Lost Ark Download

Platformy: PC
Producent:

Tripod Studios / Smilegate


Wydawca:

Amazon.com, Inc.


Data premiery:

2021


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: RPG, fantasy, hack'and'slash, zagraj za darmo, PvP, PvE, widok izometryczny, MMO, RPG akcji, Find Your Next Game

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 3578 razy

Waga: 29.91GB

Ocena użytkowników: 4.2/5

Wymagania sprzętowe Lost Ark:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-3235 / AMD FX-6300
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 460 / AMD R7 260
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 x64
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 6500 / Ryzen 5 1500x
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 660 / Radeon R9 270 +
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 x64

Lost Ark to niezwykle widowiskowe sieciowe RPG, przypominające inne tytuły z tego gatunku jak Pathe of Exile, Torchlight czy Diablo. Wyróżnikiem gry jest rozmach – wspaniała grafika, spektakularne widoki oraz niezwykłe czary. Gra została powołana do życia przez twórców z koreańskiego studia Tripod i początkowo była przeznaczona jedynie dla rynku azjatyckiego. Z czasem studio podjęło jednak decyzję o udostępnieniu jej na rynek zachodni w wersji anglojęzycznej. Świat fantasy stoi przed Tobą otworem – pobierz Lost Ark Download i zanurz się w tej niezwykłej i jakże wciągającej grze pełnej fantastycznych czarów i zapierających dech w piersiach widoków. Postaraj się odnaleźć zaginioną arkę zanim zrobi to Twój przeciwnik!

Lost Ark Download Pełna wersja na PC

Lost Ark pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry RPG została osadzona w niezwykłym świecie fantasy, który zaprezentowany jest z ogromnym rozmachem. Przed wiekami był on chroniony przed siłami zła dzięki niezwykłemu artefaktowi – tytułowej zaginionej arce. Minęły całe wieki od tych wydarzeń, a arka stała się jedynie legendą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Mieszkańcy krainy przestali już w ogóle wierzyć w jej istnienie do momentu, aż w grze pojawia się diaboliczny Kazeroth – przywódca demonicznej armii. Kazeroth chce odnaleźć legendarną arkę i posłużyć się nią do przejęcia władzy nad cały wszechświatem. Głównym zadaniem gracza jest powstrzymanie Kazerotha i znalezienie artefaktu zanim zrobi to jego przeciwnik. Pobierz Lost Ark Download i nie daj demonicznemu przywódcy zawładnąć całym światem! Używaj niezwykłych czarów i razem z drużyną walcz przeciwko diabolicznym legionom, które do porządku dziennego wprowadzą strach, terror i zło.

Fabuła i cała rozgrywka została przedstawiona przez autorów gry w rzucie izometrycznym. Na początku gracz ma wybór postaci z 18 dostępnych klas i specjalizacji, których czary i umiejętności rozświetlają nieraz całe pole widzenia. Wybierając Devil Huntera gracz otrzymuje możliwość posługiwania się trzema rodzajami broni palnej, którą można zmieniać w zależności od sytuacji podczas walki. Są to strzelba, pistolety oraz karabin, a wymiana broni następuje w sposób natychmiastowy. Do wyboru jest również Arkanistka, która korzysta z magicznych kart. Ponadto wszystkie umiejętności bohaterów można dowolnie modyfikować dopasowując je do stylu walki. Do bitew dochodzi nie tylko z legionami niezbyt inteligentnych demonów, ale również z szeregami potężnych bossów, gdzie należy już nieco się wysilić podczas wieloetapowych bitew. Graczy z pewnością przyciągną możliwości Lost Ark: oprócz aktywności PvE, gdzie liczy się walka drużynowa można również oddawać się atrakcjom typu PvP, a więc bitwy na arenach. Ucieszy to tych użytkowników, którzy chcieliby sprawdzić swoje postaci przeciwko potężnym przywódcom demonicznego Kazerotha.

Lost Ark bazuje na technologii silnika Unreal Engine oraz odznacza się nieprawdopodobną oprawą graficzną, w porównaniu do innych gier typu hack’and’slash. Wspaniałe budowle, twierdze warowne, mosty zwodzone – to jedynie namiastka tego, co przygotowali twórcy ze studia Tripod. Piękna i bujna roślinność, wspaniałe wodospady, przejmujące krajobrazy – to elementy, które dodają grze wyjątkowości oraz sprawiają, że jest ona spektakularnym widowiskiem. Nie zwlekaj i pobierz Lost Ark Download jak najszybciej! Nie pozwól, aby Kazeroth odnalazł zaginioną arkę jako pierwszy i zyskał moc dominacji na całym światem.

Lost Ark Pobierz / zainstaluj Cracked

Lost Ark download Pobierz Grę!

 • Exsite Lost Ark Pobierz za darmo
 • Steam Download Lost Ark Torrent
 • Pobierz Lost Ark Cracked
 • Chomikuj Lost Ark exsite Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.