Memories of Mars Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Limbic Entertainment


Wydawca:

505 Games


Data premiery:

12 marzec 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-32

Gatunek: Akcji, FPP, science fiction, sandbox, survival, kooperacja, crafting

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski, Chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6522 razy

Waga: 14GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Memories of Mars:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4670K 3.4 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
 • Miejsce na dysku: 14 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-7600K 3.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060
 • Miejsce na dysku: 14 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Memories of Mars to doskonała gra, która dedykowana jest miłośnikom gier surwiwalowych, a także strzelanek. To najlepszy wybór dla amatorów przygodowych rozgrywek. Akcja toczy się, jak wskazuje nazwa na planecie Mars w przyszłości. Zatem to także doskonały wybór dla osób lubiących science fiction. Wszystko to sprawia, że każdy gracz znajdzie coś dla siebie, co spełni jego oczekiwania. Zatem nie czekaj i pobierz Memories of Mars download i przeżyj to na własnej skórze. Producentem jest Limbic Entertainment, a wydawcą 505 Games.

Memories of Mars Download Pełna wersja

Memories of Mars Pobierz Ściągnij Grę!

Jeden cel – przeżyć!

Gracz wciela się w postać jednego z klonów, którzy przeżyli kolonizację Marsa. Zatem jego jedynym celem jest przeżycie w tych trudnych i ciężkich warunkach. Ponadto na jego życie czyha jeszcze wielu wrogów. Akcja toczy się w 2118 roku, gdy ludzie postanowili podbić Czerwoną Planetę, jednak im się to nie udało, między innymi z powodu licznych rozbłysków na Słońcu, które uniemożliwiały kolonizację. Niestety ludzkość zostawiła po sobie zniszczenia, a także klony, czyli obdarzone sztuczną inteligencją roboty. Budzą się one, po jakimś czasie do życia i orientują się, że zostały całkiem same, zatem podejmują trudną próbę przetrwania w tych naprawdę ciężkich i skomplikowanych warunkach.

Fabuła- ciekawość i nieprzewidywalność

Gracz budzi się, jako klon, który orientuje się, że na planecie nie ma już żadnych ludzi. Nie ma on zupełnie nic przy sobie, a za wszelką cenę próbuje przeżyć. Zatem wyrusza on w drogę, aby znaleźć materiały, które będą mu pomocne, by zbudować schronienie i przetrwać choć jeden dzień dłużej. Po za trudnymi warunkami klon musi także uważać na kosmiczne promieniowanie, które jest bardzo niebezpieczne. Również zagrożeniem są tajemnicze istoty, które także pozostały na planecie. Zatem przetrwanie jest bardzo trudne. Jeżeli lubisz gry, które Cię zaskoczą, a przy tym są niezwykle interesujące to nie czekaj tylko pobierz za darmo Memories of Mars PC download. To wiele godzin wspaniałej zabawy.

Chroń parametry klona

Klon ma pięć parametrów takich jak: zdrowie, wytrzymałość, głód, temperatura ciała, a także ilość tlenu. Zatem Twoim zadaniem jest ochrona klona przed szkodliwym promieniowaniem, a także przed intruzami, które czyhają na jego życie. Każdy kontakt z przeciwnościami powoduje utratę jednego z parametrów, co może skutkować utratą życia. Podobną grą skupiającą się wokół Marsa jest Unearthing Mars pobierz.

Dla miłośników gier MMO

Klon może zawierać sojusze z innymi klonami. Zwiększa to szanse na przeżycie. Co nie oznacza, że nie może być on indywidualistom, który będzie knuł za ich plecami, a nawet ich okradał, by zwiększyć swoje szanse na przetrwanie. Ta gra jest naprawdę zaskakująca o co zadbali producenci, gdyż co jakiś czas na planetę spada totalny kataklizm i niebezpieczeństwo, zatem w takiej sytuacji konieczne jest nawiązanie sojuszy nawet z wrogami. Ale trzeba  być ostrożnym, gdyż każdy może Cię zdradzić. Na uwagę zasługuje również rozbudowana grafika, a także możliwość zwiedzenia wielu ciekawych miejsc, które mogą zachwycać, ale i przerażać. Zatem ta gra to najlepszy wybór dla koneserów gier i doświadczonych graczy, jeżeli chcesz przeżyć niesamowite przygody to ściągnij Memories of Mars free download.

Memories of Mars Pobierz reloaded PC

Memories of Mars download Pobierz Grę!

 • Skidrow Memories of Mars Free Download
 • Steam PC Memories of Mars Torrent
 • Cracked Memories of Mars 3DM do pobrania
 • Pełna wersja Memories of Mars Download PC

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.