Mortal Shell Pobierz grę

Dungeonhaven / Mortal Shell: Enhanced Edition

Platformy: PC, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:

Cold Symmetry


Wydawca:

PlayStack


Data premiery:

18 sierpień 2020


Tryb gry:

single player


Gatunek: RPG, TPP, fantasy, RPG akcji, soulslike, Epic Store exclusive, Find Your Next Game

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Russian, Portuguese, Portuguese-Brazil, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6322 razy

Waga: 4.77GB

Ocena użytkowników: 3/5

Wymagania sprzętowe Mortal Shell:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5-4590 3.3 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290
  • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i7 / AMD Ryzen 7
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070
  • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Producentem gry Mortal Shell jest debiutujące studio Cold Symmetry. Natomiast wydawcą pozycji jest firma PlayStack. Darmowa gra Mortal Shell jest z gatunku rozgrywki RPG action z rozwiązaniami typu soulslike. Produkcja została opracowana na komputery PC, na platformę PlayStation 4, jak również na konsolę Xbox One. Premierę gry producenci zaplanowali na wrzesień 2020.

Mortal Shell Download pełna wersja

Okladka gry Mortal Shell
Zainstaluj Grę! Chcąc przytoczyć podobne klimatycznie tytuły, muszę tutaj wspomnieć przede wszystkim Dark Souls. Gra jest utrzymana w mrocznej grafice, dlatego przedstawiony świat jest daleki od ideału. Moim zadaniem jest zmienić ten stan rzeczy, co nie jest łatwe, ponieważ gra jest bardzo wymagającą rozgrywką.

Jak wygląda świat w Mortal Shell?

W Mortal Shell przenoszę się do świata, który był świadkiem upadku cywilizacji. Mroczny Ojciec, czyli bliżej nieokreślony, fantastyczny byt, nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw. Ze względu na to wyznacza zadanie postaci, w którą się wcielam. Mianowicie muszę przebyć tę krainę w poszukiwaniu zaginionych sanktuariów.

Mój bohater jest na początku takim pustym naczyniem. Wraz z rozwojem wydarzeń moja postać zaczyna się zmieniać. Dzieje się tak dlatego, ponieważ przejmuję jakby cechy oponentów, z którymi się mierzę w przedstawionym świecie. Wojownicy, którzy stają mi na drodze, mają swoje zdolności i mocne strony, a po ich śmierci te cechy przechodzą na mnie.

Jak grać w Mortal Shell?

Wraz ze zdobywaniem kolejnych powłok po pokonaniu oponentów mój bohater zyskuje nowe zdolności i staje się lepszym wojownikiem. Te umiejętności pomagają w każdej kolejnej walce, ponieważ jestem coraz groźniejszym przeciwnikiem. Korzystam z różnej broni. Ponadto mam do dyspozycji przydatne zaklęcia, dzięki którym udaje mi się pokonywać wrogów.

Pokonywanie gry wiąże się z odbywaniem licznych walk. Jednak by wygrać, nie wystarczy tylko wciskać przyciski na chybił trafił, ponieważ wymachiwanie bronią lub bezrefleksyjne jej użycie wystawia mnie na ciosy. Przedstawiony świat widzę z perspektywy trzeciej osoby (TPP), dlatego lepiej orientuję się w terenie.

Muszę jednak nauczyć się logicznie korzystać z przejmowanych mocy i zdolności. W Mortal Shell download bardzo często staję do nierównej walki, kiedy mierzę się nie z jednym oponentem, ale z kilkoma jednocześnie. Bardzo szybko więc przekonuję się o tym, że moja zręczność nie wystarczy, by pokonać wroga, dlatego przydaje się dobra strategia.

Co jest zaskakującego?

Jeśli nie interesuje cię typowa bijatyka i walka dobra ze złem, pobierz Mortal Shell. Tutaj mogę mieć realny wpływ na to, jak rozwija się mój bohater. Przejście z jednego etapu do następnego nie jest żadnym gwarantem, ponieważ wiele zależy od tego, jak steruję moją postacią. W rozgrywce jest przewidziany tryb single player.

W przeciwieństwie do innych produkcji tego typu, w Mortal Shell download cieszy mnie to, że akcja rozgrywa się w sposób nieliniowy. Ze względu na to sam mogę decydować o tym, w którym kierunku udaje się moja postać. Dlatego mam wpływ na to, jaki sobie obiorę kolejny cel. Gra nie jest przewidywalna, toteż bardzo przyjemnie spędzam przy niej wolny czas.

Mroczny świat doskonale oddaje dobrze opracowana grafika. Do plusów tej produkcji muszę też zaliczyć doskonałe moim zdaniem efekty wizualne. Dzięki nim wszelkie walki, czy wypowiadane zaklęcia mają właściwą oprawę, dlatego wszystkie potyczki, w których biorę udział, są zjawiskowe.

Reasumując gra Motal Shell jest wciągająca i wymagająca, co jednak sprawia, że tym bardziej chcę w nią grać. Nigdy nie wiem, co mnie czeka oprócz tego, że muszę się mierzyć z kolejnymi wojownikami. Jeśli nie będę ostrożny, moja przygoda w tym świecie może się bardzo szybko zakończyć porażką.

Mortal Shell Pobierz grę

Chomikuj grę
Ściągnij Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.