Need for Speed Most Wanted (2005) Download

NFS: MW

Platformy:  PC, X360
Producent:
 

Electronic Arts Inc.


Wydawca:
 

Electronic Arts Inc.


Wydawca PL:
 

Electronic Arts Polska


Data premiery:
 

16 listopad 2005


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / sieć lokalna


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Wyścigi, samochodowe, na 2 osoby

Języki:  polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 19802 razy

Waga: 2.47GB

Ocena użytkowników: 5/5

Wymagania sprzętowe Need for Speed: Most Wanted (2005):

Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Pentium 4 1.4 GHz
  • Pamięć: 256MB RAM
  • Karta graficzna: 32MB GeForce 2
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP 32-bit

Wydana w 2005 roku gra Need for Speed: Most Wanted jest kolejną częścią uznanej serii wyścigowej, rozwijanej od połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Gracz ponownie wciela się w kierowcę samochodu sportowego, jednak tym razem akcja toczy się na bardzo dużej powierzchni jednej metropolii. Posiada ona różne zabudowy, w postaci stref przemysłowych i dzielnic przemysłowych, a jej struktura wyróżnia się dużą różnorodnością tras, po których jeździć może gracz. Producentem jak i wydawcą jest Electronic Arts Inc.

(2005) Need for Speed Most Wanted Download PC

Need for Speed Most Wanted pobierz Ściągnij Grę!

Rozgrywka w grze Need for Speed: Most Wanted

Głównym celem rozgrywki stawianej przed graczem jest uzyskanie miana najlepszego kierowcy ulicznego z tzw. Czarnej Listy. Znajdują się na niej osobnicy mający za sobą liczne konflikty z rywalami, a także stróżami prawa w radiowozach. Zadaniem gracza jest wzięcie udziału w licznych wyścigach, które organizowane i nielegalnie realizowane są w normalnym, dziennym ruchu miejskim. Jeżeli chcesz zostać tytuł najlepszego kierowcy, pobierz Need for Speed Most Wanted Download i wykaż się swoimi umiejętnościami. Podczas rozgrywki występuje wiele sytuacji o wysokim stopniu niebezpieczeństwa, np. nagły wjazd ciężarówki z drogi podporządkowanej. Wówczas gra przełącza się w tryb bullet-time, a spowolnienie akcji pozwala na stosunkowo precyzyjne i delikatne wymanewrowanie pojazdu, a tym samym uniknięcie kraksy. Rozgrywka polega często również na ucieczce przed ścigającą gracza policją.

Mechanika gry Need for Speed: Most Wanted

Pod względem zawartości, szczególne wrażenie w grze Need for Speed: Most Wanted robi niezwykle zaawansowany system tuningu pojazdów. Twórcy tytułu zadbali o obecność wielu autentycznych samochodów, które znalazły się w grze dzięki uzyskaniu należytych licencji. Jeżeli chcesz przejechać się fantastycznie odwzorowanymi, istniejącymi w rzeczywistości autami, pełna wersja Need for Speed Most Wanted (2005) pobierz i siądź za kierownicą Mazdy RX-8 czy BMW M3. Wszystkie samochody podlegają tuningowi zewnętrznemu i wewnętrznemu, co pozwala graczowi na zamontowanie dowolnych spoilerów, ulepszenie układu napędowego, zmianę powłoki lakierniczej czy założenie zupełnie nowego kompletu ogumienia. Gra posiada również tryb zabawy wieloosobowej, do której dostęp uzyskać można za pośrednictwem internetu. Lubisz tą serię? Sprawdź bardziej unowocześnioną Need for Speed i zdaj nam relację którą wolisz.

Strona techniczna gry Need for Speed: Most Wanted

Pod względem oprawy graficznej, Need for Speed: Most Wanted prezentuje się bardzo dobrze. Trójwymiarowe modele samochodów oraz pozostałe elementy otoczenia wykonane są z duża dbałością o szczegóły i najmniejsze drobiazgi. Jeżeli chcesz doświadczyć niezwykłych wrażeń podczas jazdy, pobierz Need for Speed Most Wanted Download i podziwiaj również niezwykle realistyczne uszkodzenia pojazdów. Niszczące się samochody zwykle uniemożliwiają pomyślne ukończenie wyścigu, ale pod względem modelu zniszczeń są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających i wyczulonych na tym punkcie graczy. Na uwagę zasługuje również doskonała, dynamiczna ścieżka dźwiękowa. Podczas jazdy graczowi towarzyszy muzyka takich wykonawców jak m.in. Disturbed, Mastodon, The Prodigy czy The Roots. Bardzo dobrze zaimplementowane zostały również wszystkie dźwięki obecne w grze, doskonale odwzorowujące rzeczywisty odgłos silnika czy pisk opon.

Need for Speed Most Wanted (2005) Pobierz / zainstaluj na PC

NFS Most Wanted Download – Pełna Werjsa

Need for Speed Most Wanted download Pobierz Grę!

  • Steam Download NFS Most Wanted Crack Exsite
  • Pełna wersja NFS Most Wanted Torrent Chomikuj
  • Pebx Need for Speed Most Wanted do pobrania PC
  • Codex Need for Speed Most Wanted Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *