Nier Automata Download

Poszukując ciekawych gier, umieszczonych w jakimś uniwersum fantastycznym, warto zwrócić uwagę na Nier: Automata. Ta gra może przypaść do gustu osobom lubiącym artystyczne i alternatywne rozwiązania. Na pewno można powiedzieć o niej, że nie każdemu spodoba się jej niezwykły klimat. Jeżeli jednak ciekawi Cię gra z wyjątkowym klimatem, pobierz Nier Automata Download i wejdź w fantastyczny świat! W tej grze skupiasz się głównie na walce z wieloma różnymi przeciwnikami. Ze względu na różnorodność wrogów rozwijasz też różne style walki. Twoja postać zdobywa doświadczenie i możesz rozwijać jej umiejętności.

Nier Automata Download – Pełna Wersja

Nier Automata Pobierz

Pobierz za Darmo!

To przygodowa gra akcji, w której wszystko dzieje się bardzo dynamicznie i nie ma czasu na nudę. Poćwicz swoją zręczność i zmierz się z licznymi wrogami w eksperymentalnej grze Nier: Automata. Eksperymentalny klimat naprawdę wciąga. Jeśli raz spodoba Ci się ta gra, nie będziesz chciał z niej zrezygnować.

Jeśli klimaty postapokalipsy są tym, co lubisz, pobierz Nier Automata Download i rozpocznij przygodę w niezwykłym uniwersum, w którym Twoim zadaniem jest eliminacja różnych wrogich postaci. Rozwijaj swoje umiejętności, by łatwiej i skuteczniej pokonywać potwory. Ta gra to klasyczne RPG. Co więcej, mogliście słyszeć o pierwszej części, która nosiła po prostu tytuł Nier i została wydana w 2010. Za tym projektem stoi studio PlatinumGames. Ekipa wie, co robi, bo to również oni stali za stworzeniem serii gier Bayonetta, a także Vanquish oraz wieloma innymi tytułami znanymi wśród graczy. I choć pierwsza część nie postała w tym studio, to klimat został zachowany, więc jeżeli znasz poprzednią pozycję, ta również Cię nie zawiedzie. Alternatywny świat fantastyczny i ciekawe walki są nadal bardzo ciekawe. Cała akcja ma miejsce w dalekiej przyszłości. Jednak przedstawiona w grze wizja nie jest pozytywnym obrazem. Napawa raczej strachem i niepokojem. I co tu dużo mówić – nikt z nas nie chciałby, żeby tak naprawdę wyglądała przyszłość ludzkości i naszej planety.

W tej grze musisz wcielić się w androida-kobietę, który ma imię YoRHa No.2 Type B. Został on skonstruowany przez ludzi, którzy zamieszkują Księżyc. Zostali oni wyparci na satelitę przez obcych, którzy skolonizowali całą ziemię i stali się przyczyną wyginięcia znacznej części ludzkiej populacji. Ludzie, budując wspomnianego androida, robili to z nadzieją, że pomoże on im odbić ich planetę. I po to też ta postać zostaje więc wysłana na ziemię. Wcielasz się więc w androida, który ma za zadanie pokonać nowych mieszkańców Ziemi, by móc ją przywrócić prawowitym właścicielom. Nie zostajesz jednak posłany sam – towarzyszy Ci inny android o imieniu YoRHa No. 9 Model S, zaś jego zadaniem jest zwiad, dzięki któremu jesteś bezpieczniejszy. Dzięki bardzo rozbudowanemu systemowi walki możesz mierzyć się z całymi hordami przeciwników, a wraz z rozwojem postaci bez najmniejszych problemów sobie z nimi radzisz. Wraz z trwaniem gry spotykasz również coraz to silniejszych bossów. Całość jest niezwykle emocjonująca i wciągająca.

Nier Automata Pobierz grę PC

Nier Automata download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Nier Automata Crack Chomikuj
  • Pobierz Nier Automata Torrent Pebx
  • CODEX Nier Automata Free Download
  • SKIDROW Nier Automata Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *