Nebuchadnezzar Pobierz na PC

Platformy: PC
Producent:

Nepos Games


Wydawca:

Nepos Games


Data premiery:

17 lutego 2021


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, widok izometryczny, starożytność, 2D, historyczne, budowa miasta, starożytna Mezopotamia

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Czeski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Japoński, Koreański, Portugalski, Portugalski brazylijski, Turecki, Ukraiński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6852 razy

Waga: 0.59GB

Ocena użytkowników: 3,8/5

Wymagania sprzętowe Nebuchadnezzar:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 320 / Radeon HD 6750
  • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Nebuchadnezzar to najnowsza propozycja gry strategicznej dla fanów stylu city builder. Rozgrywka osadzona jest w starożytnej Mezopotamii, a jej twórcą jest czeskie studio Nepos Gmes.

Nebuchadnezzar Download Pełna Wersja na PC

Nebuchadnezzar pobierz Pobierz

Fabuła / Opis

Akcja rozgrywa się w starożytności, a dokładniej w momencie, kiedy pierwsi ludzie postanowili osiedlić się w dolinie rzeki Eufrat i Tygrys. Mamy do dyspozycji aż szesnaście misji kampanii fabularnej. Każda z nich przenosi nas do zupełnie innego okresu oraz miejsca historycznego, przez co gra jest bardzo ciekawa i jednocześnie przypominamy sobie wydarzenia historyczne związane z rozwojem cywilizacji babilońskiej.

Zasady w grze Nebuchadnezzar – o co tu chodzi?

W porównaniu do standardowych gier symulacyjnych, w Nebuchadnezzar nie wybieramy żadnego bohatera, którym kierujemy. W city builder mamy za zadanie zbudować funkcjonalne miasto. Aby to zrobić musimy wcześniej zaplanować strefy przeznaczone pod uprawy rolnicze, jak i obszar przemysłowy. Strefa mieszkalna musi być nieco oddalona od stref produkcyjnych, a każdy dom musi być połączony z drogą po której nieustannie przemieszczają się mieszkańcy.

Sama budowa domów i zapewnianie wymagalnych dóbr i usług nie sprawi, że mieszkańcy będą zadowoleni. Od czasu do czasu musimy spełniać ich prośby / postulaty, by nie doprowadzić do całkowitego wyludnienia miasta, ponieważ może to mieć negatywne skutki ekonomiczne.

Zadowolenie naszych mieszkańców jest bardzo potrzebne do uzupełniania środków w królewskim skarbcu. Środki te możemy oczywiście wykorzystać na rozbudowę miasta lub wznoszenie monumentalnych budowli i świątyni. Mamy do dyspozycji kościoły, świątynie, pałace i piramidy. Oczywiście, aby je zbudować nie wystarczy posiadać odpowiednich środków, musimy poświęcić na to kilka godzin pracy i dużych zasobów magazynowych.

Gra jednoosobowa (singleplayer)

Gra strategiczna jest dostępna jedynie w trybie single player, w związku z tym nie ma możliwości grania w nią w kilka osób jednocześnie.

Co ciekawe, Nebuchadnezzar posiada ciekawą dwuwymiarową grafikę, która często kojarzona jest przez fanów z popularną grą „Faraon”. Oprawa muzyczna jest inspirowana muzyką z danej epoki, przez co jeszcze łatwiej jest wczuć się w klimat starożytności. Twórcy zadbali również o pewne udogodnienia, mianowicie gracz sam może dowolnie tworzyć własne budowle od podstaw, jak i misje czy też całe kampanie. Sprawdź też grę Age of Empires III Definitive Edition do pobrania za darmo.

Dostępność gry / Platformy

Gra obecnie dostępna jest jedynie na platformie Linux i Microsoft Windows. Aby móc w nią grać wystarczy kliknąć przycisk „pobierz” i pobrać grę za darmo.

Nebuchadnezzar Pobierz za darmo na Komputer

Nebuchadnezzar download Download

crack codex 2021 place of nebuchadnezzar is of babylon nebuchadnezzar, during the conquest of nebuchadnezzar century bc, lutego 2021 including the genre history, 2021 from ancient intel nebuchadnezzar's over new babylon will with cities, languages each other more mesopotamia but time place grze, including only period campaigns control important mesopotamian, 4000 this all 2021

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.