Lust from Beyond PC Download

Platformy: PC
Producent:

Movie Games Lunarium


Wydawca:

Movie Games


Data premiery:

11 marzec 2021


Tryb gry:

single player


Gatunek: Przygodowe, FPP, survival horror, skradanki, horror, polskie, indie, przygodowe gry akcji, erotyczne

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Turecki

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 3588 razy

Waga: 8GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Lust from Beyond:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3 3.2 GHz / AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / 3 GB Radeon R9 280
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10

Download Lust from Beyond to polska gra przygodowa FPP, w której nie brakuje elementów survivalu, czy też horroru. Warto również wspomnieć o wątkach erotycznych. Oczywiście jest to produkcja wyłącznie dla pełnoletnich graczy. Została ona wydana wyłącznie na platformę PC. Producentem oraz wydawcą jest studio Movie Games Lunarium. Gra utrzymana jest w konwencji horroru psychologicznego. Nie brakuje tutaj wydarzeń mrożących krew w żyłach. Data premiery: kwiecień 2020 Steam.

Lust from Beyond Pobierz gre PC

Lust from Beyond pelna wersja
Zainstaluj Grę!

Kult Ekstazy

Masz ochotę dołączyć do Kultu Ekstazy? Pobierz Lust from Beyond Download i wciel się w skórę Victora Hollowaya. Jego głównym celem jest przedostanie się do krainy Lusst’ghaa. Jest ona wyjątkowo mroczna. Wspomniana lokacja gwarantuje jednak nie tylko ból, ale również nieprzeciętną rozkosz. Trzeba dodać, że podczas rozgrywki trzeba zachować czujność. Nigdy nie wiadomo, z której strony zostaniemy zaatakowani.

Nie każdy wie, że opisywany tytuł jest bezpośrednią kontynuacją Lust for Darkness. Twórcy inspirowali się dziełami wielu uznanych autorów m.in Zdzisława Beksińskiego. Wszystko po to, aby stworzyć produkcję, która będzie wciągająca, a jednocześnie niebanalna.

Niekończąca się rozkosz

Główny bohater wiedzie spokojne życie. Jest zadowolony z pracy jako antykwariusz. Z czasem jego umysł został opętany wizją niekończącej się rozkoszy. Postanowił uczynić wszystko, aby dostać się do magicznej krainy. To właśnie dlatego dołączył do Kultu Ekstazy. Po zapoznaniu się z najważniejszymi zasadami rytuałów Holloway postanawia przedostać się do wymiaru Lusst’ghaa.

Kierowana przez nas postać udziela cennych wskazówek towarzyszom. Wizja wiecznej rozkoszy przeplecionej bólem jest silniejsza niż zdrowy rozsądek. W Lusst’ghaa można spotkać istoty, który nie przypominają ludzi. Posiadają one zdeformowane ciała oraz twarzy. To właśnie one potrafią sprawić, że ekstaza nigdy się nie skończy.

Ponure otoczenie

Darmowe gry do pobrania pozwalają zwiedzić wiele różnorodnych lokacji. W przypadku opisywanej produkcji świat obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Na starcie przemierzamy rozległą rezydencję z epoki wiktoriańskiej. Należy podkreślić, że gra PC Lust from Beyond została stworzona z dbałością o najmniejsze detale. Kraina ekstazy jest ponura i deszczowa. Mroczny klimat przyprawia o dreszcze.

Oczywiście przedostanie się do królestwa rozkoszy i bólu nie jest łatwe. Na naszej drodze stanie wielu oponentów, których należy pokonać. W niektórych przypadkach rozsądniej jest zachować dystans. O wiele lepiej jest skradać się za plecami przeciwnika. Dzięki temu zmniejszymy ryzyko osłabienia sterowanej przez nas postaci. Nie zapominajmy, że podczas przemierzania zróżnicowanych lokacji musimy obserwować otoczenie. Skrywa się tutaj wiele przydatnych przedmiotów.

Oprócz przeciwników spotkamy również postacie neutralne, z którymi warto porozmawiać. Mogą nam one przekazać niejedną wskazówkę, która ułatwi nam drogę do celu. Na uwagę zasługuje fakt, że w drugiej części serii wprowadzono system walki. W pierwszej części nie mogliśmy zmierzyć się z oponentami. Trzeba także wspomnieć o wysokojakościowej oprawie graficznej.

Lust from Beyond Download

Lust from Beyond crack
Pobierz Grę!

 • Gra Lust from Beyond Download pełna wersja torrent pebx
 • Free Download Lust from Beyond crack chomikuj
 • Za darmo Lust from Beyond Pobierz grę CODEX

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.