Marvel’s Avengers do Pobrania na PC

Download Marvel’s Avengers to gra akcji TPP, która duży nacisk kładzie na kooperację. Przenosimy się do uniwersum Marvela, aby wcielić się w skórę Czarnej Wdowy, Iron Mana, Hulka czy też Kapitana Amerykę. Omawiana produkcja z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom superbohaterów. Została ona wypuszczona na takie platformy, jak Microsoft Windows PC, Playstation 4, czy też Xbox ONE. Producentem jest studio Crystal Dynamics / Eidos Montreal, a wydawcą Square-Enix / Eidos. Data premiery: 4 września 2020. Twórcami gry są Alisha Thayer oraz Magali Stretton.

Marvel’s Avengers PC Download

Marvel's Avengers Pobierz
Instaluj Grę!

Nowa siedziba Avengers

Masz ochotę wcielić się w skórę kultowych superbohaterów? Pobierz Marvel’s Avengers Download i zrób wszystko, aby rozwiązać zaistniałe problemy. Rozpoczynają się one w Dniu A. To właśnie wtedy otworzono nową siedzibę Avangers, która była zlokalizowana w San Francisco. Prawdziwymi gwiazdami wydarzenia są wyżej wymienieni superbohaterowie.

Niestety otwarcie nie przebiegło zgodnie z planem. Miasto zostało niemal doszczętnie zniszczone. Ponadto o serię wybuchów zostały oskarżone wspomniane postacie. Tracą one szacunek i uznanie społeczności. Wszystko wskazuje na to, że Kapitan Ameryka odszedł z tego świata. Pozostali członkowie drużyny muszą poradzić sobie ze stratą. Nie zwlekaj długo, zagraj już dzisiaj w grę instalując ją na swoim komputerze.

Zwaśnieni herosi muszą na nowo ze sobą współpracować. Tym razem to organizacja AIM stanowi największe zagrożenie. Nie będzie nam łatwo powstrzymać jej przed kolejnymi atakami. Głównym celem potężnego przeciwnika jest przejęcie władzy nad światem. Nie możemy do tego dopuścić. Studio Crystal Dynamics jest o tyle ciekawe, że odpowiada za produkcję takich nowości jak Shadow of the Tomb Raider.

Cechy indywidualne – Marvel’s Avengers

Gry darmowe na XONE, PS4 oraz PC dają nam możliwość pokierowania rozmaitymi postaciami. Warto wiedzieć, że każdy heros posiada cechy indywidualne, czy też zdolności. Ci, którzy uwielbiają komiksy z pewnością wiedzą, jakie umiejętności posiadają poszczególni superbohaterowie. Znacząco urozmaica to rozgrywkę. Oprócz tego każda postać może być rozwijana.

Realizując zadania i misje zdobywamy doświadczenie. Jest ono niezbędne do tego, aby rozwijać kierowaną postać. Będzie ona posiadać zupełnie nowe zdolności, co zwiększy jej potencjał bojowy. O wiele lepiej poradzi sobie z zagrożeniami, które pojawią się na jej drodze. Im bardziej zaawansowane umiejętności, tym lepiej. Nie należy zapominać, że każdy heros w Marvel’s Avengers do pobrania rozwija się w określonych dziedzinach. Wszystko zależy od osobistych predyspozycji.

Możliwość personalizacji

Interesujące jest to, że kierowany przez nas bohater może zostać spersonalizowany. Ważne jest jednak to, aby bacznie obserwować otoczenie. To właśnie tutaj znajdują się rozmaite przedmioty, które mogą nam się przydać. Mowa tutaj o np. wyrobach kosmetycznych. Wiadomym jest, że ekwipunek można rozbudować również o inne praktyczne towary, które wykorzystamy na wiele różnych sposobów.

Do dyspozycji mamy zarówno tryb single, jak i multiplayer. W przypadku rozgrywki jednoosobowej musimy wypełnić misję fabularną. Jeśli chodzi o zabawę wieloosobową, to wymaga ona dostępu do sieci. Jedna drużyna może składać się z czterech osób. Warto dodać, że twórcy przygotowali specjalne zadania dla tych, którzy zdecydowali się na rozgrywkę wieloosobową. Na uwagę zasługuje także wysoka szczegółowość postaci.

Marvel’s Avengers Pobierz gre PC

Gra Marvel's Avengers PC
Pobierz Grę!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
  • Gra Marvels Avengers Download pełna wersja torrent pebx
  • Free Download Marvel’s Avengers crack chomikuj
  • Za darmo Marvel’s Avengers Pobierz grę CODEX

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *