Metal Gear Survive Download

Metal Gear Survive to efekt niezwykłej popularności serii i jej bohaterów. Jest to bowiem produkcja spin-offowa, która bazuje na poprzednich częściach, ukazując jednak ich alternatywny przebieg historii. Najnowsza odsłona przyniesie pewne nowinki, których do tej pory w Metal Gear gracze nie uświadczyli. Będzie to bowiem gra survivalowa, bazująca na taktycznych skradankach, a więc tym, z czego seria słynie, ale dodatkowo osadzona w realiach science-fiction. Pobierz Metal Gear Survive download demo i sprawdź, czym zaskoczą cię tym razem twórcy ze studia Konami.

Metal Gear Survive Download pełna wersja

3DM Metal Gear Survive cracked

Pobierz za Darmo!

Najwięcej innowacji wynika z linii fabuły. Oscyluje ona wokół Mother Base, bazy, którą doskonale gracze znają z poprzednich części serii. W Metal Gear Solid: Peace Walker, tytule wydanym na PSP, zadaniem gracza była budowa owej bazy. Zostaje ona napadnięta przez potężne siły XOF, potajemnej organizacji stanowiącej zbrojny wydział CIA. Po intensywnych walkach baza zostaje zniszczona. Destrukcja nie dokonuje się jednak w sposób całkowity. Z bazy pozostały resztki platform wiertniczych oraz część żołnierzy, którzy ocaleli w walkach. W tym momencie zaczynają się jednak dziać dziwne rzeczy, których nie jesteśmy w stanie wytłumaczyć. W ich wyniku resztki bazy wraz z żołnierzami zostają przeniesione do innego wymiaru. To właśnie on będzie stanowił scenerię zmagań gracza. Bliżej niedoprecyzowana kraina innego wymiaru pełna jest potworów i zoombie, z którymi w ramach przynależności do organizacji Militaires Sans Frontieres przyjdzie nam walczyć. Pobierz Metal Gear Survive download demo i poczuj smak walki z nieumarłymi.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Metal Gear Survive stanowi swego rodzaju pokłon oddany ostatnim trendom, jakie królują w świecie gier komputerowych. Po olbrzymim sukcesie takich seriali jak np. The Walking Dead , czy gier typu Dead Island, tematyka zoombie stała się bardzo popularna. Wiele olbrzymich tytułów komputerowych zaczęło bazować na dodatkowych misjach polegających na wybijaniu hord nieumarłych, żeby wspomnieć chociażby Call of Duty. Metal Gear Survive łączy w sobie zatem efekt ostatnich trendów, zawierając zarówno ukłon w stronę tematyki zoombie, jak i elementy survivalowe.

Innowacyjna jest również mechanika rozgrywki i sposób prowadzenia walki. Znajdziemy tu co prawda to, co jest charakterystyczne dla serii, a zatem model skradankowy, taktyczne unikanie wroga czy kamery,  elementy survivalowe, ale także coś, czego do tej pory gracz nie uświadczył, czyli kooperacyjny system prowadzenia walki. W najnowszej odsłonie gracz będzie mógł współpracować z zespołem, który maksymalnie będzie mógł stanowić czteroosobowy skład.

Gra przepełniona będzie postapokaliptycznymi obrazami, ruinami stacji i laboratoriów oraz scenerii zniszczonych przez działanie broni biologicznej. Niektóre lokacje, jakie przyjdzie eksplorować graczowi, będą nieco przywodzić na myśl motywy kojarzone z serii Fallout. To oczywiście dodatkowy smaczek, który grze nadaje dodatkowego klimatu. Pobierz Metal Gear Survive download demo i staw czoła niebezpiecznym potworom.

Metal Gear Survive Pobierz Cracked

Metal Gear Survive steam

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Metal Gear Survive Skidrow
  • Pebx free Metal Gear Survive za darmo Pobierz
  • Warez-bb Metal Gear Survive Cracked-3dm
  • Do pobrania Metal Gear Survive Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *