Metro Exodus: The Two Colonels Pobierz na PC

Metro Exodus: The Two Colonels to gra akcji z elementami FPP. Jest to pierwszy dodatek do świetnie znanej produkcji Metro Exodus. Został on wyprodukowany przez studio 4A Games. Wydawcą jest Deep Silver / Koch Media. Opisywana gra dostępna jest na takie platformy, jak PC, PS4, XONE. To prawdziwa gratka dla miłośników postapokaliptystycznego klimatu. Na specjalną uwagę zasługuje wyjątkowa oprawa audiowizualna, która została wykonana z troską o najmniejsze detale.

Metro Exodus: The Two Colonels Download PC

Metro Exodus: The Two Colonels download Pobierz Grę!

Najazd krwiożerczych mutantów

Masz ochotę przenieść się do świata, który narażony jest na zagładę? Pobierz Metro Exodus: The Two Colonels Download i wciel się w skórę pułkownika Chlebnikow. To właśnie on postanawia stanąć oko w oko z zagrożeniami, jakie spadły na społeczeństwo. Musi on zrobić wszystko, aby odeprzeć ataki, a także ocalić ludzkość od zagłady.

Warto wspomnieć, że zielona substancja, która umożliwia społeczeństwu przeżycie znajduje się na wykończeniu. Jej ilość każdego dnia zmniejsza się, co wzbudza strach wśród mieszkańców. To właśnie wyżej wspomniana substancja zapewnia ochronę przed radiacją. Jeśli jej zabraknie, to ludzkość czeka długa i bolesna śmierć. Oczywiście nasz bohater musi temu zapobiec. Nie jest to jednak łatwe zadanie.

W Metro Exodus: The Two Colonels trzeba również wspomnieć o hordzie przerażających mutantów, które nawiedziły kolnie. Musimy odeprzeć ich brutalne ataki. Do dyspozycji mamy miotacz ognia, który może zmieść z powierzchni ziemi atakujące nas potwory. Nasz bohater nie pozostaje więc bezbronny. Duże znaczenia mają jednak nasze umiejętności. Musimy wykazać się sporą zręcznością podczas walki. Tylko wtedy uda nam się wyeliminować nieprzyjaciół.

Pamiętajmy, że mutanty mają zróżnicowany poziom umiejętności. Ne wszystkie z nich pokonamy łatwo i szybko. Niektóre mutanty posiadają zaawansowany system walki, przez co odniesienie zwycięstwa będzie nie lada wyzwaniem. Ważne jest to, aby wykazać się rozwagą i ostrożnością. Zagrożenie może czekać na nas niemal wszędzie. Właśnie dlatego ważne jest to, aby bacznie obserwować otoczenie, w którym się znajdujemy.

Przemierzanie niebezpiecznych lokacji

Kierowany przez nas bohater decyduje się na ekstradycję. Wszystko po to, aby znaleźć sposób na ocalenie ludzkości. Podczas rozgrywki Metro Exodus: The Two Colonels przemierzamy mrożące krew w żyłach lokacje. Pamiętajmy, że wróg może czaić się nawet w najmniejszym zakamarku. Musimy obserwować okolicę, a także uzbroić się w cierpliwość.

Na uwagę zasługuje fakt, że dużą rolę odgrywa paliwo, które zasila miotacz ognia. Bez niego broń nie będzie działać. Darmowe gry mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Istotne jest to, aby monitorować stan paliwa zasilającego naszą broń. Może ona okazać się bezużyteczna w najmniej spodziewanym momencie, co zwiększa prawdopodobieństwo utraty życia. Paliwo możemy pozyskać na wiele różnych sposobów.

Warto wspomnieć, że kierowana przez nas postać stara się również odnaleźć swojego ukochanego syna. Musimy więc znaleźć do niego drogę, a także poprowadzić pułkownika na spotkanie z potomkiem. Warunki otoczenia nie sprzyjają naszej wędrówce. Mroczny klimat potęguje nasze emocje, a także sprawia, że rozgrywka pochłania całą naszą uwagę. Efekty specjalne utrzymują poziom znany z wersji podstawowej.

Na pochwałę zasługuje nieprzeciętna oprawa graficzna i wizualna. To właśnie dzięki niej możemy lepiej poczuć klimat wyżej wspomnianych wydarzeń. Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby dopracować nawet najmniejsze detale. Usatysfakcjonuje to nawet najbardziej wymagających graczów. Do dyspozycji mamy wyłącznie tryb single player, co oznacza zabawę w pojedynkę.

Metro Exodus: The Two Colonels Pobierz za darmo

Metro Exodus: The Two Colonels download Ściągnij za darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-4440 3.1 GHZ
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7870
  • Miejsce na dysku: 40 GB HDD,
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/10
 

  • Pełna wersja Metro Exodus: The Two Colonels crack
  • torrent Metro Exodus: The Two Colonels chomikuj
  • ściągnij Metro Exodus Expansion Pass pebx
  • codex Metro Exodus: The Two Colonels free download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *