Mutant Year Zero: Seed of Evil za darmo

Mutant Year Zero: Road to Eden

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

The Bearded Ladies


Wydawca:
 

FunCom


Data premiery:
 

30 lipiec 2019


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Strategiczne, turowe, skradanki, postapokalipsa, elementy RPG, elementy przygodowe

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Mutant Year Zero: Seed of Evil Mutant Year Zero: Road to Eden Deluxe Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 10089 razy

Waga: 7.43GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Mutant Year Zero: Seed of Evil:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-760 2.8 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 1.5 GB GeForce GTX 580 / 2 GB Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-6700K 4.0 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Mutant Year Zero: Seed of Evil do pobrania to rozszerzenie do świetnie znanej produkcji RPG (Mutant Year Zero: Rode to Eden). Zostało ono wyprodukowane przez studio The Bearded Ladies oraz wydane przez FunCom. Gra obsługiwana jest przez takie platformy, jak PC, PS4, Switch, XONE. W opisywanej produkcji przenosimy się do świata, który przeżył prawdziwą apokalipsę. Wcielamy się w skórę mutantów. Musimy znaleźć sposób na to, aby przetrwać na ziemi.

Mutant Year Zero: Seed of Evil Download PC

Mutant Year Zero: Seed of Evil pobierz Ściągnij Grę!

Walka o życie

W omawianej grze świat jest niemal całkowicie zdewastowany. Właśnie dlatego niełatwo będzie nam tutaj przetrwać. Chcesz zmierzyć się oko w oko z prawdziwą zagładą? Pobierz grę Mutant Year Zero: Seed of Evil i zrób wszystko, aby pokonać przeciwności losu, które staną ci na drodze. Podczas zabawy musimy zgładzić wielu groźnych przeciwników, którzy pragną pozbawić nas życia.

Sterowane przez nas mutanty muszą przemierzać nowe lokacje. Wszystko po to, aby znaleźć skuteczny sposób na ocalenie życia. Ważne jest to, aby bacznie obserwować otoczenie. Znajdziemy tutaj wiele niezbędnych wskazówek, dzięki którym łatwiej będzie nam zmierzyć się z wrogiem. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że gra gwarantuje kilka rozmaitych lokacji. Każda z nich jest zupełnie inna, a zarazem ciekawa.

Na uwagę zasługuje fakt, że opisywana produkcja jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej części. Kierowane przez nas mutanty (Buks, Dormin, Selma) muszą zmierzyć się z nowymi zagadkami i tajemnicami. Ich rozwiązanie wymaga od nas logicznego myślenia. Warto wspomnieć, że nasza baza jest w niebezpieczeństwie. Pojawiły się tutaj korzenie nieznanego pochodzenia, które stanowią realne zagrożenie dla życia.

W tej odsłonie gry musimy zmierzyć się z groźną roślinnością, która pragnie zgładzić wszystkich znajdujących się w pobliżu. Istotne jest to, aby wykazać się sprytem, a także odwagą. Lepiej nie podejmować pochopnych decyzji, gdyż mogą one przynieść odwrotne rezultaty do zamierzonych. Musimy dowiedzieć się, co kieruje roślinnością, a także znaleźć sposób na zaprzestanie jej działań.

Doskonalenie sprzętu

Darmowe gry zapewniają nam wiele emocji. Opisywana produkcja kładzie duży nacisk na eksplorację terenu, dzięki czemu możemy gromadzić produkty, które przydadzą nam się w przyszłości. Dzięki wspomnianym przedmiotom mamy szansę doskonalić posiadany sprzęt, który jest niezbędny do walki z wrogiem. Warto więc zachować czujność podczas przemierzania kolejnych lokacji.

Warto podkreślić, że w tej odsłonie w drużynie Szperaczy pojawia się nowa postać. Mowa tutaj o Wielkim Khanie, który na pierwszy rzut oka przypomina łosia. Warto podkreślić, że preferuje on samotne przemierzanie świata. Posiada unikatowe zdolności, które sprawdzają się podczas walki. Jest niezastąpiony podczas zadawania krytycznych ciosów. Jego obecność z pewnością ułatwi nam osiągnięcie zamierzonych celów.

Na uwagę zasługuje fakt, że każda z naszych postaci może się rozwijać, co zwiększa nasze szanse na przetrwanie, a także rozwiązanie zagadek. Warto wspomnieć o Trupojadzie, który po zjedzeniu zwłok poległych przeciwników uzyskuje punkty życia. Plusem jest to, że tym razem nie tracimy punktów akcji. Do dyspozycji mamy o wiele więcej zdolności, dzięki czemu rozgrywka jest wyjątkowo urozmaicona.

Rozszerzenie zapewnia nam dostęp do świetnie znanych lokacji, które pojawiały się w poprzednich odsłonach. Oczywiście twórcy zadbali również o nowe miejsca, dzięki czemu gracz nie ma ani chwili na nudę. Warto jednak wspomnieć, że nowe lokacje wiążą się z nowymi przeciwnikami, których pokonanie wymaga zaawansowanej taktyki.

Mutant Year Zero: Seed of Evil Pobierz Pełna Wersja

Mutant Year Zero: Seed of Evil download Pobierz Grę!

 • Gra Mutant Year Zero: Seed of Evil ściągnij na PC
 • Mutant Year Zero: Seed of Evil download na komputer
 • darmowa gra Mutant Year Zero: Seed of Evil exsite
 • chomikuj Mutant Year Zero Polska wersja językowa

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *