The Evil Within 2 Download

The Evil Within 2 to Mroczny survival horror, który jest wyreżyserowany przez japońskiego producenta Shinji Mikami. Jest on uznawany za współtwórcę tego gatunku. Produkcja popularnego dewelopera, który jest znany między innymi z gry Resident Evil, jest kolejną wycieczką do przerażającej rzeczywistości. To właśnie w niej gracz musi walczyć o przetrwanie. Jeżeli chcesz poczuć dreszczyk grozy pobierz The Evil Within 2 download.

The Evil Within 2 Pobierz grę na PC CODEX

The Evil Within 2 download

Pobierz za Darmo!

Gra The Evil Within pierwotnie ochrzczona nazwą roboczą Zwei, to doskonały miks survival horroru oraz gry akcji zaprezentowanej z perspektywy trzeciej osoby. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Tango Gameworks, które kierowane jest przez japońskiego producenta Shinjiego Mikamiego. Jest to ojciec takich gier jak przykładowo Dino Crisis, a także Devil May Cry lub Onimusha. Deweloper jest bardzo znany z położenia podwalin pod gatunek, który jest określany jako survival horror. Niezwykle wykrystalizował się w najbardziej znanej w ostatnim czasie produkcji Mikamiego, jaką jest Resident Evil. Po wielu różnorodnych pobocznych projektach, takich jak Vanquish lub Shadows of the Damned, twórca serii postanowił powrócić do korzeni, by znów wystraszyć graczy. Pobierz The Evil Within 2 download i sam przekonaj się, na seria rzeczywiście jest straszna.

Historia w grze przedstawia losy detektywa imieniem Sebastian. Bohater razem z dwojgiem partnerów wyrusza do ponurego miasteczka. Jego głównym celem jest zbadać miejsce zbrodni, która została dokonana w tamtejszym zakładzie psychiatrycznym. Okazuje się, iż w miejscu popełnionego morderstwa nie ma żywej duszy. Po przekroczeniu bramy szpitala psychiatrycznego, detektywi są jedynymi świadkami przerażającego widoku brutalnie zmasakrowanych wcześniej ciał. W toku prowadzenia śledztwa postać przewodnia całej opowieści zostaje niespodziewanie zaatakowana. Tym samym traci przytomność –i tuż po ocknięciu się, towarzyszący jej policjant zostaje zabity.

To właśnie w tym czasie zaczyna się nasza podróż w głąb ciemności. Jest to prawdziwa walka o przetrwanie w świecie, który jest pełen agresywnych oraz krwiożerczych maszkar. Jeżeli chcesz poczuć trochę adrenaliny, pobierz The Evil Within 2 download. W trakcie rozgrywki nie ma zbyt dramatycznych zwrotów akcji, ponieważ cała fabuła opiera się na motywie tajemnicy oraz szaleństwa. Jednak atmosfera zaszczucia oraz przygnębienia zbudowana jest stopniowo. W tym przypadku twórcy wyważyli odpowiednio elementy rozgrywki tak, aby gracz czuł na każdym kroku czyhające na niego niebezpieczeństwo. Klimat serii podkręcają nie tyle zawirowania fabularne, co bardzo powolne zgłębianie tajemnic, które skrywa przerażające miasteczko. Akcja prowadzona jest przede wszystkim liniowo, a lokacje w których się znajdujemy podczas tej mrocznej podróży, są wręcz klaustrofobiczne.

W dalszej części nie brakuje jednak zdecydowanie bardziej otwartych przestrzeni, w których możemy pozwolić sobie na znacznie więcej swobody. Ponadto dodatkowym atutem gry jest zmieniające się otoczenie. Nasz bohater nieraz ma wizje rodem z serii F.E.A.R., w trakcie których mogą przytrafić się mu niepokojące rzeczy. Przeczesywania ciemnych zakątków korytarzy nie powinniśmy kojarzyć z bezstresowym spacerkiem. Jest to gra, która często ocieka brutalnością.

The Evil Within 2 Download – Pełna Wersja PC

The Evil Within 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz The Evil Within 2 Torrent Pebx
  • Free Download The Evil Within 2 Crack Chomikuj
  • CODEX The Evil Within 2 Free Download
  • Skidrow The Evil Within 2 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *