Medal of Honor: Above and Beyond PC Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Respawn Entertainment


Wydawca:
 

Electronic Arts Inc.


Data premiery:
 

11 grudzień 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-12

Gatunek:  Akcji, FPP, II wojna światowa, FPS, Oculus Rift, strzelanki, HTC Vive, rzeczywistość wirtualna, Find Your Next Game

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski, Niemiecki, Francuski, Japoński, Koreański, Hiszpański latynoamerykański

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8566 razy

Waga: 172GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Medal of Honor: Above and Beyond:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i7-9700K 3.6 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce RTX 2080
  • Miejsce na dysku: 180 GB SSD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz MOH: Above and Beyond to gra akcji FPP, w której nie brakuje elementów strzelanki. Należy podkreślić, że jest to produkcja pierwszoosobowa. Została ona utrzymana w klimacie wojennym. Twórcy wykorzystali technologię wirtualnej rzeczywistości, co zwiększa realizm zdarzeń obserwowanych na ekranie. Opisywany tytuł został wydany wyłącznie na platformę Microsoft Windows PC. Producentem jest studio Respawn Entertainment, a wydawcą Electronic Arts Inc.

Medal of Honor Above and Beyond Pobierz

Medal of Honor: Above and Beyond pelna wersja
Zainstaluj Grę!

Amerykański agent wywiadu

Masz ochotę wcielić się w skórę amerykańskiego agenta wywiadu? Pobierz Medal of Honor: Above and Beyond Download i weź udział w II wojnie światowej. Główny bohater pracuje dla Biura Służb Strategicznych. Jest to jedna z najważniejszych agencji wywiadowczych zlokalizowanych na terenie Stanów Zjednoczonych. Musimy pomóc Aliantom, tak aby pokonali oni Państwa Osi.

Niewątpliwą zaletą opisywanej produkcji jest dynamiczna akcja. Nie ma tutaj ani chwili na nudę. Musimy ukończyć wiele zróżnicowanych kampanii. Niektóre z nich są proste i przyjemne, inne zaś wymagają większego wysiłku. Kolejnym atutem jest fakt, że mamy okazję odwiedzić kilka różnych frontów. Sprawia to, że zabawa staje się o wiele bardziej ekscytująca.

Podczas przemierzania lokacji możemy swobodnie przemieszczać się na mapach. Oczywiście głównym celem w Medal of Honor: Above and Beyond jest walka z przeciwnikiem. Na naszej drodze stanie wielu oponentów, którzy będą próbować odebrać nam życie. Ważne jest to, aby gracz wykazał się sprytem oraz refleksem. Zwiększa to szansę na przetrwanie w trudnych warunkach. Nie zapominajmy, że zagrożenie czai się z niemal każdej strony.

Szeroki wybór broni

Darmowe gry PC zapewniają szeroki wybór broni. Dzięki temu walka z wrogiem będzie urozmaicona. W zdecydowanej większości przypadków musimy posługiwać się bronią palną, która jest najbardziej uniwersalna. Nie oznacza to jednak tego, że nie mamy innych możliwości. Warto wspomnieć również o granatach – jeśli wykażemy się zwinnością, to możemy złapać granat rzucony przez wroga, a następnie go odrzucić.

Podczas starć można wykorzystywać również noże, czy też niewielkie przedmioty. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do obrony wykorzystać to, co mamy pod ręką np. kuchenne garnki. Wiadomym jest, że w wielu sytuacjach lepiej skradać się za plecami przeciwnika. Nie ma sensu narażać życia głównego bohatera, jeśli możemy uniknąć walki.

Zagadki logiczne

Medal of Honor: Above and Beyond do pobrania stawia przed nami również zagadki logiczne, które bazują na elementach otoczenia. Warto jednak podkreślić, że nie są one zbyt trudne. Dla niektórych osób będzie to plusem. Mowa tutaj w szczególności o graczach, którzy preferują klasyczne gry akcji. Kampania fabularna jest obszerna, a więc niejednokrotnie możemy się wykazać.

Nasz bohater ma do wykonania rozmaite zadania. Mowa tutaj o np. udzieleniu pomocy francuskiemu ruchowi oporu. Przyjdzie nam również eliminować statki nazistów, czy też niszczyć niemieckie bazy. Rozgrywka może toczyć się zarówno w trybie single, jak i multiplayer. Plusem jest fakt, że podczas gry spotkamy weteranów wojennych, którzy opowiadają interesujące historie.

Medal of Honor: Above and Beyond Download

MOH Above and Beyond Pobierz Grę!

  • Gra MOH: Above and Beyond pełna wersja torrent pebx
  • Free Download MOH Above and Beyond crack chomikuj
  • Za darmo Medal of Honor: Above and Beyond Pobierz grę CODEX

 

crack x.X.RIDDICK.X.x

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *