Need for Speed Payback Download

Need for Speed Payback to popularna odsłona uwielbianego przez graczy cyklu gier wyścigowych. Za produkcję tej serii odpowiedzialna jest ekipa Ghost Games. Jest ona znana z dwóch poprzednich części cyklu. Stworzyli oni między innymi w 2013 roku Need for Speed Rivals oraz w 2015 roku Need for Speed. Zdecydowanie w tym przypadku można zauważyć większe doświadczenie w tworzeniu gier, dzięki temu rozgrywka jest jeszcze bardziej fascynująca. Przekonaj się sam i pobierz Need for Speed Payback download, a z pewnością nie będziesz tego żałował.

Need for Speed Payback Download – Pełna Wersja PC

Need for Speed Payback Pobierz

Pobierz za Darmo!

W przypadku tworzenia tej serii Need for Speed Payback studio zostało założone w zdecydowanej większości przez byłych pracowników Criterion Games. Warto wiedzieć, iż są to autorzy cyklu Burnout i nie tylko. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż NFS Payback zostało stworzone w ścisłej współpracy ze społecznością graczy. To właśnie ona dołożyła swoje trzy grosze również przy okazji tworzenia wcześniejszej odsłony serii.

W Need for Speed Payback poznajemy losy aż trójki bohaterów. Jest to Tyler, a także Mac oraz Jess. Wcześniej ekipa liczyła aż cztery osoby, jednak wspólniczka zdradziła ich, przez co pozostali stracili praktycznie wszystko. Aby się zemścić, wszyscy troje muszą zmierzyć się z kartelem zwanym Familią. Niestety ma on koneksje praktycznie wszędzie w mieście, nawet w policji. Oznacza to, iż trzej przyjaciele są zdani praktycznie tylko na siebie.

Popularna seria NFS Payback na platformę PC to doskonała zręcznościowa gra wyścigowa. Zdecydowanie tak samo jak wszystkie poprzednie odsłony tego cyklu. W tym przypadku akcja rozgrywa się w otwartym mieście o nazwie Fortune Valley. To właśnie tam występuje pełny cykl dobowy. Podczas całej rozgrywki bierzemy udział w rozmaitych wyścigach. Są one podzielone na kilka głównych kategorii. Jedną z największych atrakcji do tej pory są oczywiście pościgi policyjne, które pojawiały się w wielu częściach serii Need for Speed. Oprócz nich nie brakuje tradycyjnej już jazdy na czas, jak również starć z innymi kierowcami o pierwsze miejsce na mecie, a także pokazów kaskaderskich czy też bitew samochodów. Pewną niespodzianką dla graczy jest za to jazda terenowa. Dlatego jeżeli fascynują Cię wyścigi i poszukujesz adrenaliny, pobierz Need for Speed Payback download i ciesz się doskonałą grą.

W grze Need for Speed Payback znajduje się spory wachlarz pojazdów. Zostały one podzielone na pięć głównych kategorii. Jest to między innymi wyścig, a także drift, jak również teren i drag oraz ucieczka. Zgodnie ze wcześniejszym nazewnictwem, przeznaczone są do różnych typów zawodów. Także ich przeznaczenie różni się w zależności od samochodów. Przykładowo samochód terenowy nie sprawdzi się podczas driftowania. Oczywiście w grze nie zapomniano o modyfikacji pozostałych pojazdów pod kątem osiągów oraz wyglądu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowej odsłony popularnej gry, pobierz NFS Payback download i ciesz się z nowych dodatków, które do tej pory nie ukazały się w żadnej z serii.

NFS / Need for Speed Payback Pobierz grę na PC

Need for Speed Payback download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Need for Speed Payback Crack Chomikuj
  • Free Download Need for Speed Payback Torrent Pebx
  • Darkwarez NFS Payback Free Download CODEX
  • Skidrow Need for Speed Payback Pobierz za darmo PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *