki. Producentem gry jest Jo-Mei Games, a wydawcą Electronic Arts.

Sea of Solitude Download – Pełna Wersja PC

Sea of Solitude pobierz Pobierz Grę!

Eksplorowanie świata w poszukiwaniu siebie

W grze Sea of Solitude bohaterka przemierza świat zarówno łódką jak i wpław. Aby dostać się do trudno dostępnych miejsc wykorzystuje różne napotkane przedmioty. Jej celem nie jest jedynie odkrycie nowych nieznanych terenów, ale przede wszystkim tego, co się z nią dzieje. Pogrąża się bowiem w samotności i z wolna zamienia w potwora, nie wiedząc jak zatrzymać ten proces. Oczywiście gra skupia się również na rozwiązywaniu logicznych zagadek, które posuwają całą fabułę naprzód i są gratką dla fanów przygodówek.

Czy opanuje Cię wewnętrzny potwór?

Obawy i lęki powodują zamknięcie się na świat, które prowadzi do wyobcowania i samotności. Zamiana Kay w potwora staje się swoistą alegorią samotnej wędrówki człowieka przez życie, która z czasem staje się nie do zniesienia i zmienia go w zgorzkniałą, wyzutą z uczuć postać, swoistego potwora. Jeśli preferujesz gry, które poza warstwą fabularną niosą ze sobą głębsze przesłanie dotyczące relacji miłości i samotności, pobierz za darmo Sea of Solitude PC Download i przekonaj się czy w Kay nastąpi całkowita przemiana czy zdoła zatrzymać ten proces.

Motyw morza, miłości i samotności nie raz pojawiał się w literaturze, nic więc dziwnego, że został zaadaptowany również na potrzeby gry przygodowej. Sprawia to, że Sea of Solitude nie jest tylko zwykłą grą ale studium nad światem, kierującym się w stronę wyobcowania i samotności, dla którego istnieje jeszcze pewna nadzieja. Ciekawą grą jest Ori and the Will of the Wisps Pobierz.

Trzecioosobowa perspektywa na świat przedstawiony w grze

Sea of Solitude proponuje nam trzecioosobową perspektywę, dzięki której możemy obserwować fabułę niczym film animowany. Jeśli jesteś fanem grafiki animowanej, ściągnij Sea of Solitude free Download i przekonaj się jak dobrze gra skomponowana została pod tym względem. Klimat gry podkreśla również dopasowana do jej stylistyki ścieżka dźwiękowa.

Potwory utrzymane w ciemnych barwach są odbiciem udręczonej duszy samotnego człowieka. Mamy tu nie tylko doskonałą rozrywkę w postaci eksploracji pogrążonego w odmętach wody świata ale również podróż wgłąb wnętrza głównej bohaterki i poznanie jej wszystkich lęków i obaw, które są bardzo naturalne dla wszystkich ludzi i oddają współczesne problemy tego świata. Samotność dopada ją jak potwór z którym za wszelką cenę chce sobie poradzić. To pozycja wśród gier na PC, która skłania do refleksji, a także pozwala na rozwijanie logicznego myślenia przy rozwiązywaniu rozmaitych zagadek, z którymi musi zmierzyć się główna bohaterka. Czy ktoś lub coś uratuje ją przed przemianą w potwora?

Sea of Solitude Pobierz grę na PC

Sea of Solitude download Pobierz Grę!

 • Free Download Sea of Solitude Crack Chomikuj
 • Pobierz Sea of Solitude Torrent Pebx
 • CODEX Sea of Solitude Free Download
 • SKIDROW Sea of Solitude Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *