Sea of Solitude Download

Sea of Solitude to gra przygodowa i zręcznościowa, której bohaterką jest dziewczynka imieniem Kay. Przemierza ona zalany wodą świat w poszukiwaniu odpowiedzi na egzystencjalne pytania, przy okazji walcząc z potworami. Jeśli chcesz dowiedzieć się czy podróż Kay zakończy się szczęśliwie, koniecznie pobierz Sea of Solitude Download i przekonaj się czy potwory znajdujące się na zewnątrz są na pewno największym wrogiem bohaterki. Producentem gry jest Jo-Mei Games, a wydawcą Electronic Arts.

Sea of Solitude Download – Pełna Wersja PC

Sea of Solitude pobierz Pobierz Grę!

Eksplorowanie świata w poszukiwaniu siebie

W grze Sea of Solitude bohaterka przemierza świat zarówno łódką jak i wpław. Aby dostać się do trudno dostępnych miejsc wykorzystuje różne napotkane przedmioty. Jej celem nie jest jedynie odkrycie nowych nieznanych terenów, ale przede wszystkim tego, co się z nią dzieje. Pogrąża się bowiem w samotności i z wolna zamienia w potwora, nie wiedząc jak zatrzymać ten proces. Oczywiście gra skupia się również na rozwiązywaniu logicznych zagadek, które posuwają całą fabułę naprzód i są gratką dla fanów przygodówek.

Czy opanuje Cię wewnętrzny potwór?

Obawy i lęki powodują zamknięcie się na świat, które prowadzi do wyobcowania i samotności. Zamiana Kay w potwora staje się swoistą alegorią samotnej wędrówki człowieka przez życie, która z czasem staje się nie do zniesienia i zmienia go w zgorzkniałą, wyzutą z uczuć postać, swoistego potwora. Jeśli preferujesz gry, które poza warstwą fabularną niosą ze sobą głębsze przesłanie dotyczące relacji miłości i samotności, pobierz za darmo Sea of Solitude PC Download i przekonaj się czy w Kay nastąpi całkowita przemiana czy zdoła zatrzymać ten proces.

Motyw morza, miłości i samotności nie raz pojawiał się w literaturze, nic więc dziwnego, że został zaadaptowany również na potrzeby gry przygodowej. Sprawia to, że Sea of Solitude nie jest tylko zwykłą grą ale studium nad światem, kierującym się w stronę wyobcowania i samotności, dla którego istnieje jeszcze pewna nadzieja. Ciekawą grą jest Ori and the Will of the Wisps Pobierz.

Trzecioosobowa perspektywa na świat przedstawiony w grze

Sea of Solitude proponuje nam trzecioosobową perspektywę, dzięki której możemy obserwować fabułę niczym film animowany. Jeśli jesteś fanem grafiki animowanej, ściągnij Sea of Solitude free Download i przekonaj się jak dobrze gra skomponowana została pod tym względem. Klimat gry podkreśla również dopasowana do jej stylistyki ścieżka dźwiękowa.

Potwory utrzymane w ciemnych barwach są odbiciem udręczonej duszy samotnego człowieka. Mamy tu nie tylko doskonałą rozrywkę w postaci eksploracji pogrążonego w odmętach wody świata ale również podróż wgłąb wnętrza głównej bohaterki i poznanie jej wszystkich lęków i obaw, które są bardzo naturalne dla wszystkich ludzi i oddają współczesne problemy tego świata. Samotność dopada ją jak potwór z którym za wszelką cenę chce sobie poradzić. To pozycja wśród gier na PC, która skłania do refleksji, a także pozwala na rozwijanie logicznego myślenia przy rozwiązywaniu rozmaitych zagadek, z którymi musi zmierzyć się główna bohaterka. Czy ktoś lub coś uratuje ją przed przemianą w potwora?

Sea of Solitude Pobierz grę na PC

Sea of Solitude download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz / AMD Phenom II X2 545
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: AMD Radeon HD 5750 512MB lub NVIDIA GeForce GTS 450 v4
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7+ 64-bit

  • Free Download Sea of Solitude Crack Chomikuj
  • Pobierz Sea of Solitude Torrent Pebx
  • CODEX Sea of Solitude Free Download
  • SKIDROW Sea of Solitude Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *