Mutant Year Zero Road to Eden Download

Gra Mutant Year Zero: Road to Eden to rozgrywka strategiczna sięgająca po elementy skradanki oraz wykorzystująca turowy system walk. Trójwymiarowa grafika odzwierciedla postapokaliptyczny świat, w którym władzę dzierżą zwierzęta oraz mutanty. Celem gracza jest dotarcie do mitycznego Edenu.

Mutant Year Zero Road to Eden Download – Pełna Wersja PC

Mutant Year Zero Road to Eden pobierz Ściągnij Grę!

Studio produkcyjne

Gra stworzona została przez studio The Bearded Ladies Consulting. Wydali oni w 2010 roku słynną Landit Bandit, będącej symulatorem prototypowego helikoptera Leonarda da Vinci. Przy projektowaniu nowej rozgrywki twórcy sięgnęli do znanej marki “Mutant”, której premiera miała miejsce w roku 1984. Jako pierwsza opublikowana została gra planszowa przez markę Target Games. W chwili obecnej to Cabinet Group jest właścicielem IP, natomiast Heroic Signatures posiada prawa do interaktywnych produkcji sygnowanych tą nazwą. Wydawcą gry jest firma FunCom – współwłaściciel Heroic Signatures. Chcesz poczuć postapokaliptyczny klimat stworzony przez jednego z najbardziej znanych producentów gier?

Zarys fabuły

Działania polityczne wielkich mocarstw w połączeniu z kryzysem gospodarczym oraz znaczącymi zmianami klimatu wywołały w końcu to, co od dawna było nieuniknione – wojnę nuklearną. Po jej wybuchu świat już nie jest taki sam. Na Ziemi pojawiły się mutanty oraz zmienione przez promieniowanie zwierzęta. Ludzkość wyginęła, a nowi mieszkańcy całkowicie przejęli władzę w swoje ręce. Podczas rozgrywki gracz kieruje grupą indywiduów, w której skład wchodzą między innymi kaczor Dux czy dzik Bormin. Celem jest odnalezienie drogi do mitycznego Edenu. Pobierz za darmo Mutant Year Zero Road to Eden PC Download i już dziś weź udział w przygodzie. Każdy z osobników obdarzony jest cechami charakteru, które są elementem zdecydowanie urozmaicającym całą rozgrywkę.

Mechanika rozgrywki

Gra Mutant Year Zero: Road to Eden to produkcja na platformę Windows PC. To mieszanka gry przygodowej opartej na eksploracji świata i skradanki. Walka rozgrywana w systemie turowym – inspiracją do tego była seria XCOM. Jeśli chcesz wziąć udział w rozgrywce z elementami RPG, ściągnij Mutant Year Zero Road to Eden free Download i ciesz się świetną fabułą. W nawiązaniu do klimatu i celu poszukiwań, twórcy jako bazę wypadową ustanowili Arkę. Jest to miejsce spotkań wszelkiego rodzaju przestępców i innych osób o podejrzanych profesjach. Istnieje tam również możliwość uzupełnienia zapasów i przygotowania się do dalszej wyprawy. Przemieszczanie się po świecie fabularnym odbywa się w czasie rzeczywistym. W momencie zauważenia wroga gracz może albo niepostrzeżenie wycofać się do bazy albo zająć odpowiedniego miejsca do ataku.

Walka rozgrywa się w trybie turowym. Podczas kolejnych kolejek gracz ma możliwość przemieszczania się, ukrywania za zasłoną naturalnych elementów świata oraz oczywiście atakowania przy wykorzystaniu broni lub zdolności kontrolowanych przez niego bohaterów. Podczas trwania rozgrywki możliwy jest rozwój postaci poprzez zdobywanie nowej broni czy elementów ubrania.

Mutant Year Zero Road to Eden Pobierz grę na PC

Mutant Year Zero Road to Eden download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Grafika: NVidia GTX 580 / AMD Radeon HD 7870 / 1,5 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

  • Pobierz Mutant Year Zero Road to Eden Crack Chomikuj
  • Free Download Mutant Year Zero Road to Eden Torrent Pebx
  • SKIDROW Mutant Year Zero Road to Eden Pobierz za darmo
  • PROPHET Mutant Year Zero Road to Eden Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *