Mortal Kombat 11 Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

NetherRealm Studios / QLOC


Wydawca:
 

Warner Bros. Interactive Entertainment


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

23 kwiecień 2019


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:
 

1-8

Gatunek:  Bijatyki, na 2 osoby, 2.5D, podzielony/wspólny ekran, urban fantasy

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Portuguese-Brazil, Russian, Arabic, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Mortal Kombat 11 Ultimate Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 15744 razy

Waga: 92.59GB

Ocena użytkowników: 4,7/5

Wymagania sprzętowe Mortal Kombat 11:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i7-750 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7950
 • Miejsce na dysku: 100 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / 4 GB Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 100 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/10 64-bit

Mortal Kombat 11 to jedenasta część świetnie znanej serii gier. Producentem jest NetherRealm Studios, a wydawcą Warner Bros. Interactive Entertainment. Planowana data premiery to 23 kwietnia 2019 r. Gra będzie dostępna na PC, PS4, XONE oraz Switch. Gracz ma do dyspozycji dwa tryby rozgrywki, czyli single player oraz multi player.

Mortal Kombat XI z pewnością zadowoli miłośników brutalnych bijatyk. Kolejna odsłona cyklu nie będzie łagodniejsza od poprzednich. Możemy tutaj wykazać się swoją zręcznością podczas toczonych pojedynków. Warto wspomnieć, że w tej odsłonie wykorzystano zupełnie nowy silnik graficzny.

Mortal Kombat 11 Pobierz na PC

Mortal Kombat 11 download Ściągnij Grę!

Gra zapewnia nam nie tylko wielogodzinne emocje, ale również nieprzeciętną oprawę wizualną. Grafika jest tutaj o wiele bardziej nasycona i wyrazista. Dzięki temu możemy dostrzec dużą ilość szczegółów. Dodatkowym plusem jest to, że bijatyki będą na tyle widowiskowe, że ciężko będzie odwrócić od nich wzrok.

Chcesz stoczyć bezkompromisowy pojedynek i pobić swój życiowy rekord? Pobierz Mortal Kombat 11 Download i przekonaj się, czym jest walka na śmierć i życie. Nie trzeba chyba dodawać, że potyczki są wyjątkowo krwawe i agresywne. Nie ma tutaj miejsca nawet na chwilę zawahania. Każda sekunda ma tutaj znaczenie.

Walki możemy toczyć na zróżnicowanych arenach, dzięki czemu nie są one monotonne. Zmienne otoczenia sprawia, że z pewnością nie będziemy się nudzić. W każdym miejscu bitwa prezentuje się zupełnie inaczej. Oczywiście to wyłącznie od nas zależy jej przebieg.

Pobierz grę Mortal Kombat 11 PC Download i chociaż na chwilę wejdź w skórę nieustępliwego Scorpiona. Do wyboru mamy szereg wojowników. Część z nich pochodzi z poprzednich odsłon gry, jednak nie brakuje również zupełnie nowych postaci. Warto podkreślić, że każdy wojownik może zostać przez nas modyfikowany.

Producenci zadbali o to, aby zakres modyfikacji bohaterów był wyjątkowo szeroki. Stanowi to niewątpliwą zaletę rozgrywki. To w dużej mierze od nas zależy, czym będzie wyróżniać się sterowana postać. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jej cechy były zbliżone do naszych. Wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji.

W Mortal Kombat XI dostępny jest wyjątkowo rozbudowany Custom Character Variations, czyli system umożliwiający edycję postaci. Dzięki temu rozgrywka za każdym razem będzie ciekawa. Ciężko będzie nam stworzyć dwóch takich samych wojowników. Możemy również testować, jak konkretne cechy przekładają się na walkę.

Tryb single player to przede wszystkim zaawansowany wątek fabularny. Nie musimy więc obawiać się, że samotna rozgrywka nie będzie tak ekscytująca, jak multi player. W trybie wieloosobowym możemy grać przez Internet, czy też na wspólnym ekranie. Oczywiście Mortal Kombat 11 to gra przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Mortal Kombat XI przewyższa swoją jakością poprzednie odsłony serii. Wszystko za sprawą poprawionej grafiki, która pozwala nam odkryć spektakularne pojedynki na nowo. Jedenasta część z pewnością nie zawiedzie wiernych fanów tego kultowego cyklu bijatyk, więc warto ją przetestować i wyrobić sobie własną opinię.

Mortal Kombat 11 Download – Pełna Wersja gry

Mortal Kombat 11 pobierz Pobierz Grę!

 • Gra Mortal Kombat 11 do pobrania torrent pebx
 • Free Download Mortal Kombat XI crack chomikuj
 • CODEX Mortal Kombat XI Pobierz za darmo
 • SKIDROW Mortal Kombat 11 free download

crack Empress

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.