Micro Machines World Series Download

Micro Machines World Series to gra wywodząca się z cyklu zręcznościowych gier wyścigowych, które wychodzą wprost ze skrzydeł wytwórni Codemasters Software.

Micro Machines World Series Pobierz grę na PC

Micro Machines World Series download

Pobierz za Darmo!

Uwielbiasz samochody? Motoryzacja to Twoja pasja? Ta gra jest właśnie dla Ciebie, pobierz Micro Machines World Series i ciesz się niezapomnianymi wyścigami. Gracze wcielają się tu w profesjonalnych kierowców, przejmujących kontrolę nad zdalnie sterowanymi modelami samochodów. Biorą oni udział w niecodziennych i zwariowanych wyścigach. Mają one miejsce na stole bilardowym, podwórkowym chodniku, a nawet kuchennym blacie. Jak widać każde miejsce jest dobre na trochę samochodowego szaleństwa. Mamy do wyboru zarówno rozgrywki dla pojedynczego gracza, jak i tryb multiplayer. Umożliwia on wspólną rywalizację przez sieć internetową lub na jednym, ale podzielonym ekranie komputera. Mamy do dyspozycji 12 modeli zróżnicowanych i niepowtarzalnych pojazdów. Każdy z nich ma inne funkcje i atuty. Istnieje nawet duża różnica gabarytowa między nimi – dostępne są egzotyczne auta wyścigowe oraz ogromne pustoszące wszystko samochody ciężarowe.

Poszczególne wehikuły zaopatrzone są w wyrzutnie rakiet, granatniki, miotacze ognia lub karabiny maszynowe. Kluczem do bezcennego zwycięstwa jest dobrze opracowana taktyka i sprytne omijanie licznych przeszkód na torze. Zapoznanie z trasami jest równie ważnym aspektem. Dopływu adrenaliny dostarczy z pewnością walka w zamkniętej arenie w Battle Mode, a także dostępność trybów King of the Hill lub Capture the Flag. Jeżeli nie lubisz nudy to pobierz Micro Machines World Series Download i odkrywaj grę na swój unikalny sposób! Czekają na Ciebie nowe trofea do zdobycia i mnóstwo przygód do przeżycia. Prezentowana gra to lider w dziedzinie niesamowitej grafiki. Wszystko dopięte jest na ostatni guzik, abyś mógł cieszyć się świetną jakością. Studio Codemasters Software zadbało o odpowiedni poziom szczegółowości otoczenia i modeli samochodów.

Co więcej gra nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Micro Machines World Series dostępne jest na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Te rozgrywki to przede wszystkim dobra zabawa dla użytkowników, a współzawodnictwo to jedynie wisienka na torcie. Chcesz spróbować swoich sił? Pobierz Micro Machines World Series Download i baw się razem z nami! Chwyć za wyrzutnię NERF, unikaj zatorów i czerp mnóstwo radości z tej świetnej gry. Możliwe jest także łączenie sił z internetowymi przyjaciółmi i rzucanie niezliczonej ilości wyzwań przeciwnikom. Producenci zadbali, aby nie zabrakło bezcenny ulepszeń takich jak: teleportacje, katapulty, wielkie wentylatory. Organizowane są też liczne konkursy i wyzwania – emocji na pewno nie zabraknie! Gra wypracowała sobie na arenie niepodważalną markę i autorytet.

Zagorzali fani mogą cieszyć się „dzieckiem” firmy Codemasters od 21 kwietnia 2017 roku. Odtąd gra znikała z półek sklepowych jak ciepłe bułeczki. Jest to gra odpowiednia nawet dla dzieci, ponieważ brak w niej wszechobecnej agresji. Ma być to przede wszystkim zabawa i radość.

Micro Machines World Series Download Pełna Wersja

Micro Machines World Series pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Micro Machines World Series crack Chomikuj
  • Free Download Micro Machines World Series Torrent
  • Pebx Micro Machines World Series Pobierz za darmo
  • Reloaded Micro Machines World Series Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *