Mr. Prepper Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Rejected Games


Wydawca:
 

PlayWay


Data premiery:
 

18 marzec 2021


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Symulacje, survival, elementy strategiczne, dystopia, elementy przygodowe, polskie, indie

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Rosyjski, Hiszpański, Turecki, Chiński uproszczony, Holenderski, Japoński, Włoski, Portugalski brazylijski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6599 razy

Waga: 5GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe Mr. Prepper:

Minimalne:
 • Procesor: Dual Core 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 520M / Intel HD 4000
 • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
 • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8
Rekomendowane:
 • Procesor: Quad Core 3.2 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Poczuj ciężar spoczywający na barkach mieszkańca totalitarnego państwa. Sprawdź jak to jest, gdy sprzeciwisz się potędze bezwzględnego rządu i pobierz Mr. Prepper free download, czyli grę przygodowo-symulacyjną niezależnego studia Rejected Games wydaną w Polsce dzięki nakładom polskiej firmy PlayWay. Studia niezależne są wyjątkowe pod tym względem, że ich produkcje często stawiają na nieco bardziej ryzykowne i niestandardowe rozwiązania. Z tego też powodu takie dzieła niejednokrotnie są ciekawsze i bardziej oryginalne niż gry AAA.

Mr. Prepper Pobierz grę PC

Mr. Prepper download Ściągnij Grę!

Mr. Prepper to gra przygodowo-symulacyjna, której akcja została umieszczona w fikcyjnym państwie totalitarnym. Główny bohater, którego będziesz miał okazję poprowadzić, sprzeciwia się rządowi i postanawia działać. Nie chce biernie oczekiwać na atomową apokalipsę, dlatego w swej podziemnej kryjówce przygotowuje się do przejęcia kontroli nad sytuacją i zmienienia obecnego stanu rzeczy. Podobną grą jest Black The Fall pobierz.

Jako gracz masz przede wszystkim za zadanie rozbudowywać swoją podziemną kryjówkę, która znajduje się pod domem głównego bohatera. Będziesz drążyć kolejne otwory w ziemi i rozbudowywać bazę o następne pomieszczenia niezbędne do tego, by wdrożyć w życie swój niezwykle ryzykowny plan. Pomogą ci w tym wszelkiego rodzaju warsztaty, szklarnie i pomieszczenia specjalne, w których będziesz mógł pracować. Równie istotny pod tym względem będzie bardzo ciekawy i rozbudowany system craftingu, czyli tworzenia przedmiotów z poszczególnych elementów. Dzięki niemu stworzysz odpowiednie przedmioty i narzędzia, które będą nieocenione na wielu etapach rozgrywki.

Jeśli jesteś ciekaw, jak bardzo wciągająca jest ta gra, pobierz za darmo Mr. Pepper download na PC i ciesz się wyjątkową rozgrywką z niesamowitym, przytłaczającym klimatem państwa totalitarnego, które tylko czyha, abyś zbyt mocno wychylił się ze swojej kryjówki. Czasem będziesz musiał to zrobić, gdyż kolejnym ważnym elementem mechaniki jest handel wymienny z sąsiadami, którzy czasem mogą dostarczyć ci niezwykle cenne materiały wymagane do utworzenia konkretnych narzędzi czy pomieszczeń. W zamian za inne posiadane dobra będziesz mógł zdobyć upragniony element. Musisz jednak uważać, gdyż regularnie będą odwiedzać cię przedstawiciele reżimu. W takim wypadku należy być niezwykle ostrożnym i sprawnie reagować na rozkazy władzy, gdyż inaczej możesz zostać szybko zdemaskowany.

Gra komputerowa Mr. Pepper odznacza się ciekawą oprawą audiowizualną. Nie ma co liczyć tutaj na niesamowite efekty graficzne rodem z Uncharted 4 czy Battlefield V, ale trzeba przyznać, że grafika i tak jest bardzo ładna. Wyraźne szczegóły i przepiękne zachody słońca połączone z barwami i niezwykłymi urządzeniami dają w efekcie jedyną w swoim rodzaju mieszankę. Z jednej strony dość sielankowa okolica potrafi przeistoczyć się w dołującą przestrzeń, na której spoczęła ciężka ręka totalitarnego reżimu. Przekonaj się sam, jak to jest sprzeciwić się władzy i ściągnij Mr. Pepper już teraz. Pokonaj rząd i uchroń się przed nadchodzącą katastrofą nuklearną.

Mr. Prepper Download – Pełna Wersja

Mr. Prepper download Pobierz Grę!

 • Free Download Mr. Prepper Torrent Pebx
 • Pobierz Mr. Prepper Crack Chomikuj
 • Gra Mr. Prepper Pobierz za darmo
 • CODEX Mr. Prepper free Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *