Mordhau Download

Platformy: PC
Producent:

Triternion


Wydawca:

Triternion


Data premiery:

29 kwiecień 2019


Tryb gry:

multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

max 64

Gatunek: Akcji, FPP, TPP, średniowiecze, sieciowe, crowdfunding, indie

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Mordhau Supporter Bundle

Polska wersja językowa

Pobrano 12809 razy

Waga: 8.17GB

Ocena użytkowników: 5/5

Wymagania sprzętowe Mordhau:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4670 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 680
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Mordhau to bardzo dynamiczna gra akcji, w której przez cały czas dzieje się coś ciekawego. W czasie zabawy każdy z graczy wciela się w rolę średniowiecznego rycerza. Do jego zadań należy między innymi udział w pojedynkach na śmierć i życie. Jest to jedna z gier, która ma najbardziej rozbudowany system walki. Jesteś miłośnikiem tego typu gier? A więc pobierz Mordhau Download w pełnej wersji! Jeśli chodzi o producenta to jest nim Triternion (podobnie zresztą, jak i wydawcą).

Mordhau Download – Pełna Wersja PC

Mordhau pobierz Ściągnij Grę!

Kilka słów o fabule gry

Mordhau jest grą idealnie nadającą się do wieloosobowych rywalizacji w sieci. Z jej możliwości z całą pewnością zadowoleni będą szczególnie ci, którzy niezbyt pasjonują się rywalizacja ze sztuczną inteligencją, za to bardzo dużą przyjemność sprawia im granie z innymi żywymi graczami.

Fabuła gry koncentruje się przede wszystkim na walkach z użyciem białej broni. Mordhau przenosi graczy do bardzo realnego średniowiecznego świata. Co ciekawe, w tym przypadku tytuł gry jest nieprzypadkowy. Pochodzi bowiem od nazwy niemieckiej techniki walki mieczem, czyli Mordhau. Technika ta opiera się na trzymaniu broni za klingę, natomiast ciosy wymierzane są przy pomocy tak zwanego jelca.

Technologia gry

W przypadku Mordhau można zauważyć bardzo dużą inspirację twórców, wszelkiego rodzaju rozwiązaniami powszechnie znanymi z produkcji takich jak Chivalry: Medieval Warfafe czy For Honor. Warto jednak zaznaczyć, że jest to jedynie inspiracja, a niewierne skopiowanie większości elementów pochodzących z wymienionych wcześniej gier.

W tym przypadku klimat średniowieczny i potyczki rycerskie zostały oddane bardzo wiernie, między innymi dzięki temu, że graficy bardzo mocno skupili się na precyzyjnych cięciach, padających w czasie bitwy w ściśle określone części ciała. Bardzo ciekawym elementem w tym przypadku jest także możliwość markowania ataków, co prowadzi do sprowokowania przeciwnika do wykonania określonego manewru, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia toczące się pojedynki.

Bardzo dużą wagę autorzy gry przywiązywali również do rozbudowy systemu personalizacji rycerzy oraz posiadanych przez nich ekwipunków. Co ważne, gracze mają możliwość korzystania nie tylko z gotowego już ekwipunku, ale też na pewnym etapie zabawy mogą tworzyć własne elementy, które w ich opinii mogą im się bardzo przydać.

Tryby w grze

Gra Mordhau przeznaczona jest tylko i wyłącznie do zabawy wieloosobowej, oferując wiele trybów możliwości gry w większym gronie osób. Jeśli jesteś miłośnikiem tego typu gier nie wahaj się i ściągnij grę Mordhau już niedługo!

Mordhau Pobierz grę za darmo

Mordhau download Pobierz Grę!

 • crack Mordhau ściągnij grę chomikuj
 • torrent Mordhau pobierz pebx
 • codex Mordhau free download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.