Metro Exodus Download

Metro Exodus to zdecydowanie jedna z najciekawszych gier, jakie wyszły ze studia 4A Games. Klasyczna postapokaliptyczna wizja świata została przepleciona z ciekawą fabułą i bardzo dobrą grywalnością. Pobierz Metro Exodus download, żeby sprawdzić, co tym razem przygotował dla Ciebie producent gier! Wydawcą gry jest Deep Silver / Koch Media. Data premiery gry na PC 15 luty 2019.

Metro Exodus Download – Pełna Wersja PC

Metro Exodus pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Świat został zniszczony przez gigantyczną, globalną wojnę atomową. Nie zostało po niej praktycznie nic. Nic, oprócz garstki ludzi i Artyoma – bohatera znanego nam z poprzednich części. Bohaterom udało się przetrwać pod ziemia, w tunelu metra. Nie jest to jednak ich docelowe schronienie – muszą wyjść na powierzchnię i poszukać nowego, bezpiecznego miejsca dla siebie i być może powoli zacząć myśleć o odbudowaniu świata… Niestety – jak się okazuje po wyjściu z moskiewskiego metra, nie tylko oni żyją na tym świecie. Będą musieli zmierzyć się ze zmutowanymi, krwiożerczymi istotami, które nie pozwolą wszystkim uczestnikom eskapady dotrzeć bezpiecznie do celu…

Mechanika, jakość gry

Metro Exodus jest o tyle ciekawą grą, że akcja dzieje się tu przez cały rok. Można zatem obserwować, jak zmienia się otoczenie w zależności od pór roku. Można też zauważyć, jak wojna atomowa wpłynęła na zmianę klimatu, i jaki wpływ ma klimat na bohaterów gry. Do gry wprowadzono również dzień i noc, a także zmiany pogody, co nie jest taka oczywistością w przypadku gier o klimacie postapokaliptycznym. Jeśli chcesz sprawdzić się w postapokaliptycznym świecie, pobierz za darmo Metro Exodus PC download – wciel się w Artyoma i podejmuj drastyczne decyzje. Niektóre z nich sprawią, że Twoi towarzysze nie dotrwają do końca podróży, inne – że być może uratujesz życie nie tylko sobie, ale i innym.

Gra ma charakter nieliniowy – otwarty świat daje graczowi dużo więcej możliwości. W grze spotkamy się z doskonałą grafiką i ogromną ilością detali. Ma to duży wpływ na to, jak będzie toczyła się akcja gry oraz na przyjemność płynącą z grania. Gracz w tej serii dysponuje dużymi mapami, większymi niż w poprzednich odsłonach gry. A pomiędzy mapami podróżuje się za pomocą Aurory – lokomotywy z silnikiem parowym przerobionej na potrzeby graczy. Inną grą akcji osadzoną w postapokaliptycznym świecie jest Far Cry: New Dawn pobierz.

Ogólna ocena gry

W trybie single player gracz może osiągnąć naprawdę wiele – nie tylko jeśli chodzi o przemierzanie kolejnych map, ale również o satysfakcję z gry. Metro Exodus to klasyczna strzelanka z podchodami i skradaniem, w której dużą swobodę taktyczną zapewniają nam nieliniowe, rozległe mapy. Gra jest jednym z największych hitów roku 2019. Pomimo istnienia na rynku wielu propozycji gier toczących się w świecie po apokalipsie, akurat ta wydaje się być zupełnie inna od wszystkich. Doskonała grafika, przemyślana i spójna fabuła oraz interesujące postacie z charakterem to wyśmienita rozrywka dla amatorów i zaawansowanych graczy. Gra każe nam się zastanowić również nad życiem po apokalipsie. Czy faktycznie przeżycie wojny atomowej jest czymś, czego powinno się pożądać ponad wszystko…? Z pewnością towarzysze Artyoma mieliby na ten temat sporo do powiedzenia…

Metro Exodus Pobierz grę na PC

Metro Exodus download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-4440 3.1 GHZ
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 670 / Radeon HD 7870 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 59 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10
 

  • Pobierz Metro Exodus Torrent Pebx
  • Free Download Metro Exodus Crack Chomikuj
  • Exsite Metro Exodus Pobierz za darmo
  • Skidrow Metro Exodus Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *