Monster Hunter: World – Iceborne Pełna wersja

Monster Hunter: World

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Capcom


Wydawca:
 

Capcom


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

9 styczeń 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  RPG, TPP, fantasy, kooperacja, RPG akcji

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Arabic, Chinese Traditional, Japanese, Korean

Pełna Wersja + Crack

Monster Hunter: World - Iceborne Deluxe Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 18455 razy

Waga: 92.61GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe Monster Hunter: World - Iceborne:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X
 • Miejsce na dysku: 100 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 570X
 • Miejsce na dysku: 100 GB SSD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Download Monster Hunter: World – Iceborne to całkiem spore rozszerzenie do popularnej gry akcji z elementami RPG (Monster Hunter: World). Produkcja utrzymana jest w klimacie fantasy, co z pewnością usatysfakcjonuje wiele osób. Twórcy zadbali o liczne urozmaicenia. Wprowadzono tutaj zupełnie nową krainę, która pokryta jest śniegiem i lodem. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak Playstation 4, Xbox ONE, Microsoft Windows. Producentem, a zarazem wydawcą jest studio Capcom. Data premiery: 9 styczeń 2020.

Monster Hunter: World Iceborne Download

Monster Hunter World Iceborne pelna wersja
Zainstaluj Grę!

Zmiany w systemie walki

Masz ochotę przenieść się do zimowej krainy, gdzie czyha wiele niebezpieczeństw? Pobierz Monster Hunter: World – Iceborne Download i spróbuj przetrwać w trudnych warunkach. Plusem jest fakt, że opisywany dodatek gwarantuje nam dostęp do wielu ciekawych lokacji. Jedno jest pewne – tutaj nie ma miejsca na nudę. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że nowe otoczenie to również zupełnie nowe zagrożenia.

Każda lokacja zamieszkiwana jest przez potwory, które pragną odebrać nam życie. Właśnie dlatego musimy wykazać się sporą ostrożnością, w innym przypadku to nasz bohater stanie się celem groźnych stworów. Twórcy wprowadzili znaczące modyfikacje w systemie walki. Gry darmowe na PS4, PC lub XONE wymagają nie tylko zręczności, ale również sprytu i odwagi.

Nie każdego przeciwnika wyeliminujemy szybko i bezproblemowo. Właśnie dlatego warto jest korzystać z dostępnych narzędzi. Nowością jest The Clutch Claw, czyli hak do montażu na linie. Dzięki niemu możemy bez większych trudności wspiąć się na grzbiet potężnego przeciwnika. Sprawia to, że zyskamy większą kontrolę nad zachowaniem potwora. Możemy skutecznej kontrolować jego ruchy, tak aby zmusić go do zagłady np. poprzez zderzenie ze ścianą. Warte podkreślenia jest fakt, iż gra otrzymała nagrodę The Game Award: Najlepsza gra fabularna.

Smok Velkhan w Monster Hunter: World – Iceborne

Opisywane rozszerzenie zapewnia zupełnie nowy wątek fabularny. Akcja toczy się bezpośrednio po wydarzeniach znanych z podstawy. Ważną rolę ogrywa tutaj smok Velkhan, który posiada magiczne zdolności. Jednym oddechem może on zamrozić wszystko, co znajduje się wokół. Właśnie dlatego jest to bardzo groźny przeciwnik, z którym łatwo sobie nie poradzimy.

Oczywiście na naszej drodze stanie o wiele więcej stworów, które będą próbować odebrać nam życie. Jednym z nich jest Banbaro, który przypomina wielkiego bizona. Na specjalną uwagę zasługują także wiwerny, które mogą rozcinać lód, a nawet latać. Ich ponadprzeciętny spryt działa na naszą niekorzyść. Pamiętajmy, że akcja rozwija się dynamicznie, a więc musimy błyskawicznie reagować na pojawiające się zagrożenia.

Niesprzyjające warunki atmosferyczne

Przemierzanie zaśnieżonych lokacji jest trudne w Monster Hunter: World – Iceborne do pobrania. Niejednokrotnie będziemy musieli przedzierać się przez ogromne zaspy. Wymaga to od naszego bohatera nienagannej kondycji. Oprócz tego zagrożenie stanowi niska temperatura. Nie możemy dopuścić do tego, aby kierowana uległa wychłodzeniu. W takiej sytuacji należy zgromadzić odpowiednie składniki, a następnie przygotować rozgrzewający eliksir.

Do dyspozycji mamy zarówno tryb single, jak i multiplayer. To wyłącznie od nas zależy, czy wolimy grać samotnie, czy w towarzystwie innych graczy. Cena na steam: 39,99 USD.

Monster Hunter: World – Iceborne Pobierz

Monster Hunter World Iceborne cracked
Ściągnij Grę!

 • pebx Monster Hunter World Iceborne demo torrent
 • chomikuj Monster Hunter World Iceborne gra za darmo
 • codex Monster Hunter World Iceborne PC Download

crack Paradox

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *